ms ofis mobilyaları
 
Yarım Kapitöne Modeli Makam Takımı
makam takımı ön görüntüsü
derili makam takımı üst perspektif görünüm
Makam Masası
Yan Masa Etajer
Sehpa
Çekmece Keson
Dolap
Toplantı Masası
Yarım Kapitöne Modeli Makam Takımı
ÜRÜN AİLESİ
Makam Masası
Makam Masası
M106A
220 x 100 x 75
(1 adet)
Yan Masa Etajer
Yan Masa Etajer
M106B
105 x 55 x 76
(1 adet)
Sehpa
Sehpa
M106C
105 x 55 x 45
(1 adet)
Çekmece Keson
Çekmece Keson
M106D
40 x 45 x 61
(1 adet)
Dolap
Dolap
M106E
215 x 48 x 85
(1 adet)
Toplantı Masası
Toplantı Masası
M106F
220 x 100 x 76
M106

Yarım Kapitöne Modeli Makam Takımı

Kategori : Makam Takımları
Ürün Etiketleri : ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )

"deri kapitoneli, 220cm uzunluk, masa, dolap, sehpa, keson ve etajerden oluşuyor"

Ebatlar :        220 cm  |     100 cm  |      76 cmDeri Renkleri
Koyu Kahve
Koyu
Kahve

Ahşap Renk Seçenekleri
Wenge
Wenge
Maun
Maun
Napolyon Kirazı
Napolyon
Kirazı
Venedik Cevizi
Venedik
Cevizi

Kapitöne Perdeli Pervazlı Deri Sümenli Makam Takımı

Uzun yılların deneyimi ve sanatkârlığının birikimi ile üretilen klasik mobilya grupları, klasik mobilyacılığın tarihçesi uzun yıllar öncesine dayansa da trendini kaybetmeden günümüzde de çok beğenilen mobilya grupları arasındadır. Günümüz teknolojilerinin değişmesi ile mobilya gruplarının artık CNC makineleri ile imalatı mümkün hale gelmiştir. Bu durum klasik mobilya gruplarını modern makinelerde seri imalat bantlarında üretip aynı görsel ve kaliteyi yakalaya bilmeye olanak vermiştir. Kapitoneli Makam Takımı klasik görünümünden taviz vermeden imal edilen bir makam takımıdır. Kapitoneli Makam Takımının en büyük avantajlarından bir tanesi fiyatını çok ekonomik olmasıdır. El işçiliği ile üretilen mobilya gruplarına kıyasen daha kısa zamanda imal edilmesi, imal edilen ürünlerin demonte olması gibi birçok olumlu yönü vardır.

MASA
L: 220 W: 100 L:76 ölçülerinde 3 parçadan oluşmaktadır. Masanın üst tablasında masaya sabit olarak konumlandırılmış 100X50 Cm ölçülerinde deri sumen vardır. Masa tablası 36 Mm kalınlığındadır. Tablanın kalınlığı 2 adet 18 Mm plakanın birbirine lamine edilmesiyle oluşturulmuştur. Masa tablasının yan kısımları 8 Cm kalınlığında MDF den imal edilmiş ahşap profille kaplanmıştır. Ahşap profiller kendi başına mukavemet sağlayamayan malzemelerdir. Masa tablasına yan profiller bağlanmadan önce profillerin bağlanacağı kısımlar havuz haline getirilerek yan profillerin alt kısımlarının beslenmesi sağlanmıştır. Masa tablasının ölçülerinden dolayı mobilya terimi olarak bel verme diye adlandırılan masa tablasının yamulmasını engellemek için masa tablasının alt kısmında 25x20 Mm ölçülerinde 1.5 Mm et kalınlığında metal kutu profil yerleştirilmiştir. Bu sayede masa tablasının bel vermesi engellenmiş olur. Masanın ayaklarının alt kısımlarında masa tablasında olduğu gibi ahşap profiller vardır. Ayakların kalınlığı 20 Cm dir. Masaya karşıdan bakıldığında ayakların üzerlerine özel yapılmış melamin çıtalar bağlanmıştır. Masanın ön perdesi yanları ahşap çerçeveli orta kısmı deri kaplamalı olup deri kaplamanın üzerinde çektirme yöntemi ile bağlanmış kapıtone düğmeleri vardır. Ayrıca masanın ön perdesi takımının konseptine uyum sağlaması için perdenin yanları tablada ve masanın ayak kısmında olduğu gibi ahşap profille çerçevelenmiştir. Bu sayede karşıdan bakıldığında takım bütünün ile Klasik bir görünüme sahip olmuştur.

DOLAP
Kapitoneli Makam Dolabı L:215 W:48 H:85 Cm ölçülerinde 3 parçadan oluşan bir dolaptır. Kapitoneli Makam Dolabında L:44 W: 38 H:68 Cm ölçülerinde 4 adet kapaklı raf vardır. Kapaklar takımla uyumlu olması için ahşap profil yöntemi ile imal edilmiştir. Kapitoneli Makam Dolabının üst tacı ve alt bazasında masada olduğu gibi ahşa profiller kullanılmıştır. Dolabın yan dikmelerinde 12 Cm kalınlığında üzeri melamin çıtalı masanın ayakları ile aynı malzeme olan kutu dikmeler kullanılmıştır. Kapitoneli Makam Dolabının arkalık sistemi 8 Mm olup yan dikmelere kanal sistemi ile geçmedir. Bu sayede dolabın birden fazla kez kurulumu ve sökülmesi mümkündür.

ETAJER
Kapitoneli Makam Etajeri L:105 W:55 H:76 Cm ölçülerinde 1 parçadan oluşmaktadır. Kapitoneli Makam Etajerinde iki adet kapaklı raf vardır. Etajerin üst tacı, alt bazası masa ve dolapla kombine olması için kapaklar dolapta kullanılan sistem yani ahşap çerçeve sistemi ile imal edilmiştir. Etajerin yan dikmeleri dolapta olduğu gibi 12 Cm kalınlığında üzeri malamin çıtalarla kaplıdır. Alt ve üst bazalar gene dolap ve masadaki gibi ahşap profillerle kaplıdır.

SEHPA
L: 105 W: 55 H: 45 Cm ölçülerinde 1 parçadan oluşmaktadır. Kapitoneli Makam Sehpası masa ve dolap konsepti örnek alınarak üretilmiştir. Bakıldığında Takımın diğer parçaları ile tam bir uyum içerisindedir. Makam Sehpasının alt kısmında bulunan gazetelik sayesinde sehpanın kullanım alanın daha fazla olması sağlanmıştır. Makam Takımının, fiyatının yanı sıra en büyük avantajlarında biri olan seri imal olmasıdır. Klasik Makam Takımlarının en büyük zorluklarından bir tanesi nakliyesi ve tamiridir. Kaplamalı Klasik Makam takımlarında demonte sistemi ile imal edilebilirlik olsa bile takımların formundan dolayı parçaların (Dolap, Keson, Masa ayakları) büyük ve hacimli olmasının ürünün taşınma esnasında ilgili personelin bir takım zorluklarla karşılaşmasına neden olabiliyor. Ayrıca şehirler arası nakliyelerde çok fazla hacim tuttuğu için nakliye taşıma ücretlerinin yüksek rakamlar tutmasına da sebep oluyor. Makam Takımı bu olumsuzluklar düşünülerekten minifik yöntemi ile imal ediliyor. Takımın parçaları tamamı ile demonte sistem olup kurulumu hiçbir mobilya montaj bilgisi gerektirmeksizin rahatlıkla yapılabilinmektedir. Ayrıca takımın parçaları takım için özel imal edilmiş kolilerde olduğundan dolayı taşıma esnasında her bir parça rahatlıkla taşınabilinmekte. Demonte sistemin en büyük avantajlarından olan bir diğeri ise şehirlerarası nakliyelerde nakliye ücretlerinin çok makul rakamlar tutmasıdır.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl