ms ofis mobilyaları
 
Radüs Kenarlı Ofis Çalışma Takımı
abanoz renk takım
Radüs Kenarlı Ofis Çalışma Takımı
YT116

Radüs Kenarlı Ofis Çalışma Takımı

Kategori : Yönetici Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )
Ahşap Renk Çeşitleri
Abanoz
Abanoz
Elma
Elma
Marbella
Marbella

Sağ Ve Sol Kısımlar Radüslü Ofis çalışma Takımı

Oval hatların yumuşaklığı ve düz hatların sadeliği ile üretilen Ofis çalışma takımı ofislerinde sadelik isteyenler için tasarlanmış bir takımdır. Köşeli tasarımların alışagelinmişlinin aksine yuvarlak köşeleri sayesinde zarif duruşunu ön planda tutuyor. Ofis çalışma takımı sadeliği ve ince nüansları sayesinde her ambiyansa uyum sağlayan bir takımdır.

MASA
Ofis çalışma takımı Genişlik:220 Cm – Derinlik:90 Cm – Yükseklik:75 Cm ölçülerindedir. Masanın 220 Cm ölçülerine alternatif olarak Genişlik:200 Cm ve 180 Cm ölçü altarnatifleride vardır. Masanın üst tablası ve yan ayakları 54 Mm kalınlığındadır. Masanın köşe ovalleri de tabla ve ayak gibi 54 Mm kalınlığındadır. Masanın ön perdesi 18 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Ön perde bakıldığında görsel olarak tasarlanmış gibi gözükse de asıl amacı masanın ayakları ve üst tablasının bir arada tutmak ve masanın sağa veya sola hareket ettirilmesinden kaynaklanacak deformasyonların önüne geçilmiştir. Masanın yerle teması üzerleri krom kaplamalı zemin ayarı yapılabilinen pingolarla sağlanmıştır.

DOLAP
Ofis çalışma dolabı Genişlik:220 – Derinlik:38 – Yükseklik:90 Cm ölçülerindedir. Dolabın ana modülü 18 Mm melamin malzemeden olup modülde 4 adet kapak vardır. Kapaklarda kullanılan menteşeler frenli tas menteşedir. Kapakların içlerinde her biri dosya klasörlerin sığabileceği ölçüde iki adet raf vardır. Dolabın arkalıkları 8 Mm melamin malzemeden olup arkalıkların yerlerine montajı kanal sistemi ile yapılmaktadır. Ana modülün alt kısmında modülün bütünlüğünün koruması için iki adet metal profil vardır. Dolabın yerle teması dolap için özel üretilmiş dışa doğru açılandırılmış ayaklarla kesilmiştir. Dolabın üst tacı ile ana modül arasında 5 Cm boşluk vardır. Ana modülle üst tacın birleştirilmesinde 5 Cm yüksekliğinde metal aparatlar kullanılmıştır. Bakıldığında bu boşluk görsel olarak yapılmış algısı olsa da asıl amacı ana modülün orta kısmının bel vermemesi (yamulmamasını) sağlamaktır.

ETAJER
Ofis çalışma etejeri Genişlik:90 Cm – Derinlik:60 Cm – Yükseklik:65 Cm ölçülerindedir. Etajerin üst tablası ve yan ayakları 54 Mm melamin malzemeden üretilmiştir. Etajerin gövdesi 18 Mm melamin malzemeden olup kullanılan parçaların kenarları 2 Mm PVC ile kapatılmıştır. Kapaklarda kullanılan menteşeler frenli tas menteşedir. Etejerin arkalıkları 8 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Bu sayede etajeri demonte olarak üretmek mümkün olmuştur.

SEHPA
Ofis çalışma masası önü sehpa Genişlik:90 Cm – Derinlik:60 Cm – Yükseklik:45 Cm ölçülerindedir. Etajerin üst tablası ve ayakları 54 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Parçaların kenarları 2 Mm PVC ile kapatılmıştır. Sehpanın bütünlüğünü sağlamak için sehpanın iç kısmında iki ayağın arasında 10 Cm genişliğinde ara kayıt vardır. Bu sayede sehpanın formunun korunması sağlanmış olmuştur. Sehpanın yerle teması masa, dolap ve sehpada kullanılan üzerleri krom kaplı zemin ayarı yapılabilinen pingo ayaklarla sağlanmıştır.

KESON (ÇEKMECE)
Masa altı keson Genişlik:45 Cm – Derinlik:60 Cm – Yükseklik:60 Cm ölçülerindedir. Kesonun üzerinde üç adet çekmece vardır. Çekmecede çift açılımlı teleskopik ray kullanılmıştır. Bu sayede çekmece kasasının tamamının dışa doğru açılması sağlanmıştır. Kesonda tek bir kilitle üç çekmeceyi de kilitleye bilen merkezi kilit kullanılmıştır. Kesonun istenilen alanda kullanımına olan vermek için tekerlekli olarak üretilmiştir. Ofis çalışma masası takımı gerekli bütün garanti ve yeterlilik belgelerine sahiptir. Ürün renkleri kartela dahilinden istenilen renkte üretilebilinmektedir. Ayrıca ofis takımının tamamı minifixli demonte sistemi ile üretilmiştir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl