ms ofis mobilyaları
 
Krom Lama Ayaklı Spor Ofis Takımı
YT105

Krom Lama Ayaklı Spor Ofis Takımı

Kategori : Yönetici Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )

"metal konik krom tasarım, spor görünümlü, sehpa ve masa metal ayaklı, dolap sürgü kapaklı ve alüminyum boy kulp"Ahşap Renk Seçenekleri
Wenge
Wenge
Maun
Maun
Armut
Armut
Napolyon Kirazı
Napolyon
Kirazı
Akça Ağaç
Akça
Ağaç
Venedik Cevizi
Venedik
Cevizi
Afrika Cevizi
Afrika
Cevizi
Abanoz
Abanoz
Elma
Elma
Beyaz
Beyaz
Bej
Bej
Siyah
Siyah
Gri
Gri
Teak
Teak
Marbella Kirazı
Marbella
Kirazı

Spor Tasarım Masa Etajer Sehpa Dolap Ve çekmeceli Spor Ofis Takımı

Kişisel tercihlerini dışa vurmak isteyen alışa gelinmişlikten sıkılanları en iyi şekilde anlata bilecek olan Spor Ofis Takımı asimetrik duruşu kararlı görünüşü ile pozitif çalışma ortamları oluşturulmasına yardımcı olur. Spor Ofis Takımı her zaman trendini koruyan bir takımdır.

ETEJERLİ MASA
Spor Ofis Masası Etejerli L:225 W:160 H:75 Cm ölçülerindedir. Masanın L:225 Cm ölçüsünün yanı sıra L:205 ölçü alternatifi de vardır. Etejerli Spor Makam Masası etejersiz masa ile aynı özellikte olup buna ilave olarak masanın yanında aynı zamanda ayak görevde gören etejer vardır. etejerin üst tacı ve yan dikmeleri 30 Mm melamin malzemeden, gövde ve kapaklar 18 Mm melamin malzemden imal edilmiş olup kenarları 2 Mm PVC ile kaplanmıştır. Etejerin kapakları sürgü kapaklıdır. Etejerin yerle teması üzerleri krom kaplamalı ayaklarla sağlanmıştır. Aynı ayaklar masa tablası ile etejer arasında da kullanılmıştır. Etejerin arkalıkları 8 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Arkalıklar yerlerine kanal sistemi ile takılmıştır.

DOLAP
Spor Ofis Dolabı L:200 W:45 H:135 Cm ölçülerindedir. Dolabın üst tacı, yan dikmeleri ve alt bazası 30 Mm kapaklar ve gövde 18 Mm melamin malzemeden imal edilmiş olup kenarları 2 Mm PVC ile kaplanmıştır. Dolap 3 raf 4 bölmeden oluşmaktadır. Dolabın kapakları sürgülü sistemle imal edilmiştir. Kapakların kulpları alüminyum boy kulptur.

SEHPA
Spor Ofis Takımı Sehpası L:80 W:50 H.44 Cm ölçülerindedir.Sehpanın üst tablası 30 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Tablanın kenarları 2 Mm PVC ile bantlanmıştır. Sehpanın ayakları masada kullanılan üzeri krom kaplı lama metallerden imal edilmiştir. Spor Ofis Takımının ayakları dışında kalan diğer yerlerinin renkleri kartela dahilinde istenilen renkte üretile bilinir. Etejerli masada etejer iste bağlı olarak sağda veya solda olarak üretilebilinir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl