ms ofis mobilyaları
 
MDF Perdeli 2 Renkli Köşeli Makam Masa Takımı
abanoz beyaz renk makam masası takımı
MDF Perdeli 2 Renkli Köşeli Makam Masa Takımı
M113

MDF Perdeli 2 Renkli Köşeli Makam Masa Takımı

Kategori : Makam Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )
Ahşap Renk Çeşitleri
Abanoz
Abanoz
Marbella
Marbella
Parlak Ahşap Renkleri
Parlak Beyaz
Parlak
Beyaz

MDF Ön Perdeli Mat Ve Parlak 2 Renkli Köşeli Makam Masa Takımı

Sadelik ve yalınlığın en ince ayrıntıları ile ahşaba yansıtılmasının çok güzel bir sonucu olan makam odasında kullanılan masa takımı, parçalı tasarımı sayesin birde fazla renkle üretimi ile her ambiyansa uyum sağlaya bilen bir takımdır. Düz hatların sadeliği sayesinde bulunduğu mekanlarda ferah bir ortam algısı sağlayan makam masa takımı odak noktanızı değiştirmeden işinize odaklanmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda kaliteli duruşu ile gelen misafirlerinize güzel bir intiba bırakarak iş ciddiyetinize de yansıtacaktır. makam masa takımının beğeni toplayan diğer bir güzel yanı ise başarılı tasarımı sayesinde satış fiyatlarının minimumda tutulmasıdır.

MASA
Makam Odası Makam Masası Genişlik:220 Cm – Derinlik:90 Cm – Yükseklik:75 Cm ölçülerindedir. Masanın ayakları 54 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. İki ayak arasında masanın üst tablasının altında kalacak şekilde iki adet metal travers vardır. Bu traversler masanın üst tablasının üç parçalı halini toplamak ve tek bir parça haline getirmek için ve tablanın yamulmasını engellemek için bağlanmıştır. Masanın üst tablası 54 Mm melamin malzemeden olup üç parçadan oluşmaktadır. Üst tablanın üç parçadan imal edilmesi tablanın farlı iki renkte üretilmesine olanak vermiştir. Üst tablanın yanlarda kalan kısımları metal traverse ek olarak minifix bağlantı aparatları ile de yan ayaklara bağlanarak, masanın hareket edirilmesi esnasında oluşabilecek deformasyonların önünü geçilmiştir. Masanın ön perdesi 5 Cm çapında yarı daire şeklinde kanallı bir yapıdadır. Ön perde mebran malzemeden imal edilmiştir. Perdenin üzerinde kanallar olduğundan perden incelmiştir. Bu sebepten dolayı bulunduğu alanda masanın mukavemetine destek vermeyecektir. Bu sorununu ortadan kaldırmak için perdenin arka kısmına 18 Mm ikinci bir melamin malzeme bağlanmıştır. Bağlanan ikinci parça sayesinde, ön perde masanın iki ayak arasında destek görevi görerek masanın sağ ve sola hareket ettirilmesinde (masanın yerinin değiştirilmesinde) formunun ve bütünlüğünün bozulmaması (parçalar arasında boşluk veya ayakların kopması) garanti edilmiştir. Perdenin alt kısmında 54 Mm malamin malzemeden bir kayıt vardır. Bu kayıt sayesinde ön perdeye derinlik hissi vermiş ve masanın kendine has konsepti oluşturulmuştur. Makam masasının bütün parçalarının kenarları 1 Mm Pvc ile kapatılmıştır. Masanın yerle teması zemin ayarlı, üzerleri krom kaplı pingo ayaklarla sağlanmıştır. Kullanılan ayaklar yukarı aşağı hareketli olup zemin bozukluklarından kaynaklanan yamulmaları ortadan kaldıracak şekilde tasarlanmıştır.

DOLAP
Makamın Dolabı Genişlik: 220 Cm – Derinlik:41 Cm – Yükseklik:120 Cm ölçülerindedir. Dolabın üst tacı ve yan dikmeleri 54 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Dolabın üst tacı üç parçalı olacak şeklinde üretilmiştir. Dolabın gövdesi 18 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Sağ ve solda olmak üzere iki adet tam kapaklı, üç raflı dolap vardır. Orta kısımda üç raflı bölüm vardır. Bu bölümün iki adet rafı kapaklı bir adet açık raf olarak tasarlanmıştır. Orta kısımda bulunan kapakların sayısı üç adettir. Rafların her biri içlerine dosya klasörlerinin sığa bileceği ölçüdedir. Dolabın arkalıkları 8 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Arklıkların yerlerine montajı kanallı geçme sistemi ile sağlanmaktadır. Dolabın kapaklarında frenli tas menteşe kullanılmıştır.

ETAJER
Makam masa yardımcı yan etater Genişlik 95 Cm – Derinlik:55 Cm – Yükseklik:75 Cm ölçülerindedir. Makam Etajerinin üst tablası ve ayakları 54 Mm melamin malzemeden üretilmiştir. Etajerin için bir raflı iki adet bölme vardır. Bu bölmeler dosya klasörlerinin sığabileceği ölçüdedir. Ürün kapaklarında kullanılan menteşeler frenli tas menteşedir. Ürünün yerle teması zemin ayarı yapılabilinen üzerleri krom kaplı pingo ayaklarla sağlanmıştır.

SEHPA
Makam Sehpası Genişlik:90 Cm – Derinlik:55 Cm – Yükseklik:45 Cm ölçülerindedir. Sehpanın üst tablası ve ayakları 54 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Makam Sehpası teknik olarak Makam masası ile yanı standartlarda üretilmiştir. makam masa takımının tamımı minifixli montaj sistemi ile üretilmiştir. Takım gerekli bütün garanti ve yeterlilik belgelerine sahiptir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl