ms ofis mobilyaları
 
Yönetici Koltuğu
Çalışma Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
Minder Başlıklı Müdür Koltuğu
Y100

Minder Başlıklı Müdür Koltuğu

Kategori : Yönetici koltukları
Ürün Etiketleri : , ,

"kolları ve ayakları alüminyum, oturak ve sırt tek parça, kolları oturağı ve sırtı destekleyen yapıda"ÜRÜN AİLESİ
Y100M Yönetici Koltuğu
Yönetici Koltuğu
Y100T Çalışma Koltuğu
Çalışma Koltuğu
Y100YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Y100UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu

Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Alüminyum Kol Ve Alüminyum Ayaklı Spor Dikişli Başlıklı Müdür Koltuğu

Son zamanlarda sıkça spor tarzda dekore edilmiş ofislere rastlamaktayız. Bu ofislere veya makam odalarına yönelik tasarladığımız spor makam koltuğumuz, bu ofislerde kullanılması için tasarlanmış, alüminyum kolçakları ve ayakları, yastık eklentisi ile beğenilerinize sunulmuştur. Koltuğumuzun spor görünümünü koruması için deri döşeme tercih edilmesi tavsiye etmekteyiz. Dikiş renklerini de zevkinize göre döşenmektedir. Böylelikle farklı renk kombinasyonuna ayak uydurmaktadır.

Gövde kısmı yekpare fırınlanmış ahşap kontradan üretilmiştir. Sırt kısmı yan taraflardan vücudumuzun sırt kısmına uygun olması nedeniyle içe bükümlü olarak şekillendirilmiştir. Oturma kısmı ortopediyi tamamlaması için aşağıya doğru kavislidir. Sırt kısmı üst tarafta 5cm. Sünger üzeri deri kaplı yastığa sahiptir. Bu yastık boyun kısmını tamamen kavramaktadır.

Kolçaklar gövdeye sırt ve oturma kısmına bağlıdır. Bunun sonucunda koltuğun sağlamlığı arttırılmış oldu. Üzeri deri döşeme kaplıdır. Polisaj sistem ile parlatılmış ve enjeksiyon sistemle şuandaki şeklini almıştır. Mekanizmada kolçaklar gibi gövdeye bağlıdır. Alt kısımdan, gövdeye çakılı olan kapsüllere cıvatalar ile bağlıdır. Bu mekanizma koltuğun en büyük özelliklerden biri olan yatma, yaylanma özelliklerini sağlamaktadır. Sağ tarafta bulunan mekanizmada bulunan makasları kontrol etmemizi sağlayan kol ile yatar pozisyonda, dik pozisyonda sabitlenebilmedir. Ayrıca kol vasıtası ile makasları serbest bıraktığımız anda yaylanma hareketi başlamış olur. Bu yaylanmayı sağlayan topuz şeklinde helezonik yay mekanizmanın ön tarafında yer almaktadır.

Mekanizmada sağ tarafta bulunan diğer kol amortisörü kontrol etmemizi sağlar. Aşağı yukarı hareketini bu kol ile sağlamış oluyoruz. Amortisör yukarı aşağı hareketlerini yapabildiği gibi koltuğa sağa sola hareket imkânı da sağlamış oluyor. Konik sistemle hem mekanizmaya hem de yıldız ayağa bağlıdır.  Polisaj yöntemle parlatılmış olan alüminyum ayak, 5 kolludur. Koltuğun stabil bir şekilde durmasını sağlar. Devrilmesini engeller. Ayağa takılı olan tekerlekler sayesinde koltuk istenilen yöne hareket edebilmektedir. Tekerleklerin üst tarafında bulunan kalın bil sayesinde ayağa bağlıdır.

Minder başlık özelliği olan bu müdür koltuğunun 360 derece dönebilen sessiz tekerlekleri mevcut. Metal ve plastik malzemelerden üretilmiş olduğundan sert zemin ve yüksek kilo kullanımına uygundur. Koltuğun iç papel kontra yapısı kayın malzemeden üretilmiş olup özel tasarlanmış metal kalıplarda şekillendirilerek kullanıcıların vücut ergonomisi göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Koltuğunun amortisör yapısı 4 class standartlarında yukarı aşağı hareket edebilmektedir. Kolları krom kaplı alüminyum malzemeden üretilmiş olup, paslanmaya ve oksitlenmeye karşı mukavemetlidir.

Ürünümüzün iç kısmında 32 dansite yoğunluğunda gri sünger kullanılmakla beraber, bu sünger üzerine ayrıca 24 dansite pembe kuştüyü ped sünger döşenmektedir. Ürünlerimizde kullanılan suni deriler tse standartlarında olup, kolay temizlenme özelliğine de sahiptirler. Kumaş veya deri olarak üretilmekte olup, iplik renklerine kadar çeşitlilik mevcuttur. 2 yıl garantilidir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl