ms ofis mobilyaları
 
Müdür Koltuğu
Toplantı Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
Tarz Yatay Dikişli Yönetici Koltuğu
Y104

Tarz Yatay Dikişli Yönetici Koltuğu

Kategori : Yönetici koltukları
Ürün Etiketleri :

"poliüretan döküm kalıp sünger fonlu, iç metal konstrüksiyonlu sırt ve oturak tek fon, çift kollu yatar mekanizmalı, alüminyum kollu"ÜRÜN AİLESİ
Y104M Müdür Koltuğu
Müdür Koltuğu
Y104T Toplantı Koltuğu
Toplantı Koltuğu
Y104YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Y104UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu

Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Dökme Kalıp Süngerli Spor Yönetici Koltuğu

Stil sahibi işletmelerin en çok tercih ettiği modeldir. Günümüzdeki mekânların çoğu modern çizgilerle tasarlanmıştır. Bu tasarılarda en çok dikkat edilen unsur mekâna giren kişilerin mobilyalara dikkat etmesidir. Söz konusu ofis mobilya ise bir işletmedeki kaliteyi yansıttığını bildiğimiz için spor görünüme, kalın sünger yapısı ile otomobil koltuğu formunda üretilmiş, bu spor yönetici koltuğu ile alüminyum kolçakları ve ayakları ile sağlamlığı simgelemiş bulunmaktayız. 

Makam koltuğunun başlıca özelliklerinden bahsedersek; çelik iskelet üzeri dökme kalın sünger ile kaplanmıştır. Sünger kalınlığı oturma kısmında 10cm olup yekpare olduğundan sırt kısmının yukarısına çıktığımız zamanlarda 6cm ye düşmektedir. Bel rahatsızlığının yaşanmaması için, bel kısmına denk gelen yerler yan taraflardan bombelidir. Böylelikle bel kısmını tamamen kavramaktadır. Üretim ve dökme süngeri yapısı itibari ile spor bir araba koltuğuna benzetilmiştir. 

Yönetici koltuğunun kolçakları alüminyumdan üretilmiştir. Üst kısmında ahşap üzeri deri giydirme parça ile yumuşak bir doku verilmiştir. Böylelikle spor görüntüsünü ve rahatlığını daha da arttırmış oluyoruz. Kolçaklar gövde içerisinde bulunan çelik iskelete, sırt ve oturma kısmından, alyan kafalı cıvatalar ile bağlıdır. 

Mekanizmada kolçaklar gibi alt taraftan metal konstrüksiyona bağlıdır. Mekanizma koltuğu istenilen açıda sabit tutar ya da beşik hareketini yapmasını sağlar. Mekanizmanın arka kısmında birbirine geçme metal makaslar vardır. Bu makaslar bir kol yardımı ile kilitlenip açılabilmektedir. Bu kolu yukarı çektiğimiz anda kilit sistemini açmış oluyoruz ve koltuğun beşik hareketini yapmasını sağlıyoruz. Koltuğun istenilen açıda sabit kalmasını istiyorsak makas kolunu aşağı indirmemiz yeterlidir. 

Mekanizmaya bağlı olan koltuğun kendi ekseninde sağa sola dönmesini ve yukarı aşağı inip çıkabilmesini saplayan bir amortisör bulunmaktadır. Bu amortisörü de mekanizmanın sağ tarafında bulunan kol yardımı ile gerçekleştiriyoruz. Amortisör ayrıca darbelere karşı dayanıklı olan polyamid malzemeden üretilmiş olan körük ile dıştan çevrelenmiştir. Amortisöre bağlı 5 kollu krom yıldız ayak mevcuttur. Bu ayağa koltuğunda istenilen tarafa kolaylıkla hareket edebilmesini sağlayan dayanıklı plastik tekerlekler adapte edilmiştir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl