ms ofis mobilyaları
 
Müdür Koltuğu
Çalışma Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
Plastik Kollu Ucuz Ofis Koltuğu
Y112

Plastik Kollu Ucuz Ofis Koltuğu

Kategori : Yönetici koltukları
Ürün Etiketleri : ,

"Kollar ve ayaklar plastik malzemeden, gövde kayın kontra papel malzemeden imal, deri döşemeli, ergonomik minderli ve dikişli"ÜRÜN AİLESİ
Y112M Müdür Koltuğu
Müdür Koltuğu
Y112C Çalışma Koltuğu
Çalışma Koltuğu
Y112YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Y112UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
Y111M Müdür Koltuğu
Müdür Koltuğu
Y111T Şef Koltuğu
Şef Koltuğu
Y111YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Y111UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu

Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Plastik Kollu Ve Plastik Ayaklı Ucuz Ekonomik Ofis Koltuğu

Ofis koltuğunun kolları ve ayakları plastik malzemeden üretilmektedir. Gövde kayın kontra papel malzemeden üretilmiştir. Oturak ve Sırt fonu tek parça olup, sünger üzerine ekstre sırt yastığı ve oturağına minder uygulanmıştır. Deri veya Kumaş döşemeli, ergonomik ve rahat hissiyatlıdır. Kitlenebilir yatar mekanizmalı olup, amortisör ile yukarı aşağı hareketlidir. Uzman ekibimiz tarafından rahatlık ve konforun baz alındığı tasarım harikası olan koltuğumuzun belinizi tam kavrayan arkalığı sayesinde konforu maksimuma seviyeye çıkardık. Hedefimiz diğer koltuklardan daha konforlu ve ekonomik bir tasarım yakalamaktı ve başardık. Yastıklı ofis koltuğu ofislerinize ve çalışma ortamlarınıza modern bir hava katacak ayrıca konuklarınıza da konforlu bir oturum sunmaktadır.Farklı bir dizayna sahip olan kolçakları ile size ergonomik bir destek sağlamaktadır.

Ofislerde çalışmaya yönelik tasarladığımız bu koltuğumuzun iskeleti konfor ve sağlamlık açısından sıcak pres ile şekillendirilmiş yekpare ahşap iskeletten oluşmaktadır. Bu iskelet üzeri 32 danste süngere sahiptir. Sırt ve oturma kısmı ayrı ayrı dikilmiş olan yastıklar bulunmaktadır. Üzeri deri ile kaplanmıştır. Koltuğa oturduğunuzda size kanepe konforu sunmaktadır. Ofis koltuğumuz çift kollu mekanizmaya sahiptir. Koltuğun altında sağ tarafta bulunan kolu hareket ettirdiğinizde, ofis koltuğu yukarı ve aşağı hareket ettirip yükseklik ayarını yapabilirsiniz. Koltuğun altında sol tarafta bulunan kolu hareket ettirdiğinizde ofis koltuğun sırt kısmını ileri ve geri hareket ettirip istediğiniz oturum rahatlığında sabitleyebilirsiniz.

Ofis koltuğumuzda bulunan bir diğer özellik ise beşik sistemi olmasıdır. Bu özellik koltuğunuzun sallanmasına olanak sağlamaktadır. Ofis koltuğunun altında bulunan silindir kolu ile sallanma sertlik mukavemetini ayarlayabilirsiniz. Gazlı hidrolik amortisör ilk oturuşta emici ve esnek bir yapıyasahiptir. Hidrolik amortisör koltuğumuzun yukarı aşağı rahatça hareket etmesini sağlamaktadır.Amortisör esnek bir yapıya sahip olan teleskop diye tabir ettiğimiz parça ile çevrelenmiştir. Şık birgörünüm kazandırılmıştır.

Konik sistem ile adapte ettiğimiz plastik yıldız ayak 5 adet kaliteli plastikten üretilen tekerlek ile koltuğumuzun istenilen yöne hareket etmesini sağlamaktadır.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl