ms ofis mobilyaları
 
Sümenli Ofis Yönetici Mobilyası
abanoz renk ofis yönetici masa takımı
Sümenli Ofis Yönetici Mobilyası
YT117

Sümenli Ofis Yönetici Mobilyası

Kategori : Yönetici Takımları
Ürün Etiketleri : ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )
Ahşap Renk Çeşitleri
Abanoz
Abanoz
Elma
Elma
Teak
Teak
Venge
Venge

Deri Bölme Tasarım Sümenli Yönetici Mobilyası

Zarif duruşu ve ince hatları sayesinde ferah bir çalışma ortamı isteyenlerin öncelikli tercihleri arasında olan ofis yönetici mobilyası küçük detayları sayesinde hem görsel ve işlevselliği bir arada sunuyor. Takımın tasarımında kullanılan oval kesinler ve deri sümenler sayesinde kendi konseptini ortaya koyan ofis yönetici mobilyası konseptinin yanı sıra satış fiyatlarının ekonomik olması ile de tercih sebebi.

MASA
Ofis yönetici masası Genişlik:200 Cm – Derinlik:90 Cm – Yükseklik:75 Cm ölçülerindedir. Masanın üst tablası ve ayakları 30 Mm kalınlığında melamin malzemeden üretilmiştir. Masanın tablasında 3 parça şeklinde deri sümen vardır. Deri sümenlerin yerleri CNC makinelerinde oyularak açılmıştır. Bu sayede masanın üst tablasının tek parçadan üretimi mümkün olmuş ve deri sümenlerin tablanın ile aynı seviyede olması sağlanmıştır. Sümenlerde kullanılan derilerin üst laminesi poliüretan olup tenle temasında tene zarar verecek kanserojen kimyasallardan arıtılmıştır. Aynı zamanda derilerin üst laminelerinin poliüretan olması sayesinde derilerin sert materyallerle temasında kaynaklı deformasyonların önün geçilmiştir. Masanın ön perdesi ve ayaklarında CNC makineleri yardımı ile oluşturulmuş ovallikler vardır. Bu ovallikler sayesinde ofis yönetici mobilyasının konsepti ortaya çıkmıştır. Ön perdenin üzerinde üst tarafta konumlandırılmış, masanın üst tablasında kullanılmış deri sümenden vardır. Ön perde masanın oturum kısmını kapatmak için tasarlandığı düşünülse de asıl amacı masanın ayakları ve üst tablasını bir arada tutarak masanın formunu ve bütünlüğünü korumak içindir. Masanın yerle teması takım için özel tasarlanmış zemin ayarı yapıla bilinen pingolarla sağlanmıştır.

DOLAP
Ofis idareci dolabı genişlik:200 Cm – Derinlik:43 Cm – Yükseklik:90 Cm ölçülerindedir. Dolabın üst tacı ve ayaklarında 30 Mm kalınlığında melamin malzeme, gövdede 18 Mm melamin malzeme kullanılmıştır. Dolabın üzerinde sağda ve solda olmak üzere iki adet iki kapaklı dolap vardır. Orta kısımda bir adet açık bölme vardır. Her bir modülde dosya klasörlerinin sığabileceği iki adet raf vardır. Dolabın arkalıkları 8 Mm melamin malzemeden olup arkalıkların yerlerine montajı kanallı geçme sistemi ile yapılmaktadır. Dolabın yerle teması masada da kullanılan zemin ayarlı pingolarla sağlanmıştır.

ETAJER
Ofis yönetici ufak masa genişlik:80 Cm – Derinlik:55 Cm – Yükseklik:75 Cm ölçülerindedir. Etajerin üst tablası ve ayakları 30 Mm kalınlığındadır. Üst tablada masada kullanılan deri sümen kullanılmıştır. Etajerin ayakları masa ve dolap ile aynı açıda ovalliğe sahiptir. Etajerin ön kısmında bir adet klavyelik vardır. Etajerin bütünlüğünü sağlamak için arka tarafında iki ayak arasında perde vardır. Bu sayede etajerin sağa ve sola hareket ettirilmesinden kaynaklı deformasyonların önüne geçilmiştir. Etajerin yerle teması masa ve dolapta kullanılan ayarlı pingolar ile kesilmiştir.

SEHPA
Ofis yönetici masa sehpası Genişlik:80 Cm – Derinlik:50 Cm – Yükseklik:45 Cm ölçülerindedir. Sehpanın üzerinde masa ve etajerde kullanılan deri sümen vardır. Sehpanın üzerinde fazladan kullanım alanı açılması için üst tablanın alt kısmında ikinci bir tabla vardır. Ofis yönetici mobilyası tamamı ile demonte olarak üretilmiştir. Bu sayede ürünün sevkiyatı ve taşıması rahatlıkla yapılmaktadır. Takım fabrika kartelasında istenilen renklerde üretile bilinir. Ofis yönetici mobilyasın gerekli bütün yeterlilik ve garanti belgeleri vardır.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl