ms ofis mobilyaları
 
Müdür Koltuğu
Toplantı Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
Metal İskeletli Spor Yönetici Koltuk
Y105

Metal İskeletli Spor Yönetici Koltuk

Kategori : Yönetici koltukları
Ürün Etiketleri : ,
ÜRÜN AİLESİ
Y105M Müdür Koltuğu
Müdür Koltuğu
Y105T Toplantı Koltuğu
Toplantı Koltuğu
Y105YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Y105UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu

Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Metal İskeletli İtalyan Tasarımlı Spor Yönetici Koltuğu

Ofislerde kaliteyi ve modern çizgileri simgeleyen bir koltuk tasarladık. Yatay dikişleri ile spor bir görünüm elde etmiş olduğumuz gibi, krom hatları ile modern bir çizgiyi yine bu spor yönetici koltuğumuzla da yakalamış oluyoruz. Şüphesiz ofisinizde misafirleriniz ve çalışma arkadaşlarınızın ilk dikkat edeceği husus koltuk takımınızdır. Koltuk takımını, masa önlerinde kullanmanızı önerdiğimiz misafir koltukları yönetici koltuğumuzun tamamlayıcı ürünleridir. Ayrıca toplantı odalarında ve personel odalarında da bir bütünü sağlamak adına sırtı kısa görünüm ve özellikleri aynı olan çalışma koltuğunu da üretmiş bulunuyoruz. 


Krom kaplamanın zarafeti koltuğumuzda daha ön plandadır. Yekpare olan sırt ve oturma kısmını yan taraflardan çevreleyeni, hoş görüntüsünün yanında koltuğun sağlamlığını da arttıran yassı şekilde bükülmüş yine yekpare krom kaplı metal çıta bulunmaktadır. Bu çıtaya bağlı olan krom kaplamalı 3mm. kalınlığında metal kolçakları bulunmaktadır. Kolçaklar çıtalara bağlı olduğu kadar uzun cıvataya sahip olması nedeniyle ahşap iskelete de aynı anda bağlanmıştır. 


Metal çerçeveli spor yönetici koltuğu iskeleti, özel olarak koltuk formunda preslenmiş monoblock ahşap kontradan üretilmiştir. Üzeri 5cm. kalınlığında 36 danste yoğunluğunda gri sünger ile kaplanmıştır. Bu sünger üzeri ise 2cm. lik yatay dikişli ayrı bir ped ile kaplanmıştır. Bu süngerlerin üzeri istenilen renkte deri yada kumaş ile kaplanabilmektedir. Ayrıca farklı renk konseptlerine uyum sağlaması adına dikiş renklerini de uygulayabilmekteyiz.


Ahşap iskelet çıtayı ve kolçakları birbirine bağladığı gibi alt taraftan kapsüller yardımı ile mekanizmaya bağlanmıştır. Bu mekanizma 3mm. ve 2mm. DKP sacdan imal edilmekte olup arkaya sallanır salıncaklıdır ve mekanizma her pozisyonda kilitlenebilir durumdadır. Mekanizma alt tarafında mors konik sistem ile bağlı olan gazlı amortisör bulunmaktadır. Amortisör tüm vücut ağırlıklarına hitap edebilmektedir. İlk oturumda yaylanma özelliği ile yumuşak bir oturum gerçekleştirmiş oluyoruz. 


Amortisöre bağlı olan 66 (ø) cm. çapında 5 kollu yıldız formlu krom kaplamalı ayak bulunmaktadır. Ayağa bağlı, spor koltuğa hareket etme özelliğini kazandıran tekerlekler PA6 naylon malzeme kullanılarak imal edilmiştir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl