ms ofis mobilyaları
 
Eskitme Görünümlü Yönetici Takımı
YT100

Eskitme Görünümlü Yönetici Takımı

Kategori : Yönetici Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )


Ebatlar :        180 cm  |  Ahşap Renk Seçenekleri
Wenge
Wenge
Maun
Maun
Armut
Armut
Napolyon Kirazı
Napolyon
Kirazı
Akça Ağaç
Akça
Ağaç
Venedik Cevizi
Venedik
Cevizi
Afrika Cevizi
Afrika
Cevizi
Abanoz
Abanoz
Elma
Elma
Beyaz
Beyaz
Bej
Bej
Siyah
Siyah
Gri
Gri
Teak
Teak
Marbella Kirazı
Marbella
Kirazı
Deri Renkleri
Koyu Kahve
Koyu
Kahve

Deri Sümen Ve Eskitme Görünümlü Toplam 5 Parça Yönetici Takımı

Günümüzde üretilen yönetici takımları çağın trendine uyum sağlamak adına daha ince hatlı ve modern olarak üretilse de yönetici takımlarında vaz geçilmez olan deri sümenler hala yönetici takımlarında kullanılan materyallerin başında gelir. Deri sümenleri çağın trendi olan takımlara kombine edebilmek ve üretilen takımı ekonomik fiyatlarla satışa sunabilmek en büyük sorunların başında gelir. Eskitme Yönetici Takımı çağın trendlerine yakalayan deri sümenli bir yönetici takımıdır. Ayrıca Eskitme Yönetici Takımı satış fiyatlarının ekonomik olması sebebi ile en çok tercih edilen yönetici takımları arasındadır.

MASA
Eskitme Masa L: 200 W: 90 H: 75 Cm ölçülerinde iki paketten oluşmaktadır. Masanın 200 cm ölçüsünün yanı sıra 180 Cm ölçü alternatifide vardır. Masanın üst tablası 38 Mm kalınlığındadır. Masanın üzerinde üç parça deri sümen vardır. Masa üzerindeki sümenlerin montaj yerleri CNC makinesinde oyularak açılmıştır. Bu sayede sümenler masa tablası ile aynı sevide konumlandırılmıştır. Masa üzerinde bulunan derilerin yüzeyleri 48 bin devirde sürtünme testinden geçmiş bu test TSE tarafından resmi olarak onaylanmıştır. Kullanılan derilerin altı laminelidir. Bu sayede derinin üst yüzeyi yumuşatılmış olunmuştur. Masanın ayakları 18 Mm melamin plakadan olup ayağın alt kısmı CNC kesimlidir. Bu plakanın üstüne ikinci bir 18 Mm melamin parça çerçeve şeklinde bağlanıp ayağın yandan bakıldığında havuz görünümlü, karşıdan bakıldığında 36 Mm kalınlığında gözükmesi sağlanmıştır. Masanın ön perdesi masanın üst tablası ile kombineli olması için üzerine deri kaplanmıştır. Kaplanan derinin yanları 18 Mm kalınlığında melamin paçalarla çerçeve şekli verilmiştir. Masanın ön perdesi ayaklardan 10 Cm iç tarafta konumlandırılmıştır. Bu sayede masaya bakıldığında perdeye derinlik algısı verilmiştir. Masanın her bir tarafının yan kapamaları 2 Mm PVC ile bantlanmıştır. Masanın ayaklarının yerle teması 0.5 Mm kalınlığında plastik papuclarla sağlanmıştır. Masa ayaklarında kullanılan plastik papuclar sayesin masanın konumlandırılmış olduğu yerin çizilmemesi sağlanmıştır.

DOLAP
Eskitme görünümlü Yönetici Dolabı L: 170 W: 40 H: 131 Cm ölçülerinde 2 paketten oluşmaktadır. Dolapta iki adet tam kapaklı iki adet yarım kapaklı raf vardır. Dolabın üst tacı 36 Mm kalınlığındadır. Dolabın yan dikmeleri masanın ayaklarında oluğu gibi yandan bakıldığında havuz görünümlü karşıdan bakıldığında 36 Mm kalınlığındadır. Dolabın ayak formundan dolayı dolap ile yer arasında 19 Cm mesafe vardır. Eskitme Dolap minifixli demonte sistemi ile imal edilmiştir. Dolabın arkalığı 8 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Dolabın yan dikmelere montajı kanal sistemi ile yapılmaktadır.

ETEJER
Eskitme Yan Masa Etejeri L: 90 W: 60 H: 75 Cm ölçülerinde iki paletten oluşmaktadır. Etejerin üst tablasına bağlanmış iki adet çekmece vardır. Etejerin tablasının üst kısmında masada olduğu gibi deri sümen vardır. Eskitme Etejerinin ayakları masanın ayakları ile aynı görsel ve teknik özelliklere sahiptir.

SEHPA
Eskitme Yönetici Masası Ön Sehpa L: 80 W: 50 H: 40 ölçülerinde tek paketten oluşmaktadır. Sehpanın üst tablasında daha fazla kullanım yeri oluşması için üst tablanın alt kısmında gazetelik olarak kullanılan ikinci tabla vardır. Sehpanın ayakları masada ve etejerde oluğu gibi açılı olup sehpada ayaklar L şeklinde konumlandırılmıştır. Eskitme Takımın minifixli demonte sistemi ile imal edilmiştir. Bu sayede ürünün nakliyesi ve taşıması rahatlıkla yapılabilinmektedir. Eskitme Yönetici Takımının deri ve ahşap renkleri kartela dahilinde müşterimizin istediği renkte üretimi mümkündür. Ayrıca Eskitme Yönetici masasının tüm takımın hiçbir montaj bilgisi gerektirmeden kurulumu rahatlıkla yapılması mümkündür.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl