ms ofis mobilyaları
 
Lake Köşeli Spor Yönetici Masası
YT103

Lake Köşeli Spor Yönetici Masası

Kategori : Yönetici Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )

"etajerli L tipi yönetici masası, gazetelikli sehpa ve kısa konsol dolap"

Ebatlar :        196 cm  |     166 cm  |      75 cmAhşap Renk Seçenekleri
Wenge
Wenge
Maun
Maun
Armut
Armut
Napolyon Kirazı
Napolyon
Kirazı
Akça Ağaç
Akça
Ağaç
Venedik Cevizi
Venedik
Cevizi
Afrika Cevizi
Afrika
Cevizi
Abanoz
Abanoz
Elma
Elma
Beyaz
Beyaz
Bej
Bej
Siyah
Siyah
Gri
Gri
Teak
Teak
Marbella Kirazı
Marbella
Kirazı

Radüslü Kenarlar Beyaz Lakeli Kalan Kısımlar Melamin Spor Yönetici

Lake Köşeli Spor Yönetici Takımı alışa gelmiş kestin hatlı masa takımlarının aksine yumuşak hatları ve yan oval klapaları sayesinde alışa gelmiş masa takımlarından farklı bir yönetici masası takımıdır. Lake Köşeli Spor Takımın işlevselliği görsele çeviren, renk ve malzeme olarak geniş bir alternatif sunan her zaman trendini koruyan, her mekana uyum sağlayan dinamik bir takımdır. Spor yönetici takımının en büyük avantajlarından birisi fiyatıdır. Spor masasının, Teknik Ofis Mobilyalarının satış prensipleri dolayısı ile satış fiyatları olarak müşterilerimizin tercih ettiği yönetici takımlarının ilk sıralarında gelen bir takımdır.

MASA
L:196 W: 166 H:75 Cm ölçülerinde iki parçadan oluşan bir masadır. Masanı bir tarafında düz ayak olup diğer bir tarafı etejerdir. Masanın üst tablası, ayan ayağı ve köşe klapası 30 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Tablanın ayakla birleştiği noktada bulunan köşe klapası üzeri lake yüzeyli özel bir kaplama ile kaplanmış Mdf dir. Masa tablasının alt kısmında bulunan ahşap stabilize traversi tabla, ayak ve köşe klapasını birleştirdiği gibi masanın sallanmasını ve zemin eğriliğinden kaynaklanan tabla üzerinde gözüken yamulmaları engellemektedir. Masa tablalarında kullanılan stebilize traversleri masanın kullanım ömrü ve sağlamlı için en gerekli parçalardan bir tanesi olsa da stebilize traverslerinin de getirdiği bir takım sorunlar vardır. traversin 10 Cm yüksekliği var bu 10 yükseklik masanın 75 Cm yüksekliğinin içindedir. Yani 75 Cm olan masa yüksekliği 65 Cm ye kadar düşmektedir. Bu ölçü masada oturan kişi için çok az bir yükseklik ölçüsüdür. Hatta makam koltukları 75 Cm olan masa ölçüsü baz alınarak imal edildiğinden 65 Cm olan masa yüksekliğinde nerede ise kullanılamaz. Bu yüzden masada kullanılan stabilize traversleri masaya monte edilirken masanın koltuk olan yani çalışma alanı kısmından 21 Cm, masanın misafir koltukları olan kısmından da 10 Cm iç tarafa konumlandırılmıştır. Bu sayede masada çalışmakta olan kişinin ayaklarını masaya çarpmadan rahat bir şekilde masayı kullanması mümkündür. Masanın diğer bir parçası olan ön perdesi etejer, travers ve yan ayak arasına bağlandığından masada sallanma ihtimali ortadan kalmış olur. Masanın etejerinin üst tacı, yan dikmeleri ve köşe klapaları tıpkı masada olduğu gibi 30 Mm malzemeden imal edilmiştir. Etejerin arkalığı eksra sağlamlık olması için 18 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Etejerin iç kısmında iki adet sürgü kapaklı dolap vardır. Etejerin yerle teması 6 Cm yüksekliğinde üzeri krom kaplamalı metal ayaklarla sağlanmaktadır. Spor yönetici masasının etejeri müşteri isteğine göre sağ veya sol tarafta olarak üretilebilinir.

DOLAP
L:200 W:48 H:82 Cm ölçülerinde iki parçadan oluşmaktadır. Spor Yönetici Dolabının üst tacı 30 Mm, Kalan yerleri 18 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Dolabın arkalığı 8 Mm kanal sistemlidir. Dolap da iki adet kapaklı iki adet açık raflı bölme vardır. Dolap kapaklarının üzerlerinde bulunan oval klapalar sayesinde dolabın masa ile aynı görselde olması sağlanmıştır. Spor yönetici dolabının yerle teması 6 Cm yüksekliğinde üzeri krom kaplama metal ayaklarla sağlanmıştır.

SEHPA
Spor Yönetici odası sehpası L: 76 W:50 H:40 ölçülerinde bir parçadan oluşmaktadır. Spor Sehpasının üst tablası, köşe klaparı, yan ayakları ve tablanın alt kısmında bulunan traverssi 30 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Sehpanın al kısmında bulunan iki tabla (gazatelik) 18 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Spor sehpada ullanılan köşe oval klapalar sayesinde sehpanın masa ve dolapla aynı görselde olması sağlanmıştır. Lake Köşeli Spor Yönetici Masası minifixli demonte sistemi ile imal edilmiştir. Takımın kurulumunun montaj bilgisi gerekmeksizin yapılması mümkündür. Spor yönetici masasında fabrika renk kartelasında mevcut olan renkler arasında istenilen renk kullanılabilinir. Takımında renk olar standart olan traversler ve yan köşe klapalarıdır. Masanın etejeri kurulum yapılacak ofisin imkanları dahilinde sağ veya sol olarak üretimi mümkündür.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl