ms ofis mobilyaları
 
4 Parçalı Modern Yönetici Ofisi Mobilyası
YT107

4 Parçalı Modern Yönetici Ofisi Mobilyası

Kategori : Yönetici Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )


Ebatlar :        180 cm  |     90 cm  |      76 cmAhşap Renk Seçenekleri
Wenge
Wenge
Maun
Maun
Armut
Armut
Napolyon Kirazı
Napolyon
Kirazı
Akça Ağaç
Akça
Ağaç
Venedik Cevizi
Venedik
Cevizi
Afrika Cevizi
Afrika
Cevizi
Abanoz
Abanoz
Elma
Elma
Beyaz
Beyaz
Bej
Bej
Siyah
Siyah
Gri
Gri
Teak
Teak
Marbella Kirazı
Marbella
Kirazı

Spor Görünüm Çift Renkli Modern Yöneticiler Için Ofis Mobilya Takımı

Kendine özgü tasarımı ve ince detaylarıyla Yönetici Ofisi takımı çalışma ortamlarına renk katıyor. Farklı renk ve ölçü alternatifleri ile her mekâna uyum sağlayan Yönetici Ofisi Takımı çift renk kombinasyonu sayesinde herkese hitap edebilen bir takımdır.

MASA
Yönetici Ofisi Masası L: 200 W: 90 H: 76 Cm Ölçülerinde 2 parçadan oluşmaktadır. Masanın 200 Cm ölçüsünün yanı sıra 180 Cm ölçü alternatifi de vardır. Yönetici Ofisi Masasının üst tablası 30 Mm melamin plakanın üzerine 18 Mm Melamin plakanın lamine edilmesi ile 48 Mm kalınlığı elde edilmiştir. Masanın ayak kısımlarında da üst tablada olduğu gibi iki plakanın birbirine bağlanmasıyla 48 Mm kalınlık elde edilmiştir. Masanın ayaklarının arasında görsel olarak bütünlük sağlaması ve masanın yapısının daha sağlam olması için 18 Mm kalınlığında perde görevi gören melamin plaka vardır. Bu plaka masanın ön perdesi ile aynı yükseklikte olduğu için bakıldığında görsel bir bütünlük sağlamaktadır. Masanın sağa ve sola sallanmaması için masa tablasının ön ve arka kısımlarında 8 Cm kalınlığında kayılar vardır. Bu kayıtlar travers görevi görerek masanın sallanmamasını sağlamaktadır.

DOLAP
Yönetici Ofisi Dolabı L: 184 W: 42 H: 124 Cm ölçülerinde 3 parçadan oluşmaktadır. Dolapta 2 adet ahşap kapaklı 2 adet cam kapaklı toplam 4 adet kapak vardır. Dolabın tamamında 3 sıra raf vardır.Cam kapakların kenarları alüminyum profillidir. Dolabın yan dikmeleri masa ile aynı görselde olması için 30 Mm melamin malzemenin üzerine 18 Mm melamin malzeme koyularak 48 Mm kalınlık elde edilmiştir. Dolap orata modül ve yan modüller olarak iki modülden oluşmaktadır. Orta modül kapaklı rafların olduğu modül olurken yan modüller 48 Mm kalınlığındaki dikmelerdir. Dolabın iki modülden oluşmasının sebebi orta modül rengi ve yan modüllerin rengi ayrı renk olarak imal edilmesi içindir. Dolabın arkalıkları 8 Mm melamin malzemeden imal edilmiş olup arkalıkların yan dikmelere kanal yöntemi ile geçmektedir. Yönetici Ofisi Dolabı minifixli demonte sistemi ile imal edildiğinden dolapta sağa ve sola sallanmalar oluşabiliyor. Bu soruna karşılık dolabın arkalarına L klipsler bağlanıyor buda dolabın salmadan sabit kalmasını sağlıyor. Yönetici Ofisi Dolabının ahşap kapaklarına isteğe bağlı olarak kilit takılabiliniyor.

ETEJER
Yönetici Ofisi Etejeri L: 90 W: 48 H: 76 Cm ölçülerinde iki parçadan oluşmaktadır Etejerin ön tarafında iki adet çekmece bir adet kapaklı dolap vardır. Yönetici Ofisi Etejeri görsel olarak masa ile aynı görsele sahip olması için masadaki detayların aynısı etejerdede uygulanmıştır.

SEHPA
Yönetici Ofisi Sehpası L: 70 W: 48 H:41 ölçülerinde 1 parçadan oluşmaktadır. Sehpanın üzerinde daha fazla kullanın alanı açılması sehpanın alt kısmında gazetelik olarak kullanılmak üzere ikinci bir tabla vardır. Yönetici Ofisi Sehpası teknik ve görsel olarak Yönetici Ofisi Masası ile aynı özelliklere sahiptir. Yönetici Ofisi Takımı kartela dahilinden istenilen renk kombinasyonunda üretimi mümkündür. Takımın tamamı minifixli demonte yöntemi ile imal edildiği için ürünün nakliye ve sevkiyatı rahatlıkla yapılabilinmektedir. Takımın montajının hiçbir montaj bilgisi gerekmeksizin yapılması kolaylıkla mümkündür.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl