ms ofis mobilyaları
 
Müdür Koltuğu
Bilgisayar Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
Ekonomik Müdür Koltuğu
Y102

Ekonomik Müdür Koltuğu

Kategori : Yönetici koltukları
Ürün Etiketleri : , ,

"tekerli dönerli alüminyum yıldız ayak, alüminyum kol, yatay dikişli ergonomik fon, uzun sırt"ÜRÜN AİLESİ
Y102M Müdür Koltuğu
Müdür Koltuğu
Y102S Bilgisayar Koltuğu
Bilgisayar Koltuğu
Y102YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Y102UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
Y103M Müdür Koltuğu
Müdür Koltuğu
Y103T Toplantı Koltuğu
Toplantı Koltuğu
Y103YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Y103UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu

Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Kolları Ve Tekerli Ayak Alüminyum Ucuz Müdür Koltuğu

Alüminyumun sağlamlığını, derinin asaletini, çeliğin dayanıklılığını harmanladık ve bu makam koltuğunu tasarladık. Alüminyum kolçakları, yekpare gövdesi, fonksiyonel mekanizması, gazlı amortisörü ve spor tekerlekli alüminyum yıldız ayağı ile makam koltuğunda aradığınız tüm özellikleri barındırmaktadır. Bunların yanı sıra makam koltukları fiyat sıralamasında alt kısımlarda yer almaktadır.

Makam koltuğumuzu çalışma arkadaşlarınız, toplantı odalarınız, karşılama bankolarınız v.b. gibi yerlerde de kullanmanız için aynı özelliklere sahip yalnızca sırt kısmı kısa olan çalışma ve toplantı koltuğumuz mevcuttur. Bekleme salonlarınız, misafirhaneleriniz, masa önleriniz, banko önleriniz için ise yıldız ayaklı ve u ayaklı misafir koltuğu modellerimiz ile de misafirlerinize aynı rahatlığı ve konforu sağlamış oluyoruz.

Makam koltuğumuzun gövdesi fırınlanmış gürgen ağacından imal edilmiş kontradan oluşmaktadır. Bu gövde kolları, mekanizmayı, sırt ve oturak kısmını üzerinde barındırmaktadır. Gövde üzeri sırt kısmı 36 danste yoğunlukta gri sünger özel tutkal ile 1. sınıf deri ile yapıştırılarak kaplanmıştır. Sırt kısmında rahatlığınız için boyun desteği bulunmaktadır. Kontraya verilen form sayesinde bu desteği süngerle besleyerek sağlamış oluyoruz. Gövde üzeri oturma kısmı diz arkalarına yaklaşıldığında aşağıya eyim verilerek dizlerimizin ve bacaklarımızın da rahat etmesini sağlamış oluyoruz. Oturma kısmında 8cm. 36 danste yoğunlukta gri sünger üzeri 1. sınıf deri ile kaplanmıştır. Bu kaplamanın deri yapıldığında görüntüsünün daha kaliteli yansıyacağından deri kaplamayı önermekteyiz. Fakat isteğinize göre kartelamızda yer alan kumaş kaplamasını da gerçekleştirebiliriz.

Gövde üzerinde yer alan üzeri ahşap üzeri deri kaplı, polisaj yapılarak parlatılmış olan 1. sınıf alüminyum kolçaklar yer almaktadır. Kolçaklar hem oturma kısmına hem de sırt kısmına bağlıdır. Bu iki yönlü bağlantı sonucunda koltuğun sağlamlığı daha da artmış durumdadır. Gövdeye bağlı diğer parça fonksiyonel mekanizmadır. Bu mekanizma makasları sayesinde koltuğun pozisyon açılarını sağlamaktadır. Yatar pozisyon sabit, dik pozisyon sabit ve yaylanma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu mekanizmaya bağlı gazlı amortisör bulunmaktadır. Amortisör yukarı aşağı ve sağa sola dönebilme özelliklerine sahiptir.

Amortisöre alt kısımdan bağlanmış olan polisaj yapılarak parlatılmış enjeksiyon dökme alüminyum ayak bulunmaktadır. Ayak 3mm. et kalınlığına sahip 5 kollu ahtapot ta denilen yıldız form da üretilmiştir. Bu ayağa bağlı 5 adet polyamid malzemeden üretilmiş spor görünümlü tekerlekler yer almaktadır.

360 derece dönebilen sessiz tekerlekleri metal ve plastik malzemelerden üretildiğinden sert zemin ve yüksek kilo kullanımına uygundur. Ürünün iç kontra yapısı kayın malzemeden üretilmiş olup özel tasarlanmış metal kalıplarda şekillendirilerek kullanıcıların vücut ergonomisi göz önünde bulundurulmuştur. Ekonomik fiyatlı bu müdür koltuğumuz, muti-tilting özellikli mekanizmasıyla ileri geri hareket sağlarken, aynı zamanda istenilen konumda kilitlenebilme özelliğine sahiptir. Koltuğun amortisörü 4 class standartlarında yukarı aşağı hareket edebilmektedir. Ürünümüzün iç kısmında 32 dansite yoğunluğunda gri sünger kullanılmakla birlikte üzerinde ise 24 dansite pembe kuştüyü ped sünger kullanılmaktadır. Ürünlerimizde kullanılan suni deriler tse standartlarında olup kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Suni deri veya kumaş olarak üretim seçenekleri mevcuttur.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl