ms ofis mobilyaları
 
Spor Ofis Mobilyası
afrika cevizi siyah ön perdeli spor ofis mobilya
etajerli masa sehpa dolap spor ofis mobilyası
Spor Ofis Mobilyası
YT102

Spor Ofis Mobilyası

Kategori : Yönetici Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )


Ebatlar :        200 cm  |     180 cm  |      75 cmAhşap Renk Seçenekleri
Wenge
Wenge
Maun
Maun
Armut
Armut
Napolyon Kirazı
Napolyon
Kirazı
Akça Ağaç
Akça
Ağaç
Venedik Cevizi
Venedik
Cevizi
Afrika Cevizi
Afrika
Cevizi
Abanoz
Abanoz
Elma
Elma
Beyaz
Beyaz
Bej
Bej
Siyah
Siyah
Gri
Gri
Teak
Teak
Marbella Kirazı
Marbella
Kirazı

Ofis Büro Için 3 Parçalı Spor Ofis Mobilyası

Çağımız mimarilerinin değişmesi ve ofis katlarının artan kira maliyetleri sebebi dolayısı ile işverenler artık daha az metre kareye daha çok çalışan sığdırmak zorunda kalmaktadır. Bu durum biz mobilya üreticilerini de ürünlerimizde görsel ve işlevsel olarak değişiklik yapmaya yönlendirmektedir. Bir ürün tasarlanırken görselliği ile çağın çizgilerini yakalamak, işlevselliği ile bir ofis mobilya takımında olması gereken bütün parçaları içinde barındırmak zorundadır. Bu doğrultuda ofislerdeki ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlan Spor Ofis Mobilyası ince hatları renk kombinasyonu ve işlevselliği ile çağımız trendlerini yakalayan bir gruptur. Spor Ofis Mobilyası bir ofiste olması gereken mobilya gruplarının hepsini sadece üç parçada birleştiriyor. Masa, dolap ve sehpa kombinasyonundan oluşan Spor Ofis Mobilyası ölçüleri ve ince hataları sayesinde küçük metrekareli ofislerde bile ferah bir ortam algısı sağlıyor.

Masa
Spor Ofis Masası L:200 W:180 H:75 ölçülerine sahip etajerli bir masadır. Müşterimizi isteğine bağlı olarak etajer yönü sağ ve sol taraf olarak da üretilebilinir. Masanın üst tablası ve yan ayağı 30 Mm Melamin malzemeden üretilmiştir. Masa tablasının etajerin üzerine bağlandığı kısımla arasında 10 Cm kalınlığında ahşap travers bulunmaktadır. Bu travers masanın görselliği ve stabilizeliğini arttırmak amacı ile bulanmaktadır. Masanın yan tarafında bulunan etajer masadan 92 Cm dışa doğru çıkmaktadır. Bu ölçü masa etajersiz olsa da makam koltuğunun çalışma ölçüsü olduğundan muhakkak olmak zorundadır. Etajerin yerle teması 10 Cm kalınlığında ahşap traversle kesilmiştir. Bunun neticesinde etajer üzerinde çalışılırken ayakların travers boşluğuna gelmesinden dolayı daha rahat çalışma sağlanmıştır. Etajerin ön kısmında bulanan üç adet çekmece ve iki adet kapaklı dolap vardır. Masansın ön perdesi 18 Mm parlak yüzeyli highgloss malzemen olup masa tablasından 30 Cm içeride konumlandırılmıştır. Bunun neticesinde masaya karşıdan bakıldığında derinlik algısı verdiğinden dolayı masanın 30 Mm olan tabla kalınlığının ön plana çıkmasıdır. Spor Ofis Masasının bağlantı elemanları minifix sistemli olup masanın birden fazla kurulum ve sökme işlemini yapmak masaya hasar Vermeden mümkündür.

Dolap
Spor Ofis Mobilya Dolabı L:225 W:55 H:75 Cm ölçülerindedir. Dolabın üst L parçası hareketli olup istenildiğinde L: ölçüsü minumun 229 Cm ye düşmektedir. Dolap üstü L parçasının hareketli olmasından dolayı sağ veya olarak da kullanılabilir. Dolapta üç adet çekmece, üç adet klasör boyu dolap vardır. Dolabın masa ile kombine olması için dolabın yerle teması 10 Cm ahşap traversle kesilmiştir. Aynı şekilde dolabın üst L parçası ile dolap gövdesi arasında 10 Cm ahşap travers bulunmaktadır. Dolabın en büyük avantajlarından bir tanesi dolabın tv ünitesi olarak da kullanıma olanak vermesi.

Sehpa
Spor Ofis Sehpası L:80 W:50 H:40 Cm ölçülerindedir. Sehpanın üst tablası 30 Mm Kalınlığında melamin, gazetelik kısmı 18 Mm kalınlığında melamin ahşaptan imal edilmiştir. Sehpanın yerle teması Spor mobilya masası ve dolabında kullanılan 10 Cm kalınlığında ahşap traversle kesilmiştir. Spor Ofis Mobilyasının tamamı minifix bağlantı sistemi montajı ile imal edilmiştir. Ahşapların kenar kısımlarının kapamaları 2 Mm Pvc kullanılarak bantlanmıştır. Ürünün tamamı endüstriyel Cnc makinelerinde imal edilmiştir. Ürününün her han gibi bir yerinde deformasyon oluşmasında sadece deforme olan parçaya müdahale edile bilinmektedir. Ürünün imalatında Kastamonu Entegre ürünleri kullanılmaktadır. Ürünün kalite belgeleri:

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl