ms ofis mobilyaları
 
Müdür Koltuğu
Çalışma Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
Ucuz Müdür Koltuğu
Y106

Ucuz Müdür Koltuğu

Kategori : Yönetici koltukları
Ürün Etiketleri : , ,

"kollar ve ayaklar alüminyum, kayın kontra papel monoblok gövde, oval kolçaklar"ÜRÜN AİLESİ
Y106M Müdür Koltuğu
Müdür Koltuğu
Y106T Çalışma Koltuğu
Çalışma Koltuğu
Y106YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Y106UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
Y107M Müdür Koltuğu
Müdür Koltuğu
Y107T Şef Koltuğu
Şef Koltuğu
Y107YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Y107UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu

Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Ucuz Müdür Koltuğu Alüminyum Kol Ve Tekerlekli Yıldız Ayak

Yay dikişli tasarıma sahip bu koltuk, müdür koltukları sınıfının ekonomik modellerinden biridir. Çift kontra iskeleti sayesinde yönetici koltuklarına nazaran daha mukavemetlidir. Boyun ve bel desteği koltuğumuzun ortopedik olmasını sağlamaktadır. Üst kısımda yer alan boyun desteği, iskelet üzerinde yer alan süngerin o bölgede yoğunlaştırılıp yastık formu verilmesi ile ortaya çıkar. Bel desteği ise kontranın orta kısımların arkaya bombeli yan kısımların içeriye dönük şekilde üretilmesi ile ortaya çıkar. Yatay yay şeklindeki sırt dikişleri koltuğa spor bir hava katmaktadır. 
Alüminyum kolçağı hem sırta hem de oturma kısmına montelidir. Kolçakların üzeri görünüm ve rahatlığı açısından deri kaplı ahşap parçalar ile motiflendirilmiştir. Gövdedeki alt kontra kolçaklar ile üst kontranın taşıyıcısı konumundadır. Üst kontra ise üzeri 36 danste gri sünger ile kaplanmış ve sünger üzeri istenilen renk deri-kumaş döşenmektedir. Döşeme hava alabilen, terletmeyen bir yapıya sahiptir. Müdür koltuğumuzun estetikliğini daha belirgin kılmasını sağlamak adına deri kaplamayı tercih etmenizi önermekteyiz. 
Yay dikişli yönetici koltuğu, gövde alt kontrasına monteli kapsüller yardımıyla birbirine bağlanan mekanizması ile yaylanma, dik pozisyon sabitleme ve istenilen açıda sabitleme özelliklerini barındırmaktadır. Mekanizma 2.5mm. et kalınlığına sahiptir. Ön tarafında yaylanma sertliğini ayarlamamızı sağlayan küçük bir topuz bulundurmaktadır. Ayrıca amortisöre istenilen yüksekliği ayarlamamızı sağlayan kola sahiptir.
Yönetici koltukları amortisörleri çalışma ve yönetici koltuklarına göre daha kısadır. Nedeni ise yönetici makam koltuklarının oturma kısımları daha kalındır. Avrupa standardı olan dizin yere 90°lik açıyı yakalamamız için amortisör ve kovanının kısa olması gerekmektedir. Oturma kısmı geriye doğru meyillidir. Buda ergonomisini tamamlamasını sağlar. Amortisör sağa ve sola dönebilen yükseklik ayarını yapabildiğimiz 4class gazlı hidrolik olarak da adlandırılır.
Yay dikişli yönetici koltuğunun hidroliğinin adapte olduğu 3.5mm. et kalınlığında ki alüminyum ahtapot ayak bulunmaktadır. Bu ayağa monte edilmiş spor görünümlü polyamid malzemeden üretilen 5 adet tekerlek bulunmaktadır. 
Makam koltuğumuzu yönetici odalarında, çalışma odalarında, toplantı odalarında, bekleme salonlarında da kullanabilmeniz için farklı tarzlarda üretilmiş olan çalışma koltuğu-yıldız ayaklı misafir koltuğu ve krom u ayaklı misafir koltuğu bulunmaktadır. 

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl