ms ofis mobilyaları
 
Alüminyum Kollu Krom Ayaklı Fileli Müdür Koltuğu
bej renk file modeli koltuk
Alüminyum Kollu Krom Ayaklı Fileli Müdür Koltuğu
Y122

Alüminyum Kollu Krom Ayaklı Fileli Müdür Koltuğu

Kategori : Yönetici koltukları
Ürün Etiketleri : , , ,
Kollar Alüminyum Ayaklar Metal Ve Krom, Gövde Italyan Metal Tasarım Fileli Koltuk

Günümüz teknolojisi ile beraber alışılmışın çok ötesinde bir fileli koltuk tasarladık. Bu İtalyan tasarımlı fileli koltuk bir tasarım harikası olmasının yanında ergonomik bir yapıya da sahiptir. Yenilikçi ve modern tasarım ekibimizin fırınından çıkan fileli koltuğumuz statüsü itibari ile daha çok modern ve spor ofislere hitap etmektedir. Hayatınızın en önemli yerlerinden biri olan ofisinizi modern görüntüsü ve ortopedik yapısıyla çağdaş bir yer hale getirmek istemekteyiz. Oturak kısmı ile bir bütün olan krom kaplı iskelet üzeri file döşemesi, oturulduğu zaman tüm vücudunuza aynı ergonomiyi sunar.

Krom yüksek sırtlı yönetici koltuğunu diğer fileli koltuklardan ayıran en önemli özelliği oturak kısmının yanlardaki iskelete direk monte edilmesi ile havayla vücudunuzun temasını en üst seviyede tutmasıdır. Böylece ofisinizdeki olumsuz sıcaklık koşullarından etkilenmeyeceksiniz.  Krom yüksek sırtlı makam koltuğu olarak da bilinen bu koltuk krom kaplı iskeleti mekanizmaya bağlayan 10mm. et kalınlığına sahip yine krom kaplı lamalar sayesinde güvenilirliğinde simgesi haline gelmiştir.

Konik sistem yıldız ayağı, krom kovanlı gazlı amortisörü ile çağa ayak uyduran modernize bir görüntü elde etmiş bulunmaktayız. Size kalan yalnızca bu koltuğun rahatlığının keyfini sürmek. Krom yıldız ayaklı misafir ve krom u ayaklı misafir koltukları ile şıklığı en üst seviyeye çıkartın.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl