ms ofis mobilyaları
 
Vip Makam Takımı
açılır sümenli makam masası iç görünüm
masa dolap etajer sehpa teşhir görüntüsü
elma siyah derili makam takımı
kanepeli makam takımı mekan görüntüsü
makam takımı beyaz görüntüsü
Vip Makam Takımı
ÜRÜN AİLESİ
Makam Masası
M101M
220 x 100 x 75
(1 adet)
Dolap
M101D
220 x 40 x 90
(1 adet)
Yan Masa Etajer
M101E
100 x 45 x 75
(1 adet)
Sehpa
M101S
90 x 45 x 45
(1 adet)
M101

Vip Makam Takımı

Kategori : Makam Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )

"kalın üst tabla, 45 açılı kenarlar, masa, sehpa, etajer ve dolaplı"

Ebatlar :        220 cm  |     100 cm  |      75 cmAhşap Renk Seçenekleri
Beyaz
Beyaz
marbella
marbella
Teak
Teak
Abanoz
Abanoz
a Cevizi
a
Cevizi
Wenge
Wenge
Akça
Akça

Derili, Deri Açılır Sümenli, üst Düzey Makam Takımı

Vip makam takımı görselliği ve işlevselliği ile bir yönetici takımında olması gerekenleri fazlası ile karşılıyor. vip makam takımında Ahşap, Deri ve Metal materyaller tam uyum içerisinde. Vip Makam Takımının en büyük avantajlarından bir tanesi makam takımı konseptinde olup kaliteden taviz vermeden değişik materyaller kullanarak satış fiyatlarının çok cazip rakamlarda olması. Masanın bakıldığında boş alan olarak adlandırılan tabla kalınlığı işlevselleştirilerek bakıldığında fark edilemeyen sadece size özel gizli çekmecelerle değerlendirilmiştir. Vip makam masası L:220 W:100 H:75 tabla kalınlığı 10 Cm ölçülerine sahip bir masadır. Masanın üst tablasında bulunan deriler özel imalat olup derinin kendi kalınlığı (altı laminesiz) 2 Mm dir. Kullanılan derinin 2 Mm kalınlığında olmasının en büyük avantajlarından bir tanesi deri olan zeminin üzerine sert bir cisim düştüğünde derinin darbeyi emmesi ve herhangi bir deformasyon olmamasıdır. Aynı zamanda masa üzerinde kullanılan aksesuar ve lebtap gibi objelerin deri ile temasından kaynaklı sürtünme deformasyonlarının derinin yüzeyine zarar vermememsi. Bu sağlamlık özelliklerinin yanı sıra kullanılan derinin döşemelik deri yumuşaklığında olması ten temasında rahatsız edici hissiyatı ortadan kaldırır. Takımda kullanılan özel pvc leme sistemi sayesinde yandan bakıldığında pvc lerin gözükmemesi takımın görselliğini ve bütünlüğünü ön plan da tutan en büyük etken. Masanın sağ ve sol yanında olan iki adet gizli çekmece ve tablanın üzerinde bulunan gizli bölüm masa üzerindeki ve gözükmesi istenmeyen evraklar için yapılmış ve son derece işlevsel bir detaydır. Tablanın ve ayakların içerisinde bulunan ara kayıtlar sayesinde takımın kurulduğu zemin bozuk (yamuk) olsa dahi takımın bütünlüğü ve yapısı bozulmadan kullanıma olanak verir. Vip Makam Masa’nın üzerinde buluna alüminyum çıtalar sayesinde deri ve ahşap birleşim yerleri ve masa içinde bulunan stabilize kayıtlarının kamufle edilmesi sağlanmıştır.


DOLAP:
Vip Makam Dolabı L:220 W:44 H:90 Cm ölçülerindedir. İç kısmında iki adet dosya klasörlerinin sığabileceği ölçüde raf vardır. Dolabın yan dikmeleri ve orta kapaklara uygulanan deriler sayesinde masa ile kombine olması sağlanmıştır. Dolabın üst tacı masa tablası ile aynı teknik özelliklerde imal edilmiştir. Tacın iç kısmında olan ara stabilize kayıtları sayesinde tacın bütünlüğünün korunması sağlanmıştır. Aynı teknik dolabın yan dikmelerinde de uygulanmıştır. Dolap imal edilirken taşıma ve şehir dışı sevkiyatlarına uygun olması için dört parçadan oluşmaktadır. Dolap dört parça olmasına rağmen montajı (kurulumu) hiçbir teknik bilgi gerekmeden kolaylıkla yapılabilinmektedir.  


ETAJER:
Makam Etajeri L:100 W:45 H:66 ölçülerindedir. Etajerin gövdesinde kullanılan ahşaplar 30 Mm kalınlığında Melamin ahşaptır. Çekmelerde 18 Mm Melamin ahşap kullanılmıştır. Ahşapların yan kısımların 2 Mm Pvc ile bantlanmıştır. Etajerde iki adet 20 Cm lik çekmece mevcuttur. Çekmecelerde kullanılan raylar çift açılımlı teleskopik raydır. Çekmecelerin alt kısmının boş olması etajer üzerinde bilgisayar kullanmayı olanaklı hale getirir. Etajerin stabilizeliğini sağlamak için arka kapaması (arkalık) 18 Mm kalınlığında ahşapla yapılmıştır.


SEHPA:
Makam Sehpası L:90 W:50 H:46 Cm ölçülerindedir. Sehpanın üst tablasının haricinde alt kısımda bir adet gazetelik vardır. Bu gazetelik sayesinde sehpanın üzerinin tamamının kullanımı mümkün hale gelmiştir. Sehpanın ölçüleri koltuk ve sehpa ara mesafelerinin orantılayacak şekilde yapılmıştır. Makam Takımı kartela dâhilinde istenilen renkte yapılabilindiği gibi takımın bütün parçaları özel ölçü olarak da üretile bilinir. Makam Takımının bütün parçaları demontasyon sistemdir. Takımının birleştirilmesi hiçbir teknik bilgi gerektirmeden yapılabilir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl