ms ofis mobilyaları
 
Müdür Koltuğu
Şef Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
Ergonomik Minderli Ucuz Müdür Koltuğu
Y111

Ergonomik Minderli Ucuz Müdür Koltuğu

Kategori : Yönetici koltukları
Ürün Etiketleri : ,

"kollar metal oval tasarımlı, ayaklar yıldız ayaklı kromaj, monoblok gövde, yastıklı ve rahat minderli"ÜRÜN AİLESİ
Y111M Müdür Koltuğu
Müdür Koltuğu
Y111T Şef Koltuğu
Şef Koltuğu
Y111YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Y111UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
Y112M Müdür Koltuğu
Müdür Koltuğu
Y112C Çalışma Koltuğu
Çalışma Koltuğu
Y112YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Y112UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu

Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Ergonomik Minderli Ve Yastıklı Ekonomik Ucuz Müdür Koltuğu

Ürün ailesi: minderli ve yastıklı yönetici koltuğu, kısa sırt şef koltuğu, krom yıldız ayaklı misafir, krom u ayaklı misafir koltuğu

Yönetici sınıfının en ekonomik koltuklarındandır. Ahşabın sağlamlığını ön planda tuttuğumuz koltuğumuz kalın süngeri ile yumuşak bir oturum isteyenlerin beklentilerini karşılamaktadır. Yastıklı yönetici koltuğu makam koltukları ile aynı rahatlığa ve sağlamlığa sahip olmasına karşın, ucuz olmasıyla da çalışma-personel koltuklarına yakın bir statüye sahiptir. Kısa sırtlı toplantı koltuğu ile ofisinizdeki bütünlüğü sağlamış oluyoruz. Masa önlerinde kullanılmasını tavsiye ettiğimiz, misafirlerinizin de aynı konforu yaşamasını sağlamak için de yıldız ayaklı ve u ayaklı misafir koltuklarını yastıklı yönetici koltuğunun ürün ailesinde barındırmaktayız.

Yastıklı yönetici koltuğu sıcak presle şekillendirilmiş yekpare ahşap iskelete sahiptir. Bu şekillendirme sonucu sırt yapısına uygun bir hale gelmektedir. Bu iskelet üzerinde 32 danste süngere sahip sırt ve oturma kısmı ayrı ayrı dikilmiş olan yastıklar bulunmaktadır. Bu yastıklar sayesinde kanepe rahatlığını ofis koltuğunuzda hissedeceksiniz. 5mm. ahşap üzeri deri döşemesi bulunan, elips şeklinde bükümlü  krom kaplamalı kolçakları hem sırt hem de oturma kısmına yan taraflardan monte edilmiştir. Buda iskeletin sağlamlığının artmasını sağlar.

Ahşap iskelete alt kısımdan monteli olan 4 adet kapsül bulunmaktadır. Fonksiyonel mekanizma 4 adet cıvata ile bu kapsüllere takılmıştır. Fonksiyonel mekanizma makaslı sisteme sahiptir. Sırtın hareketlerini bu makaslar vasıtası ile gerçekleştirmiş oluyoruz. Sol tarafta ki kol bu makasları kullanmamızı sağlamaktadır. Mekanizma makas kilidinin açık olması sonucu ani oturumlarda koltuğun arkaya çarpmasını önlemek için de ön tarafta bulunan anti shock sistem adı verilen topuz şeklinde ufak bir mekanizma bulunmaktadır. Bu ufak mekanizma sayesinde ayrıca koltuk yaylanma konumunda iken yaylanma sertliğini de ayarlayabilmekteyiz.

Yastıklı yönetici koltuğunda ki mekanizmaya bağlı plastik körüklere darbelere karşı korunan, koltuğun kendi ekseni etrafında dönmesini ve yukarı aşağı ayar yapılmasını sağlayan gazlı hidrolik bulunmaktadır. Bu hidrolik Avrupa standartlarındadır. Mekanizmada yer alan hidrolik kontrol kolu sayesinde aşağı yukarı istenilen yüksekliğe ayarlanmaktadır. Hidroliğe konik sistemle adapte edilmiş olan plastik tekerlekli krom kaplamalı yıldız ayağı ile koltuğun özgürce hareket etmesini sağlamış oluyoruz.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl