ms ofis mobilyaları
 
Metal Ayaklı Parlak Idareci Ofis Mobilyası
parlak fıstık yeşili ofis mobilyası
Metal Ayaklı Parlak Idareci Ofis Mobilyası
M110

Metal Ayaklı Parlak Idareci Ofis Mobilyası

Kategori : Makam Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )

"masa 200 x 180 x 75"Ahşap Renk Çeşitleri
Sedir
Sedir
Parlak Ahşap Renkleri
Parlak Fıstık Yeşili
Parlak
Fıstık
Yeşili
Parlak Kırmızı
Parlak
Kırmızı
Parlak Beyaz
Parlak
Beyaz

Radüslü Metal Kalın Ayaklı Parlak Idareci Ofis Mobilyası

Farklılık diğerlerine benzememek değil kendi tarzını ortaya koymaktır… Bu vizyonla üretilen Tren Makam Takımı kendi tarzını ortaya koyarak diğer takımlar arasından kendini soyutluyor. Takımda kullanılan ince nüanslar ve yumuşak renkler sayesinde bulunduğu mekanları keyifli ortamlara çevirirken kullanıcısının heyecanlı iç dünyasını dışa yansıtmasına yardımcı oluyor. İdareci ofis mobilya takımında kullanılan materyallerin renk geçişleri ve ölçü oranlarının detayları sayesinde takımda bir bütünlük sağlanmıştır. Ayrıca takımın ince hatları sayesinde bulunduğu ortamlara ferahlık algısı veriyor.

MASA
Ofis Makam Masası Genişlik (Tabla) 200 Cm (Dıştan Dışa Etejer Dahil) 240 Cm – Derinlik: 90 Cm – Yükseklik:75 Cm ölçülerindedir. Masasın üst tablası 30 Mm kalınlığında parlak melamin malzemeden imal edilmiştir. Tablanın yan kapamaları 2 Mm Pvc ile kapatılmıştır. Tablanın alt kısmında iki adet profil var bu profiller sayesinde üst tablanın yamulması (bel vermesi) engellenmiştir. Aynı zamanda masanın ayakları bu profiller bağlanmıştır. Masanın metal ayakları uzun yıllar üzerindeki kromu muhafaza edecek özellik olan metal lamadan üretilmiştir. Bu metaller gerekli işlemlerden geçtikten sonra üzerlerine yüksek mikronlu kromla kaplanmıştır. Ayakların iç kısmında bulunan yata olarak konumlandırılmış metaller ayaklara görsel olarak katkıda bulunduğu gibi ayakların sallanmasında engellemiştir. Masanın ön perdesi özel olarak tasarlanarak Hayglass malzemeden üretilmiştir. Ön perdenin masaya montajı perde için özel tasarlanan bağlantı aparatı ile yapılmıştır. Masanın diğer tarafında bulunun ve yan etejerin üzerine bağlanan krom ayaklarda aynı teknik özellikle üretilmiştir. Masanın yan etejeri 18 Mm melamin malzemeden üretilmiştir. Etejerin gövdesinde üç adet çekmece vardır. Çekmecelerde krop kaplı boy kulp kullanılmıştır. Diğer kısımda içinde raf bulunan sürgü kapaklı bölme vardır. Etejerin ayaklarında masada kullanılan krom ayaklar kullanılmıştır. Etejerin çekmece ve sürgü kapak kısımları ile üst tacında masanın ön perdesinde kullanılan Haygloos malzeme kullanılmıştır. Bu sayede masanın bütün parçaları bütünlük içinde kombine edilmiştir.

DOLAP
Makam Dolabı Genişlik: 220 – Derinlik: 48 Yükseklik:86 Cm ölçülerindedir. Dolabın üst tacı 30 Mm malamin malzemeden imal edilmiş, gövde 18 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Dolabın sağ ve sol tarafında iki kapaklı, iki adet dolap vardır. Dolapların içinde dosya klasörlerinin sığabileceği iki adet raf vardır. Dolabın orta kısmında üç adet çekmece vardır. Çekmecelerin kulpları etejerde kullanılan krom boy kulptur. Dolabın ayaklarında masada kullanılan özellikte ve görselde ayak kullanılmıştır. Çekmecelerinde ve kapaklarında Haygloos malzeme kullanılmıştır.

SEHPA
Ofis Makam Sehpası Genişlik: 80 – Derinlik: 48 – Yükseklik: 45 Cm ölçülerindedir. Makam Sehpası masa ile aynı özellikte üretilmiştir. Bu ofis takımı demonte olarak üretilmektedir.. Krom ayaklar asitik bir ortamda kullanılmadığı sürece paslanma ve oksitlenmelere karşı 2 garantilidir. Takım gerekli bütün kalite yeterlilik belgelerine sahiptir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl