ms ofis mobilyaları
 
Panolu Vip Patron Takımı
abanoz beyaz panolu makam takımı
koyu renk makam takımı
Panolu Vip Patron Takımı
ÜRÜN AİLESİ
Makam Masası
M102M
230 x 100 x 75
(1 adet)
Dolap
M102D
230 x 90 x 75
(1 adet)
Yan Masa Etajer
M102E
100 x 50 x 75
(1 adet)
Sehpa
M102S
100 x 45 x 45
(1 adet)
M102

Panolu Vip Patron Takımı

Kategori : Makam Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )

"varak çıtalı, arka ahşap panolu"

Ebatlar :        230 cm  |     100 cm  |      75 cmAhşap Renk Seçenekleri
Beyaz
Beyaz
marbella
marbella
Teak
Teak
Abanoz
Abanoz
a Cevizi
a
Cevizi
Wenge
Wenge
Akça
Akça

Deri Kapitoneli, Panolu üst Düzey Makam Takımı

GENEL:
Makam takımları tasarlanırken karşılaşılan en büyük zorluklardan bir tanesi tasarlanan takımda Klasik, Modernlik, işlevsellik ve en önemlisi fiyat olarak müşterilerimiz istediklerini sunabilmek. Bu dört maddeyi tek bir takımda sunabilmek tasarım aşamasında olduğu gibi imalat aşamasında da çok zordur. Bunu başarabilmek için Üretilecek takıma hem imalatçı hem de kullanıcı gözüyle bakmak gerekir. Makam Takımında küçük detaylar kullanarak Klasik, Modern, İşlevsel ve fiyat olarak tatminkârlık verecek bir Makam Takımı üretmenin mümkün olduğunu kanıtladık. Makam Takımı her yaşa ve zevke hitap eden fiyat olarak herkesin rahatlıkla sahip olabileceği bir takımdır.MASA:
Makam Masası L: 230 W: 100 H: 75 Cm ölçülerinde dört parçadan oluşmaktadır. Masa tablası 9 Cm kalınlığındadır. Masa tablasının üzerinde 113X56 Cm ebatlarında deri sümen vardır. Masa tablası özel geçme sistemi ile imal edilmiştir. Tablanın yan klaparı (9 Cm olan kalınlığı) 30 Mm malzemedendir. Masa tablasının içinde Stabilize kayıtları vardır. Klapalar birbirlerine 45 gönye yöntemi ile bağlanmıştır. 45 gönye birleştirme sistemi bakıldığında birleştirilen parçaların bir bütünmüş gibi gözükmesini sağlasa da köşelerin yandan alacağı darbelere karşı direncinin azalmasını gibi sorun ortaya çıkar. Bu sorunu ortadan kaldırmak için masa tablasının köşelerine tablanın içerisinde kalacak şekilde 45 gönve birleştirmeleri desteklemesi için ek takozlar koyulmuştur. Bununla birlikte masa tablasının 9 Cm olan iç boşluğunda olabilecek esnemeler ve masa tablasının yamulmasını önlemek için tablanın iç kısımlarına ara stabilize kayıtları koyulmuştur. Bu sayede masa tablasının bütünlüğü korunmuştur. Makam Masasının sağ tarafında 3 adet, sol tarafında 3 adet olmak üzere 6 adet çekmece vardır. Masanın ayakları Masa tablasının yanlarından 60 Cm içeri alınmıştır. Masanın ayakaları 30 Mm malzemeden olup masada bulunan çekmece kutuları bu ayakların üzerine bağlanmıştır. Bu sayede masada bulunan çekmecelerde ayak olmadığından masaya alışa gelmiş modellerden farklı bir görsellik katmak mümkün olmuştur. Çekmece kutularında gözüken ikişer adet çekmece vardır. Bunların yanında çekmece kutusu ile masa tablası arasında gizli bir çekmece daha vardır. Masanın tablasını ve çekmece kutularını birbirine bağlayan ön perde üzerinde kabara çivileri ile büzdürülmüş deri vardır. Panolu Makam Masasının çekmecelerinde frenli ray sistemi kullanılmıştır. Gizli çekmecede kulp olmadığı için bas çekli frenli ray kullanılmıştır.

DOLAP:
Makam Dolabı iki adet L:43 W:40 H:82 bir adet L:150 W:45 H: 92 Cm ölçülerinde üç parçadan oluşmaktadır. Yan modüllerin üzerlerinde gizli bölmeler vardır. Makam Dolabının kapaklarında kullanılan menteşeler frenli menteşe olup kapaklarda üzeri krom kaplı metal kulplar kullanılmıştır.

ETEJER:
Makam Etejeri L: 100 W:45 H: 68 Ölçülerinde tek parçadan oluşmaktadır. Etejerin üzerinde iki adet çekmece vardır. Çekmecede kullanılan raylar frenli raylardır. Çekmecelerin alt kısmında dosya klasörleri koymak için bir adet açık raf vardır.

SEHPA:
Makam Sehpası L:104 W:55 H:48 Ölçülerinde tek parçadan oluşmaktadır. Sehpa görsel olarak masa ile aynı görseldedir. Sehpanın üzerinde daha çok kullanın alanı açılması içi sehpanın alt kısmında gazetelik olarak kullanılmak için ikinci bir tabla vardır.

ÜNİTE:
Duvar Ünitesi L: 270 W: 27 H: 210 Cm ölçülerinde 5 parçadan oluşmaktadır. Üniteyi çevreleyen 10 Cm kalınlığında yan kolonlar vardır. Üst taçta 2 adet spot lamba vardır. Ünitenin üzerinde L: 50 W: 23 H: 8 Cm ölçülerinde 2 adet raf vardır. Ünitenin orta kısmında dekor amaçlı göbek vardır. Müşterimizin isteğine göre ünitenin ortasındaki göbek kısmı konmaya bilinir. Makam Takımının demonte olarak imal edilmiştir. Takımın montajı hiç montaj bilgisi gerektirmeden kolaylıkla yapılmaktadır. Makam Takımı renk ve ölçü olarak müşterimiz istekleri doğrultusunda üretilebilinir bir takımdır.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl