ms ofis mobilyaları
 
Müdür Koltuğu
Toplantı Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Sıradışı Spor Tasarımlı Yönetici Koltuğu
Y108

Sıradışı Spor Tasarımlı Yönetici Koltuğu

Kategori : Yönetici koltukları
Ürün Etiketleri : , , ,
ÜRÜN AİLESİ
Y108M Müdür Koltuğu
Müdür Koltuğu
Y108T Toplantı Koltuğu
Toplantı Koltuğu
Y108YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu

Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Kollar Plastik Ve Kromajlı, Krom Konik Ayaklı Spor Yönetici Koltuğu

Modern dizayn başlığı altında değerlendirirsek eğer ürünlerimizi, üçgen sırtlı koltuğumuz bu listede üst sıralarda yer alır. Genç ve dinamik görüntüsün yanında ergonomik bir yapıya da sahiptir. Mekânınıza giren kişilerin ilk dikkat ettiği unsur mobilya takımınızdır. Misafir koltukları ile bir takım haline getirmiş olduğumuz ürünümüz, mobilya takımınızın modern çizgiye ulaşmasını sağlamaktadır.

Üçgen sırtlı yönetici koltuğu, adından da belli olacağı gibi sırt kısmı yukarıya doğru çıktıkça incelmekte, üçgen şeklini almaktadır. Sırt kısmı iskeleti ahşap kontradan oluşmaktadır. Bu kontra sıcak presle vücudun ergonomisini sağlaması adına bel kısmından itibaren geriye doğru kavisli olarak şekillendirilmiştir.  Kontra üzerine 36 danste gri sünger kullanılmıştır.

Oturma kısmı vücudun alt kısmının şeklini alan 36 danste sünger içerisinde sırt iskeletinde bulunan kontra oturma kısmında da kullanılmıştır. Üçgen sırtlı yönetici koltuğunun oturma kısmı kavisli sünger yapısı ile koltuğun ergonomisini tamamlamaktadır. Oturma kısmında ki kontraya alt kısımdan bağlı üçgen şeklinde üretilmiş olan gövdesi plastik, şık görünüm yakalayabilmek için arka tarafında ve yan tarafında krom kaplı malzemeler yer almaktadır.

Metal fonksiyonel mekanizması sayesinde sırt kısmı ile oturma kısmının aynı anda yatar pozisyona geçmesini ve istenilen açıda sabitlenmesini sağlamaktadır. Ayrıca mekanizmaya yaylanma özelliği de eklenmiştir. Mekanizmaya bağlı olan krom kaplı amortisör bulunmaktadır. Amortisör koltuğa kendi ekseni etrafında dönebilme kabiliyeti ile birlikte yukarı aşağı hareketini de kazandırmaktadır.

Üçgen sırtlı yönetici koltuğunda bulunan amortisöre bağlı, yüksek form verilerek şekillendirilmiş alt tarafında 5 adet krom saclı plastik tekerleğin adapte edilmiş olduğu krom kaplı 5li yıldız ayağa sahiptir. Bu ayak sayesinde istediğimiz yöne rahatça hareket edebilmekteyiz.

Ürün döşemesi istenilen renkte deri veya kumaş malzeme ile kaplanabilmektedir. Yalnız görsellik bakımından estetiği yakalayabilmemiz adına deri kaplamayı tercih etmenizi önermekteyiz.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl