ms ofis mobilyaları
 
Müdür Odası Için Yönetici Masa Takımı
abanoz krom müdür masa takımı
wenge renkli müdür takımı
Müdür Odası Için Yönetici Masa Takımı
YT108

Müdür Odası Için Yönetici Masa Takımı

Kategori : Yönetici Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )

"masa sehap etajer dolap ve kesondan oluşuyor. 3 tablalı tasarım, krom aksesuarlar, masada 200 ve 180cm ölçüleri mevcut."

Ebatlar :        180 cm  |     90 cm  |      75 cmAhşap Renk Seçenekleri
Wenge
Wenge
Maun
Maun
Armut
Armut
Napolyon Kirazı
Napolyon
Kirazı
Akça Ağaç
Akça
Ağaç
Venedik Cevizi
Venedik
Cevizi
Afrika Cevizi
Afrika
Cevizi
Abanoz
Abanoz
Elma
Elma
Beyaz
Beyaz
Bej
Bej
Siyah
Siyah
Gri
Gri
Teak
Teak
Marbella Kirazı
Marbella
Kirazı

2 Ahşap Tabla Arasına Krom Pvc Kaplamalı Tasarımlı Yönetici Masa Takımı

Makam takımlarında farklılıklar arayanların özellikle tercih ettiği Müdür Odası Masa Takımı sade, dikkat çekici ve kullanılan materyallerin birbiriyle uyumu sayesinde her kesin tercih ettiği takımlar arasındadır. Müdür Odası Takımı görsel ve işlevselliğinin yanı sıra fiyat olarak da kendi klasmanında olan diğer makam takımlarına kıyasen koç ekonomik bir takımdır.

MASA
L: 200 W: 90 H: 75 Cm ölçülerinde dört parçadan oluşmaktadır. Masanın 200 Cm ölçüsünün yanı sıra 180 Cm ölçü alternatifide vardır. Masanın üst tablası 3 adet 18 Mm melamin plakanın birbirine lamine edilmesi ile tabla kalınlığı 5.4 Cm dir. Masa tablasının orta plakasının yap kapamaları krom görünümlü PVC ile kaplanmıştır. Masa tablası ayaklara özel imal edilmiş 0.5 Mm kalınlığında krom lamalarla bağlanmıştır. Masa ayakları da aynı tablada olduğu gibi 5.4 Cm kalınlığındadır. Masansın ön perdesi 2 adet 18 Mm melamin plakanın birbirine lamine edilmesi ile 3.6 Cm kalınlığındadır. Ön perde ayaklara gene tablada olduğu gibi metal lamalarla tutturulmuştur. Masa ayaklarının yerle teması 3 Cm kalınlığında yükseklik ayarı yapılabilinen pingolarla kesilmiştir. Ayrıca bu pingolar ayarlana bilindiğinden zeminden kaynaklı yamulmaların giderilmesi mümkün olmuştur.

DOLAP
Müdür Dolabı L: 171 W: 40 H: 120 Cm ölçülerinde iki parçadan oluşmaktadır. Dolabın yan dikmeleri masada olduğu 5.4 Cm kalınlığındadır. Yan dikmelerin orta plakasının kapamaları krom görünümlü PVC ile yapılmıştır. Dolapta dört adet kapak vardır. Dolabın iç kısmında her biri klasör boyu olmak üzere 4 adet raf vardır. Dolabın arkalıkları 8 Mm olup yan dikmelere kanal sistemi ile monte edilir. Dolabın yerle teması ayarlı pingolarla sağlanmıştır.

ETEJER
Müdür Ufak Yan Masa Etejeri L: 100 W: 50 H: 75 Cm ölçülerinde tek parçadan oluşmaktadır. Etejerin üst tablası ve ayakları masa olduğu gibi 5.4 Cm kalınlığındadır. Müdür takımının yan ufak etajer masasında bir adet kapaklı bir adet açık olmak üzere iki adet raf vardır. Etejerin tablasında ve ayaklarındaki orta PVC ler üzeri krom kaplı parlak PVC dir. Ayakların üst tabla ile bağlantısı 0.5 Mm kalınlığında krom kaplama metal lamalarla sağlanmıştır. Etejerin arkalık kısmı 0.8 Mm Melamin malzemeden olup yan dikmelerle montajı kanal sistemi ile yapılmaktadır.

SEHPA
Müdür Odası Sehpası L: 80 W: 50 H: 75 Cm ölçülerinde tek parçadan oluşmaktadır. Sehpa görsel ve teknik olarak masa ile aynı standartlara sahiptir. Müdür Odası Takımı minifik bağlantılı demonte bir üründür. Ürünün kurulumu hiçbir montaj bilgisi gerekmeksizin yapılabilinmektedir. Müdür Odası Masa Takımının renk kombinasyonu kartela dahilinden istenilen renkte üretilebilinir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl