ms ofis mobilyaları
 
Müdür Koltuğu
Toplantı Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
Metal Yönetici Koltuğu
Y113

Metal Yönetici Koltuğu

Kategori : Yönetici koltukları
Ürün Etiketleri : , ,

"kollar alüminyum ayaklar kromaj konik ayak, monoblok gövde üzeri sünger ve deri döşeme"ÜRÜN AİLESİ
Y113M Müdür Koltuğu
Müdür Koltuğu
Y113T Toplantı Koltuğu
Toplantı Koltuğu
Y113YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Y113UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu

Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Yatay Dikişli, Kalın Süngerli Rahat Oturumlu Metal Yönetici Koltuğu

Kalın süngerli yatay spor dikişli koltuğumuzu rahatına düşkün, kaliteyi benimsemiş olan yöneticiler için bu ürünü tasarlamış bulunuyoruz. Krom kaplama neme suya dayanıklı olmasının yanında kaliteyi ve şık görünümü yansıtır. Yönetici koltuğumuz genelinde krom kaplamalı materyaller kullanılmıştır. Ürün ailesinde bulunan kısa sırtlı toplantı koltuğu, krom yıldız ayaklı misafir ve krom u ayaklı misafir koltukları sayesinde tüm mekânınızda aynı görselliği ve kaliteyi yakalayabileceksiniz. Ofislerde, toplantı odalarında, polikliniklerde, mağazalarda ve kafeterya gibi yerlerde kullanılmasını öneririz. Ayrıca bir diğer önerimiz ise deri kaplama kullanılması yönündedir. Yatay dikişleri ve spor görüntüyü daha çok deri kaplama ile yakalaya bilirsiniz.
Döşemesinde kartelâmızda yer alan tüm deri – kumaş renklerini kullanabilmekteyiz. Ayrıca size özel olarak isteğinize göre dikişleri değişik iplik renkleri ile farklı renk alternatiflerini uygulayabilmekteyiz. Kaplama, yekpare ahşap yapı üzeri 32 danste gri sünger üzerine yapılmaktadır. Gövdenin yekpare olması ve içi dolu krom kaplama alüminyum kolçakların sırt ve oturma bölgesine monteli olması koltuğun sağlamlığını en üst seviyede tutmamızı sağlar. 
Yekpare gövdeye bağlı olan 2.5 mm. et kalınlığında bükülmüş ve miller ile birbirine bağlanmış olan sacdan imal edilmiş bir mekanizma bulunmaktadır. Krom kolçaklı yönetici koltuğu görüntüsünün yanında işlevselliği ile de ön planda tuttuğumuz bir koltuktur. Mekanizmada bulunan sırt ayarlarını yapmamızı sağlayan sol taraftaki kolu ve yüksekliği ayarlamamızı sağlayan gazlı hidroliği harekete geçiren sağ taraftaki kolu olmak üzere çift kolu vardır. Mekanizmanın sol tarafındaki kol; sırtın yatar şekilde istenilen açıda durmasını sabit dik konumda durmasını ve yaylanmasını sağlar. Sağ taraftaki kol koltuğun kendi ekseni etrafında dönmesini, yukarı aşağı hareket etmesini sağlayan amortisörü kontrol etmemizi sağlamaktadır.
Yönetici koltuğunun mekanizmasının alt tarafında, mekanizmaya mors konik sistemle adapte edilmiş olan krom kaplamalı amortisörü mevcuttur. Bu amortisöre yine mors konik sistem ile geçme, göbek kısmı yerden 12cm. Yüksekte olan 30mikron krom kaplamalı 5kollu yıldız ayak bulunmaktadır. Bu yıldız ayak ve yıldız ayağa bağlı 5 adet yüksek mukavemetli segmanlı tekerlekler sayesinde mekânda istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabileceksiniz. 

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl