ms ofis mobilyaları
 
Fileli Yönetici Koltuğu Plastik
Y121

Fileli Yönetici Koltuğu Plastik

Kategori : Yönetici koltukları
Ürün Etiketleri : , , ,
Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Plastik Kollu Ve Ayaklı Fileli Müdür Koltuğu

Bir işletmenin en önemli yeri şüphesiz müdür odasıdır. Müdür odaları hem personel açısından hem de ziyaretçiler için saygınlığınızın en önemli belirtisidir. Müdür odalarınıza çağdaş dokunuşlar sunuyoruz. Plastik ayaklı fileli yönetici koltuğu kaliteli bir görünüme sahip olduğu kadar fiyatı ile de diğer müdür koltuklarını geride bırakmaktadır.

Bel ve boyun desteği ile ofisinizde çalışırken dinleneceksiniz. Sırt kısmı plastik iskelet üzeri file kaplama olduğun için hava sirkülasyonu en üst seviyede olacaktır. Sırt kısmının arkasında yer alan petli, yukarı aşağı ve ileri geri hareketlere sahip olan ayarlı bel desteği sayesinde en çok şikâyet edilen bel ağrısı konusuna bir nebze olsun çözüm buluyoruz. Bu aparat arka kısımda yer alan bir volan topuzu sayesinde ileri ve geri hareketi gerçekleştirirken, boyun  aparatını hafif dokunuşlar ile yukarı veya aşağı istenilen konumda ayarlanabilmektedir. Böylelikle tüm vücut tiplerine hitap etmektedir.

Boyun desteği bulunan fileli müdür koltuğu yine bel desteğinde olduğu gibi yukarı aşağı hareket edebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca file kaplı bu boyun aparatını insanların farklı vücut tiplerine de uyum sağlaması için dikleştirme veya alçaltma özelliği de vardır. Boyun ve bel desteği ile tam bir ortopedik oturum gerçekleştirmenizi sağlayan fileli müdür koltuğu, ayarlanabilir kolçağı ve istenilen renk deri – kumaş döşemesi ile de zevkinize hitap eder.

Ofis mobilyalarını kategorize ettiğimiz zaman en teknolojik koltuk diyebileceğimiz bel ve boyun destekli müdür koltuğumuzu boyun aparatı olmayan şef, plastik yıldız ayaklı misafir ve u ayaklı misafir koltukları ile tamamlayabilir misafirlerinize ve personelinize bu rahatlığı yaşatmış olursunuz.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl