ms ofis mobilyaları
 
Spor Tasarımlı Parlak Ofis Masası
YT104

Spor Tasarımlı Parlak Ofis Masası

Kategori : Yönetici Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )


Ebatlar :        180 cm  |     90 cm  |      75 cm
Ağırlık  :      211 kg        Ahşap Renk Seçenekleri
Wenge
Wenge
Maun
Maun
Armut
Armut
Napolyon Kirazı
Napolyon
Kirazı
Akça Ağaç
Akça
Ağaç
Venedik Cevizi
Venedik
Cevizi
Afrika Cevizi
Afrika
Cevizi
Abanoz
Abanoz
Elma
Elma
Beyaz
Beyaz
Bej
Bej
Siyah
Siyah
Gri
Gri
Teak
Teak
Marbella Kirazı
Marbella
Kirazı

Siyah Beyaz Masa Sehpa Etajer Dolap Keson Toplam 5 Parça Spor Ofis Masa Takımı

Zarif hatları ve ince detayları ile işlevselliği bir arada sunan Spor tasarımlı Ofis Takımı yumuşak hatları sayesinde bulunduğu ortama pozitif enerji verir. Takımda kullanılan farklı materyaller sayesinde Spor tasarımlı Ofis Takımı kendi klasmanında olan diğer ofis takımlarından çok farklı bir konsepte sahiptir.

MASA
Spor Tasarımlı Ofis Masası L:200 W:90 H:75 Cm ölçülerindedir. Masanın L:200 Cm ölçüsünün yanı sıra L:180 Cm ölçü alternatifi de vardır. Masa tablası 30 Mm parlak Haygloos malzemeden imal edilmiştir. Tablanın kenarları 2 Mm PVC ile kapatılmıştır. Masa tablasının Haygloos yüzeyinin yanı sıra ahşap desenli melamin malzemeden de üretilmesi mümkündür. Masanın ayaklarının köşe kısımları özel imal edilmiş köşe profillerinden üretilmiştir. Köşe profillerinin üzerleri parlak yüzeyli özel imal edilmiş kaplama malzemesi ile kaplanmıştır. Masanın ön perdesi tablada kullanılan Haygloos malzemeden imal edilmiştir. Perdenin kalınlığı 18 Mm olup kenarları 2 Mm PVC ile kaplanmıştır.

DOLAP
Spor Tasarımlı Ofis Dolabı L:200 W:48 H:82 Cm ölçülerindedir. Dolapta 2 adet kapaklı 2 adet açık bölme vardır. Her bölmenin için dosya klasörlerinin sığabileceği ölçüde iki adet raf vardır. Dolabın üst tacı 30 Mm, kapaklar ve gövde 18 Mm melamin malzemeden imal edilmiş olup kenarları 2 Mm PVC ile kaplanmıştır. Dolabın arkalığı 8 Mm melamin malzemeden olup yerlerine montajı kanal sistemi ile yapılmaktadır. Dolabın yerle teması 8 Cm yüksekliğinde üzerleri kromla kaplanmış metal ayaklarla sağlanmıştır. Dolabın kapak üstlerinde masanın ayaklarında kullanılan köşe profillerden kullanılmıştır. Bu sayede dolabın masa ile aynı konsepte olması sağlanmıştır.

ETEJER
Spor Etejeri L:88 W:60 H:75 Cm ölçülerindedir. Etejerin üst tablası ve ayakları 30 Mm malzemeden imal edilmiştir. Parçaların kenarları 2 Mm PVC ile bantlanmıştır. Etejerin masa ile aynı konsepte olması için etejerin ayakları masanın ayakları ile aynı özellikle üretilmiştir.

SEHPA
Spor Tasarımlı Sehpa L:80 W:50 H:40 Cm ölçülerindedir. Spor tasarımlı sehpa teknik ve görsel olarak masa ile aynı özelliklere sahiptir. Spor tasarımlı ofis takımında kullanılan Haygloos malzemenin beyaz ve siyah olmak üzere iki adet renk seçeneği vardır. Buna ilave olarak kartela dahilinde bulunan ahşap renklerinden istenilen renkte üretilmesi mümkündür. Spor tasarımlı Takımın kalite standartları gereği gerekli bütün resmi belgelere sahiptir. Resmi olarak 2 garantilidir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl