ms ofis mobilyaları
 
Trend Makam Büro Takımı
abanoz renk büro makam takımı
Trend Makam Büro Takımı
M112

Trend Makam Büro Takımı

Kategori : Makam Takımları
Ürün Etiketleri : ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )

"masa kendinden etajerli olup, tek parça L tipi tasarımlıdır"Ahşap Renk Çeşitleri
Abanoz
Abanoz
Zebrano
Zebrano
Marbella
Marbella

Trend Tasarımlı Spor Model Büro Makam Takımı

Tarz özel oluşun kısaca ifade biçimidir… Bazen bir objenin tamamının aksine, o objede olan bir detay kullanıcısının iç dünyasını, enerjisini ve ruh halini anlatmaya yeterlidir. Kendilerini özel hissedenler için tasarlanmış makam mobilyası tarzını ofislerine yansıtmak isteyenler için değişmez tercih. Küçük nüansları sayesinde alışagelmiş ofis mobilyası tasarımlarına yeni bir kavram kazandıran Trend büro makam mobilyası görselliği ile göz doldururken işlevselliği ile de beklentileri tamamı ile karşılamaktadır. Masanın etajer yönü isteğe bağlı olarak sağda veya solda kullanıla bilindiği gibi istenilirse değişik açılarda da kullanımı mümkündür.

MASA
Trend büro makam masası Genişlik:220 – Derinlik:90 – Yükseklik:75 Cm ölçülerindedir. Masa tablası ve ayaklar 54 Mm kalınlığında melemin malzemeden imal edilmiştir. Parçaların kenarları 2 Mm Pvc ile kapatılmıştır. Masanın üzerinde (kütük ayak kısmında) kalemlik vardır. Tablanın ayakla birleştiği noktada 1 Cm kalınlığında üzeri lake boyalı ahşap cıta vardır. Ayak tablaya minifix bağlantı aparatı ile bağlanmış olup buna ek olarak ayakla tabla arasında L bağlantı elemanları vardır. Bu sayede masanın sağa veya sola hareket ettirilmesinde masanın bütünlüğünün korunması sağlanmıştır. Masanın diğer ayağı 14X50 Cm ölçülerinde olup üzeri lake boyalıdır. Masanın ön perdesi yarın daire şeklinde kanallı olup üzeri memran malzeme ile kaplıdır. Perdenin zamanla yamulmasının engellemek için perdenin arka kısmında ikinci plaka vardır. Perde masaya özel aparatlarla bağlanmıştır. Masanın yanında bulunan etajer dolabında üç adet çekmece vardır. Çekmecelerde kullanılan raylar teleskopik frenli raylardır. Çekmecelerin yankımsında sürgü kapaklı bir bölme vardır. Etajer dolabı aynı zamanda masanın destekçisi durumundadır. Masa tablası ile etajer dolabı arasında bulunan bağlantı aparatı sayesinde tabla ile etajerin birbirine bağlanması sağlanmıştır. Bu sayede masa tablasının devrilmesinin önüne geçilmiştir.

DOLAP
Trend Makam Dolabı Genişlik:220 – Derinlik:38 – Yükseklik:90 Cm ölçülerindedir. Dolabın ana modülü 18 Mm melamin malzemeden olup modülde 4 adet kapak vardır. Kapaklarda kullanılan menteşeler frenli tas menteşedir. Kapakların içlerinde her biri dosya klasörlerin sığabileceği ölçüde iki adet raf vardır. Dolabın arkalıkları 8 Mm melamin malzemeden olup arkalıkların yerlerine montajı kanal sistemi ile yapılmaktadır. Ana modülün alt kısmında modülün bütünlüğünün koruması için iki adet metal profil vardır. Dolabın yerle teması dolap için özel üretilmiş dışa doğru açılandırılmış ayaklarla kesilmiştir. Dolabın üst tacı ile ana modül arasında 5 Cm boşluk vardır. Ana modülle üst tacın birleştirilmesinde 5 Cm yüksekliğinde metal aparatlar kullanılmıştır. Bakıldığında bu boşluk görsel olarak yapılmış algısı olsa da asıl amacı ana modülün orta kısmının bel vermemesi (yamulmamasını) sağlamaktır.

SEHPA
Trend Makam Sehpası Genişlik:90 – Derinlik:60 – Yükseklik:45 Cm ölçülerindedir. Üst tabla ve ayak 54 Mm kalınlığında melemin malzemeden imal edilmiştir. Parçaların kenarları 2 Mm Pvc ile kapatılmıştır. Tabla ve ayağın birleşim noktasında 10 Mm kalınlığında üzeri lake boyalı çıta vardır. Ayakla üst tablanın birleşimi minifix bağlantıları ile yapılmıştır. Buna ek olarak iki parçanın birleşim noktasında özel olarak üretilmiş metal bağlantı aparatı kullanılmıştır. Bu sayede sehpa hareket ettirildiğinde bütünlüğünün korunması sağlanmıştır. Sehpanın diğer ucunda masa kullanılan 14X50 Cm ölçülerinde üzeri lake boyalı kütük ayak vardır. Trend büro makam mobilyası gerekli bütün garanti ve yeterlilik belgelerine sahiptir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl