ms ofis mobilyaları
 
Parlak Sümenli Spor Yönetici Mobilyası
spor yönetici takımı traşlanmış resim
yönetici takımı abanoz beyaz parlak masa
elma beyaz renk spor yönetici takımı
Parlak Sümenli Spor Yönetici Mobilyası
YT101

Parlak Sümenli Spor Yönetici Mobilyası

Kategori : Yönetici Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )

"48mm tablalı, parlak beyaz sümenli, su yolu model mdf ön perde, kısa dolap, özel kulplar"

Ebatlar :        200 cm  |     90 cm  |      75 cmAhşap Renk Seçenekleri
Wenge
Wenge
Afrika Cevizi
Afrika
Cevizi
Abanoz
Abanoz
Elma
Elma
Beyaz
Beyaz

MDF Su Yolu Perdeli 48mm Et Kalınlıklı Yönetici Mobilyası

Modern ve sade konsepti, farklı materyallerin bir ara getirilmesi ile üretilen Parlak yönetici takımı gösterişten uzak ama kararlı duruşu ile iş ciddiyetinizi en güzel şekilden yansıtan nadir takımlardan birisidir. Parlak Ofis Takımının göz alıcı konseptinin yanı sıra tercih sebeplerinden bir tanesi de satış fiyatlarıdır.

MASA
Parlak yönetici takımı masası L:200 W:90 H:75 Cm ölçülerinde dir. Masanın üst tablası ve ayakları 48 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Parçaların kenarları 2 Mm PVC ile kapatılmıştır. Masanın üst tablası üç parçadan oluşmaktadır. Masa tablasının parçalı olmasından dolayı üç ayrı renkte imal edilmesi mümkündür. Masanın ön perdesi 18 mm MDF üzerine su yolu diye adlandırılan CNC makinelerinde açılmış dalgalı oyma kanalları vardır. Ön perdenin üzeri lake boya ile boyanmıştır.

DOLAP
Parlak Ahşap Dolap L:195 W:40 H:93 Cm ölçülerindedir. Dolapta 4 adet kapak vardır. Dolabın üst tacı ve yan dikmeleri 30 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Dolabın kapakları 18 Mm parlak, gövdesi 18 Mm mat melamin malzemeden imal edilmiştir. Parçaların kenarları 2 Mm PVC ile kaplanmıştır. Dolabın üst tac arkalığında masanın ön perdesinde kullanılan suyolu kullanılmıştır. Dolabın arkalığı 8 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Dolabın arkalıkları yan dikmeler kanal sistemi ile takılmıştır.

ETEJER
Parlak Mekam Etejeri L:90 W:55 H:75 ölçülerindedir. Parlak Yan Masa Etejerinin üst tacı ve yan dikmeleri 48 Mm Melamin melzemeden, Kapakları ise 18 Mm parlak melamin melzemeden imal edilmiştir. Etejerin üzerinde iki adet kapak vardır. Etejerin arkalıkları dolapta olduğu gibi 8 Mm melamin malzemeden olup yerlerine kanal sistemi ile takılmaktadır.

SEHPA
Parlak ofis sehpası masada oluğu gibi 48 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Sehpanın masa ile aynı görselde olması için üst tabla 3 parçadan oluşmaktadır. Sehpanın üzerinde fazladan kullanım alanın açabilmek için sehpanın üst tablasının altına gazetelik olarak ikinci tabla koyulmuştur. Parlak ofis mobilyası kartela dahilinden istenilen renkte üretilebilinir. Müşterimizin istediği doğrultusunda masa tablası tek parçada imal edile bilinir. İstenilirse Parlak Ofis Mobilyasının konseptine uygun duvar üniteleri ve modüllerde yapılabilinir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl