ms ofis mobilyaları
 
Yönetici Odası Için Sıradışı Tasarımlı Masa Grubu
YT106

Yönetici Odası Için Sıradışı Tasarımlı Masa Grubu

Kategori : Yönetici Takımları
Ürün Etiketleri : ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )


Ebatlar :        210 cm  |     177 cm  |      75 cmAhşap Renk Seçenekleri
Wenge
Wenge
Maun
Maun
Armut
Armut
Napolyon Kirazı
Napolyon
Kirazı
Akça Ağaç
Akça
Ağaç
Venedik Cevizi
Venedik
Cevizi
Afrika Cevizi
Afrika
Cevizi
Abanoz
Abanoz
Elma
Elma
Beyaz
Beyaz
Bej
Bej
Siyah
Siyah
Gri
Gri
Teak
Teak
Marbella Kirazı
Marbella
Kirazı

Masa Etajer Sehpa Dolap Açılı Sıradışı Tasarımlı Yönetici Odası Mobilyası

Sert ve kararlı duruşu, bir o kadar kibar ve zarif yapısı ile Makam Takımı konseptine yenilik katan Yönetici odası takımı asimetrik hatlarıyla beklentilerinizi karşılıyor. Alışa gelinmişlikten sıkılan ve ofislerinde yenilik isteyenlerin birinci tercihi olan yönetici takımını farklı renk seçenekleri ile de siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Ayrıca bu takım, Teknik Ofis Mobilyalarının satış prensipleri doğrultusunda sunulan ekonomik fiyatları ile de beğeni kazanmıştır.

MASA
L:210 W:177 H:75 Cm ölçüsündedir. Masanın yan tarafında bulunan etejer fazladan kullanım alanı sağlamaktır. Masanın ve etejerin üst tablası ve ayakları 30 Mm melamin malzemeden imal edilmiş olup kenarları 2 Mm PVC ile kaplanmıştır. Masa tablasının üstünde deri sümen vardır. Masanın ön perdesi 18 Mm parlak yüzeyli Hayglos malzemeden imal edilmiştir. Masada kullanılan çekmeceler hareketli (tekerlekli) çekmecelerdir. Bu sayede çekmeceler masanın istenilen yerinde kullanılabilinir.

DOLAP
Yönetici odası için Dolap L:197 W:40 H:82 Cm ölçülerindedir. Üst taç ve yan dikmeler 30 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Parçaların kenarları 2 Mm PVC ile bantlanmıştır. Dolapta 4 adet kapak vardır. Kapakların kesim şekilleri masa ayakları gibi açılı kesimdir. Kapaklar masanın ön perdesinde kullanılan 18 Mm parlak Haygloos malzemeden üretilmiştir.

SEHPA
Yönetici odası sehpası L:80 W:50 H:40 Cm ölçülerindedir. Sehpanın üst tablası be ayakları 30 Mm malzemeden, alt gazetelik tablası 18 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Parçaların kenarları 2 Mm PVC ile kaplanmıştır. Sehpa teknik ve görsel olarak masa ile aynı özellikte üretilmiştir. Yönetici odası takımında bulunan masa kartela dahilinden itlenilen renkte üretilmesi mümkündür. Masanın etejeri müşterimizin isteği doğrultuda sağ veya sol tarafta üretilebilinir. Yönetici Takımı minifixli demonte sistemi ile üretilmiştir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl