ms ofis mobilyaları
 
Kalıp Süngerli Kolsuz Toplantı Koltuğu
TP108

Kalıp Süngerli Kolsuz Toplantı Koltuğu

Kategori : Toplantı Koltukları
Ürün Etiketleri : ,
Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Ufak Ebatlı Toplantı Masası Veya Toplantı Odası Koltuğu

Kolsuz toplantı koltuğu kullanım alanı dar olan mekânlara çözüm olması amacıyla üretilmiştir. İşletmenizdeki toplantı odalarınızda en büyük sorunlardan birisi olan hacim sıkıntısıdır. Bu sıkıntıyı en aza indirgemek için tasarlanmış olan bu koltuğumuz, kolsuz oluşuyla geniş bir oturak alanı sağlayacağı gibi rahatlığınızı da göz ardı etmemektedir.

Toplantı koltuğu üzeri krom sac kaplı olan 1. sınıf plastik tekerleklerin monte edilmiş olduğu 30 mikron krom kaplı yıldız ayağa adapte edilmiş krom kaplı gazlı amortisörü konik sistemi ile tek kollu mekanizmaya geçmektedir. Bu mekanizma yatar sistemlidir. Kumaş veya deri kaplanmış toplantı koltuğu mekanizmasının tek kolu, hem yatar özelliğine hem de amortisör kontrolüne imkân sağlar. Kolu dışarı çektiğimizde sırtın yatmasına imkân veren yaylanma sistemini aktif hale getirir. Kolu mekanizmaya doğru ittiğimizde ise sırt yatma özelliğini iptal eder. Kolsuz toplantı koltuğunda ki mekanizmada sırtın yaylanma sertliğini ayarlamamıza imkân sağlayan birde yuvarlak sağa ve sola hareketleri ile sertliği istenilen ayara getirebildiğimiz ayar topuzu bulunmaktadır.

Derili toplantı koltuğu sağlamlığın ve zarafetin buluştuğu bir ürün olup, 16mm. tümleşik çelik yapı üzeri 44 kg./m3 poliüretan dökme sünger kaplıdır. Dökme süngerin en önemli özelliklerinden biri zamanla oluşan oturum sonrası gerçekleşen yıpranmalara bozulmalara imkân vermemesidir.  Kolsuz toplantı koltuğunda ki dökme süngerimizin bir diğer önemli özelliklerinden biri ise yanmaz özelliğinin bulunmasıdır. Kolsuz toplantı koltuğunda ki MVSS 302 Yönetimine göre üretilen süngerin  yanmazlık özelliği 3 mm/sn.dir.  Bu sünger üzeri istenilen renk deri veya kumaş kaplanabilmektedir. 

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl