ms ofis mobilyaları
 
Yönetici Koltuğu
Toplantı Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
Yarım Kapitone Tasarımlı Yönetici Koltuğu
Y119

Yarım Kapitone Tasarımlı Yönetici Koltuğu

Kategori : Yönetici koltukları
Ürün Etiketleri : , ,

"kolları ve ayakları alüminyum, deri döşemeli, baklava dikişli, tekerli ve çift kollu mekanizmalı"ÜRÜN AİLESİ
Y119M Yönetici Koltuğu
Yönetici Koltuğu
Y119T Toplantı Koltuğu
Toplantı Koltuğu
Y119YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Y119UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
K109M Makam Koltuğu
Makam Koltuğu
K109Ş Şef Koltuğu
Şef Koltuğu
K109YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu

Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Sırt Ve Oturağı Kapitoneli Uzun Sırtlı Derili Müdür Koltuğu

Klasik koltukların vazgeçilmezi kapitone dikiş, alüminyumun verdiği spor görünümle bu koltukta harmanlanmıştır. Kapitone iki kumaş arasına elyaf, keçe, sünger gibi dolgu malzemesi konularak muhtelif desenlerde çok iğneli kapitone makinelerinde dikilip birleştirilmesi işidir. Aynı forma sahip olan çalışma koltuğu, alüminyum yıldız ayaklı misafir koltuğu, krom u ayaklı misafir koltuğu makam koltuğumuzun ürün ailesinde yer almaktadır. 


Çalışma koltuğu toplantı odalarında ve toplantı odalarında kullanılması için tasarlanmıştır. Tabi ki sırf bu alanlarda kullanılması şart değildir. Çalışma koltuğunun makam koltuğundan tek farkı, makam koltuğunda ki boyun desteğinin çalışma koltuğunda olmamasıdır. Alüminyum yıldız ayaklı ve krom u ayaklı misafir koltukları ise misafirhanelerde, bekleme salonlarında yada masa önlerinde kullanılması amacı ile üretilmiştir. Yıldız ayaklı misafir koltuğu sabit mekanizmaya, konum koruyucu hidrolik sistemine ve alüminyum yıldız ayağa sahiptir. 


Yönetici koltuğu ve çalışma koltuğunda kullanılan mekanizma, yatar pozisyon sabitleme, dik pozisyon sabitleme ve beşik hareketini gerçekleştirmemize olanak sağlar. Ayrıca mekanizma; elektrostatik toz boyalı, miller ile birbirine bağlı çift sacdan imal edilmiş, üzerinde sırt ve amortisör ayarlarını yapmamızı sağlayan iki ayrı kol mevcuttur. Mekanizmanın ön tarafında ki ufak topuz beşik hareketini stabil olarak yapabilmemizi ve bu yaylanmanın sertliğini ayarlayabilmemizi mümkün kılmaktadır.


Yönetici koltuğunda mekanizmaya alt kısımdan bağlı olan bir adet amortisör bulunmaktadır. Amortisör koltuğun kendi ekseni etrafında dönmesini sağlamaktadır. Ayrıca koltuğun yükseklik ayarını, istenilen yükseklikte sabit kalmasını da mümkün kılar. Amortisörü darbelere, dış etkenlere karşı koruyan ve koltuğun alt kısmının görselliğini tamamlayan, polyamid malzemeden üretilmiş teleskop sistem körük bulunmaktadır. Körük amortisör ile eş zamanlı olarak hareket eder. 


Yöneticiler için tasarlanmış bu koltukta bulunan amortisöre alt kısmından mors konik sistem ile bağlı olan 5 kollu alüminyum ayak bulunmaktadır.  Ayak polisaj sistemle parlatılmıştır. Sıcak pres kalıplar ile şekillendirilmiştir. Oksitlenmeye ve paslanmaya karşı %100 koruma sağlar. Uç kısımlarında körükte olduğu gibi polyamid malzemeden üretilmiş, ayağa millerde bulunan segmanlar ile monte edilmiş 5 adet tekerlek bulunmaktadır. Koltuğun hareket etmesini sağlar. Her türlü zemin koşullarına ayak uydurabilir. Darbelere karşı dayanıklıdır.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl