ms ofis mobilyaları
 
Vip Büro Ofis Mobilyası
elma rengi ofis mobilyası ek resim
Vip Büro Ofis Mobilyası
M111

Vip Büro Ofis Mobilyası

Kategori : Makam Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )
Ahşap Renk Çeşitleri
Abanoz
Abanoz
Elma
Elma
Teak
Teak

Deri Kapitone Perdeli Derili Vip Büro Mobilyası

Vip büro mobilyası kararlı duruşu ve kurumsal yapısı ile misafirlerinize şirketinizin vizyonunu en güzel şekilde yansıtacaktır. Deri ve ahşabın birbirleri ile en güzel uyumuyla oluşturulmuş vizyonu ile Vip büro mobilyası makam odalarına karakterlerini yansıtmak isteyenler için tasarlandı. Makam Takımı Konseptini kendi yorumu ile yeniden tasarlayan Vip büro mobilyası görseliğinin ve işlevselliğiniz yanı sıra ekonomik satış fiyatlarının sayesinde tercihler arasında.

MASA
Vip Çalışma Masası Genişlik: 220 Cm – Derinlik: 95 Cm Yükseklik: 75 Cm ölçülerindedir. Masanın 220 CM ölçüsünün yanı sıra 200 Cm ölçüde vardır. Masanın üst tablası 54 Mm kalınlığındadır. Tablanın kenarları 2 Mm Pvc ile kapatılmıştır. Masanın üst kısmında deri sümen vardır. Masanın ayakları 12 Cm kalınlığında olup 18 Mm Melamin malzemen imal edilmiştir. Masanın ön perdesi 18 Mm melamain malzemeden imal edilmiştir. Perdenin üzerinde sağ ve sol kısımlarda kapitoneler vardır. kapitonelerin orta kısmında ahşap ızgaralar vardır. Kapitoneler ve ahşap ızgaralar perde üzerine vida ile sabitlenmiştir. Masa tablasının alt kısmında, tablanın esnemesini engellemek ve masa hareket ettirildiğinde ayakların açma yapmaması metal profil vardır.

DOLAP
Vip Derili Dolap Genişlik: 220 Cm – Derinlik:41 Cm – Yükseklik:120 Cm Ölçülerindedir. Dolabın üst tacı 54 Mm kalınlığında olup kenar kapamaları 2 Mm Pvc ile yapılmıştır. Dolabın sağ ve sol yanlarında iki adet tam kapalı, orta kısımda iki adet yarım kapaklı ve bir adet açık raf vardır. Raf araları dosya klasörlerinin sığa bileceği ölçüdedir. Dolapta kullanılan arkalıklar 8 Mm kalınlığında olup arkalıklar yerlerine kanallı geçme sistemi ile yerleştirilmiştir. Dolabın üst tacında kullanılan 54 Mm kalınlığının devamı niteliğinde yan kapakların üzerine 54 Mm genişliğinde 18 Mm kalınlığında melamin parçalar takılmıştır. Bu sayede dolabın fazla ağırlığı alınmış olunmuştur. Orta kısımda bulunan kapakların üzerlerinde masanın üst tablasında ve ön kapitonesinde kullanılan deri ile yanı deriden imal edilmiş sümenler vardır.

ETEJER
Yan masa derili etajer Genişlik: 90 Cm – Derinlik: 60 Cm – Yükseklik: 75 Cm ölçülerindedir. Etajerin üst tablası masa ve dolapta olduğu gibi 54 Mm kalınlığındadır. Etajerin ön kısmında iki adat kapaklı raf vardır. Rafların boyları dosya klasörlerinin sığabileceği ölçüdedir. Kapaklarda kullanılan menteşeler frenli menteşelerdir.

SEHPA
Gazetelikli derili Makam masa Sehpası Genişlik:90 Cm – Derinlik:60 Cm Yükseklik:45 Cm ölçülerindedir. Sehpanın üst tablası ve ayakları 54 Mm kalınlığında olup kenarları 2 Mm Pvc ile kapatılmıştır. Sehpanın üzerinde daha fazla kullanım alanı olması için gazetelik olarak kullanılan 18 Mm kalınlığında ikinci bir tabla daha vardır. Sehpanın yerle teması zemin ayarı yapılabilinen üzerleri krom kaplı ayarlı pingo ayaklarla sağlanmıştır.

KESON (ÇEKMECE)
Makam Masa altı çekmece Genişlik: 45 - Derinlik:50 – Yükseklik:60 Cm ölçülerindedir. Kesonda üç adet çekmece vardır. Kullanılan raylar çekmecenin tam açılıma olanak veren teleskopik raylardır. Çekmecelerin kilit sistemi merkezi kilit olup tek kilitle üç çekmecenin kilitlenmesi sağlanmıştır. Vip büro mobilyası tamamı ile demonte olarak üretilmiştir. Bu sayede özellikle Şehir dışı ve Yurt dışı sevkiyatlarda ürünün kapladığı alan en aza indirilmiştir. Bu sayede ürünün hasarsız nakliyesi ve nakliye masraflarının en aza indirilmesi sağlanmıştır. Vip büro mobilyası gerekli bütün garanti ve yeterlilik belgelerine sahiptir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl