ms ofis mobilyaları
 
Yönetici Koltuğu
Bilgisayar Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
Vücut Tasarımlı Yönetici Koltuk
Y114

Vücut Tasarımlı Yönetici Koltuk

Kategori : Yönetici koltukları
Ürün Etiketleri : ,

"ergonomik sırt ve oturak, çift kollu yatar mekanizmalı kullanım, kollar plastik ve krom, ayaklar kromaj,"ÜRÜN AİLESİ
Y114M Yönetici Koltuğu
Yönetici Koltuğu
Y114T Bilgisayar Koltuğu
Bilgisayar Koltuğu
Y114YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Y114UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu

Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Vücut Hatlarına Uyum Sağlayan Dökme Kalıp Süngerli Ergonomik Koltuk

Bulunduğunuz mekâna modern çizgiler ile ayrıcalık kazandırmanız için çağın teknolojisine ayak uyduran tasarıma sahip aynalı kollu ortopedik koltuğumuz, rahatlığınızı ve ergonomik bir oturum gerçekleştirmenizi hedeflemiştir. İnsan sırt yapısına göre tasarlanmış sırt kısmı, kolçaklar arası geniş oturma yüzeyi, diğer krom ayaklardan farklı yükseltilmiş forma sahip krom tekerlekli krom yıldız ayağı ve fonksiyonel mekanizması ile yönetici koltukları arasında ilk sırayı almaya hak kazanmıştır.


Vücut tasarımlı ortopedik yönetici koltuğumuz yapısı itibari ile az önce de belirttiğimiz gibi insan sırt yapısına göre ayarlanmış sırt kısmı içerisinde sıcak presle şekillendirilmiş çelik iskelet bulunmaktadır. Bu iskelet üzerinde 55 danste yoğunluğunda sünger kullanılmıştır. Sırt kısmı gövdeye L şeklinde kalın metal malzeme ile bağlanmıştır. Ergonomisini tamamlamak adına sırt kısmı ile aynı anda oturak kısmı da hareket etmektedir. 


Mekanizmasında bulunan makaslı sistem sayesinde sırtla oturak kısmı istenilen açıda durmaktadır. Ayrıca koltuğa beşik hareketini verdiğimiz zaman yaylanma sertliğini ayarlamamızı ve koltuğun oturulduğunda aniden arkaya doğru gitmesini engelleyen helezon yaylı ufak bir mekanizma bulunmaktadır. 
Mekanizmaya takılı olan krom kovanlı gazlı hidrolik bulunmaktadır. Hidrolik sayesinde koltuk kendi ekseninde dönebilmesini sağlamaktadır. Koltuğu mekanizmada bulunan hidroliği kontrol etmemizi sağlayan kol sayesinde aşağı ve yukarı istenilen ölçüye getirilmemize yaramaktadır. 


Ortopedik yönetici koltuğu amortisöre takılı, diğer krom yıldız ayaklardan farklı olarak üretilmiş olan, yüksek form kazandırılmış olan ve görüntüsü ile farklılık gösteren bir yıldız ayağa sahiptir. Bu yıldız ayak 3mm. et kalınlığına sahip bükümlü borudan üretilmiş olup konikleşerek tekerleklere bağlıdır.


Koltuğumuzun ürün ailesinde bulunan krom u ayaklı misafir ve krom yıldız ayaklı pingolu misafir koltuğu ile misafirlerin rahat etmesini ve siz mekânınızdaki modern çizgiyi yakalamış olursunuz. Bu koltuğumuzda ayrıca çift renk seçeneği bulunmaktadır. Mekânınızda ki renk uyumuna ayak uydurması için yan bölgeleri ile yüzey böylelerini farklı renkler ile döşeyebilmekteyiz. Vücut hatlarına uygun ergonomik sırt ve oturak fonlu, dökme kalıp süngerli, çift kollu yatar mekanizmalı kullanım, kollar plastik ve krom tasarımlı, ayaklar konik yapılı metal üzeri krom kaplama

 

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl