ms ofis mobilyaları
 
Spor Görünümlü Kontralı Yönetici Koltuğu
Y118

Spor Görünümlü Kontralı Yönetici Koltuğu

Kategori : Yönetici koltukları
Ürün Etiketleri : , ,

"sert fonlu, süngerli, yatay spor dikişli, kumaş veya deri döşemeli, krom ayak ve alüminyum üzeri kromaj kol"Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Yatay Dikişli Alüminyum üzeri Krom Kollu Spor Derili Koltuk

Kontralı yönetici koltuğu, ahşap iç aksam, krom kaplamalı alüminyum kolları ve yatay dikişli döşemesi ile zarafetin simgesi haline gelmiştir. Modern ofisler projemizdeki en önemli ürünlerimizden biridir.  Koltuk şekil itibari ile ergonomik bir yapıya sahiptir. Dikişleri sayesinde hava alışverişi sağlanmaktadır. 

 

Koltuğun oturma ve sırt dayama ünitesi 10mm. kalınlığında sıcak preslenmiş ahşap kontrplak malzemeden üretilmiştir. Kontrplağa sırt ve oturma kısmında olmak üzere kolçak bağlantısını sağlayan 1mm. bükümlü sacdan imal edilen kolçak bağlantı elemanları ile mekanizmanın bağlantısını sağlayan 4 adet kapsül monte edilmiştir. Bu kontrplak üzeri 32 danste gri sünger kullanılmıştır. Sünger üzeri sizin seçeceğiniz, kartelamızda yer alan deri veya kumaş ile kaplanacaktır. Kaplamada yer alan dikişlerin renklerini de değiştirmemiz mümkündür. 

Koltuğun gövdesine bağlı olan içi dolu alüminyum üzeri krom kaplamalı kolçaklar ile estetik görünüme sahip olmaktadır. Kolçak bağlantı noktalarında 20mm. , diğer taraflara doğru gidildiğinde ise 5mm. kalınlığa sahiptir.

 

Kontra gövdeye kapsüller vasıtası ile bağlı olan mekanizma 2.5mm. et kalınlığına sahiptir. Mekanizma tek kolludur. Bu kol 3 ayrı fonksiyonu kontrol etmemizi sağlamakla beraber aynı eksen etrafında 360° dönebilme kabiliyetini sağlayan gazlı amortisörü de kontrol etmemizi sağlamaktadır. Bu amortisör yüksek gaz basınçlıdır. Bu basınç sayesinde kolu yukarı çekip kendi ağırlığımızı koltuğa verdiğimiz zaman aşağıya doğru, kolu yukarıya doğru çekip ağırlığımızı koltuktan aldığımız zaman ise yukarı doğru hareket eder. 

Amortisörün hassas bir şekilde mors konik geçmeli sistem ile takılı olduğu 5’li 1.5mm. et kalınlığında DKP bükümlü borudan imal edilmiş olan 30 mikron krom kaplamalı yıldız ayak mevcuttur. Bu yıldız ayağa ise polyamid malzemeden üretilmiş yüksek mukavemetli 5 adet plastik tekerlek takılıdır.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl