ms ofis mobilyaları
 
Ergonomik Müdür Koltuğu
Y116

Ergonomik Müdür Koltuğu

Kategori : Yönetici koltukları
Ürün Etiketleri : , , ,
Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Alüminyum Kol Ve Ayaklı Deri Döşemeli Müdür Koltuğu

Üzerinde zarif dokunuşlarla modern çizgileri yakaladığımız müdür koltuğumuz spor görünümü ile modern ofislerde daha çok tercih edilmektedir. 
Alüminyumun sağlamlığını vurguladığımız koltuğumuz ahşap gövdesi, alt kısmında metal mekanizması, krom kaplı amortisörü, alüminyum kolçak ve ayakları ile uzun yıllar sizlere hizmet vermesi için tasarlandı. Kolçaklar polisajlı bükümlü enjeksiyon sistemi ile imal edilmiş alüminyumdan üretilmiştir. Üzerinde deri döşemeli ahşap parçalar bulunmaktadır. Kollar kolçaklara yerleştirildiği zaman sert bir zemin ile değil yumuşak bir zemin ile temas etmesi için bu parçalar tasarlanmıştır. Kolçaklar üst kısımdan müdür koltuğunun arkasına doğru bükümlü alt kısımda da yine koltuğun alt kısmına bükümlü şekilde monte edilmiştir. Buda koltuğun sağlamlığının iki katına çıkmasını sağlar.
Koltuğa alt kısımdan gövdedeki kapsüllere cıvatalar ile monte edilmiş olan mekanizma, koltuğun yatar pozisyon açılarını sabitlemeyi sağlamaktadır. Koltuğun mekanizmasında yaylanma sertliğini ayarlamaya yarayan topuz bulunmaktadır. Mekanizmanın sol tarafında bulunan kol, koltuğun yatmasını sağlayan makasları kontrol etmemize, sağ tarafta ki kol ise amortisörü yukarı aşağı şekilde ayarlayarak koltuğun yüksekliğini kontrol etmemizi sağlar. 
Mekanizmaya bağlı olan amortisör koltuğun kendi ekseninde dönmesi sağlamakla beraber yükseklik ayarını da yapmamıza imkân sağlar. Krom kaplı dış yüzeyi oksitlenmeye ve paslanmaya karşı dayanıklıdır. 
Amortisörün bağlı olan polisaj yöntemi ile parlatılmış konik şekli verilmiş borudan imal edilen 5 kollu yıldız ayak bulunmaktadır. Bu ayak konik şeklinde üretildiği için yüksek forma sahiptir. Üst kısımdan amortisöre bağlıdır. Alt kısımdan krom sac kaplı polyamid malzemeden üretilmiş 5 adet tekerlek bulundurmaktadır. Tekerlekler bünyesinde bulunan miller ile segmanlar vasıtasıyla ayakta bulunan yuvalara adapte edilmiştir.
Müdür koltuğumuzun aynı özelliklerine sahip olan, toplantı odalarında ve personel odalarında kullanılabilmesi için sırt kısmı kısa olan çalışma toplantı veya şef koltuğu üretimi de bulunmaktadır. Ayrıca yine aynı rahatlığa sahip olan bu rahatlığı misafirleriniz içinde sağlamanız için yıldız ayaklı ve u ayaklı seçenekleri bulunan misafir koltukları da mevcut.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl