ms ofis mobilyaları
 
Yönetici Koltuğu
Şef Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
Bel Uyumlu Yönetici Koltuğu
Y120

Bel Uyumlu Yönetici Koltuğu

Kategori : Yönetici koltukları
Ürün Etiketleri : ,

"kolları ve ayakları alüminyum, deri döşemeli, bel uyumlu oturak ve sırt tek fon, çift kollu yatar mekanizmalı"ÜRÜN AİLESİ
K112M Yönetici Koltuğu
Yönetici Koltuğu
K112T Şef Koltuğu
Şef Koltuğu
K112YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
K112UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu

Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Bel Uyumlu Fonlu Deri Döşemeli Yönetici Koltuğu

Ürün ailesi: çalışma koltuğu, yıldız ayaklı misafir koltuğu, u ayaklı misafir koltuğu

Günümüzde klasik modellerle tasarlanan ofislerin yerini daha modern ve şık görünümlü ofisler almıştır. Bu ofislerde kullanılması için tasarlana bu koltuk, kavisli alüminyum kolçakları, boyun rahatlığını sağlaması için ilave boyun yastığı, kavisli sırt kısmıyla görünümü kadar ortopedik olması ile de göz doldurmaktadır. Makam veya yönetici odalarında kullanılması amaçlanan yönetici koltuğunun serisi mevcuttur. Toplantı odaları veya personel odalarında bulunan masalar için kısa sırtlı çalışma koltuğu, bekleme odaları veya masa önlerinde kullanılması amaçlanan yıldız ayak ve u ayaklı misafir koltukları bel uyumlu yönetici koltuğumuzun ürün ailesinde yer almaktadır.

Spor görünümünü ve ortopedik olmasını sağlayan önemli unsurlardan biri kavisli gövde yapısıdır. Gövde, insan vücudunun şekline göre ayarlanmış kalıplarla fırınlanmış ahşap kontradan üretilmiştir. Fakat elbette ergonomi unsuru kişinin vücut yapısına göre de değişkenlik göstermektedir. Kavisli forma göre imal edilmiş sırt döşemesi 7cm. Kalınlığında 36 danste yoğunluğunda sünger üzeri hava alabilen 1. sınıf deriden imal edilmektedir. Bel kısmı, belin daha rahat etmesi için 2cm. Kuştüyü sünger üzeri deri kaplı yastık ile desteklenmiştir. Aynı şekilde boyun kısmı da yastık aparatı ile desteklenmiştir. Ayrıca kontra yan taraflardan sırt kısmını tamamen kavraması için, içe dönük olarak imal edilmiştir.

Gövde alt kısımda 7cm. Kalınlığında 36 danste yoğunlukta gri sünger üzeri hava alabilme özelliği bulunan deri ile kaplanmıştır. Sırt kısmında bel ve boyun destek yastığı alt kısımda bacakların rahat etmesini sağlamak için diz altına gelen kısma da monte edilmiştir. Yani makam koltuğumuzun gövdesi vücudun en önemli 3 noktasına denk gelen kısımları yastıklar ile desteklemiştir. Böylelikle koltuklarda yaşanan sorunlardan başlıcaları olan boyun, bel ve bacak ağrılarını bir nebze olsun giderilmeye çalışılmıştır.

Yönetici koltuğumuzun rahatlığı kadar fonksiyonel olması da tercih sebebidir. Makam Yönetici ve çalışma koltuğu aynı mekanizmaya sahiptir. Bu mekanizma yatar pozisyon sabit, dik pozisyon sabit ve beşik hareketlerini yapmamıza imkân sağlar. Beşik hareketinin yaylanma sertliğini mekanizmanın önünde bulunan helezon sistem küçük bir mekanizma ile yapmaktadır. Mekanizmaya bağlı üzeri darbelere karşı dayanıklı plastik ile çevrilmiş olan amortisör bulunmaktadır. Amortisör koltuğun kendi ekseni etrafında dönmesini ve yukarı aşağı hareket etmesini sağlamaktadır. Amortisöre bağlı olan 5 kollu tekerlekli alüminyum yıldız ayağı sayesinde koltuğun istenilen yere hareket etmesine imkân sağlar.

 

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl