ms ofis mobilyaları
 
Kütük Ayaklı Deri Aksesuarlı Patron Makam Takımı
M108

Kütük Ayaklı Deri Aksesuarlı Patron Makam Takımı

Kategori : Makam Takımları
Ürün Etiketleri : ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )

"masa 200 cm, ön perde ve üst tabla deri sümenli, etajer, sehpa ve dolap deri aksesuarlı çekmeceli takım"

Ebatlar :        200 cm  |     90 cm  |      76 cmAhşap Renk Seçenekleri
Wenge
Wenge
Maun
Maun
Armut
Armut
Napolyon Kirazı
Napolyon
Kirazı
Akça Ağaç
Akça
Ağaç
Venedik Cevizi
Venedik
Cevizi
Afrika Cevizi
Afrika
Cevizi
Abanoz
Abanoz
Elma
Elma
Beyaz
Beyaz
Bej
Bej
Siyah
Siyah
Gri
Gri
Teak
Teak
Marbella Kirazı
Marbella
Kirazı
Deri Renkleri
Koyu Kahve
Koyu
Kahve

Ayaklar Kütük ön Perde Derili 2 Metrelik Makam Takımı

Stil belirli bir biçimlendirme ve zevk anlayışıdır. Sitil sahipleri için üretilen Patron Makam Takımı kesintisiz çizgileri ve sağlamlık hissi veren tasarımı ile sizi ifade eden bir takımdır. Patron Makam Takımı kararlı duruşu sayesinde liderlik ruhunuzu ortaya çıkaracak.

MASA
Patron Makam Masası L:200 W:90 H:76 Cm ölçülerindedir. Masa tablasının üzerinde masaya sabitlenmiş deri sümen vardır. Masa tablası havuz sistemi ile imal edilmiştir. Tablanın parçalarının birleşme noktaları kanallı geçme sistemi ile imal edilmiştir. Ayaklar kutu montaj sistemi ile 10X10 kalınlıktadır. Masanın tablasında kullanılan kanallı montaj sistemi ayalarda da uygulanmış, bu sayede tablada bulunan kanallar masa ayakları ile bütünlük sağlamıştır. Masanın tabası ve ayaklar 30 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Parçaların kenarları 2 Mm kalınlığında 2 PVC ile kaplanmıştır. Masanın ön perde 2 adet 18 Mm malzemeden imal edilmiş olup perdenin orta kısmı deri sümenlidir. Masanın yan perdeleri 18 Mm malzemeden imal edilmiş olup kenarları 2 Mm PVC ile kaplanmıştır.

DOLAP
Patron Makam Dolabı L:180 W:43 H:110 Cm ölçülerindedir. Dolabın üst rafı dosya klasörlerinin sığabileceği ölçüde kapaksız yatay raftır. Alt kısımda kalan alanda 3 bölme iki raf vardır. Alt kısım sürgü sistemli kapaklıdır. Kapakların üzerlerin masa ile aynı görünümde olması için deri dümenle kaplanmıştır. Dolabın birleşme noktaları masada olduğu gibi kanallı geçme sistemi ile üretilmiştir.

ETEJER
Patron Makam Etejeri L:90 W:60 H:76 Cm ölçülerindedir. Etejer masa ile aynı özellikte üretilmiştir. Etejerin altı boş olarak üretilmiştir. Bu sayede etejerin alt kısmına hareketli keson veya kasa gibi malzemeleri koymak için yer açılmıştır. Patron Makam Etejeri masadan ayrı bir modül olarak imal edildiğinden makam odasının herhagibi bir noktasında kullanılabilinir.

SEHPA
Patron Makam Sehpası L:80 W:55 H:40 Cm ölçülerindedir. Sehpa masa ile aynı görselde olması için aynı özellikte üretilmiştir. Buna ek olarak sehpanın üzerinde tablaya sabitlenmiş deri sümen vardır. Patron Makam Takımı kartela dahilinden istenilen renkte üretmek mümkündür. Patron Makam Takımı gerekli tüm kalite belgelerine sahiptir. Takım garanti şartları kapsamında 2 yıl garantilidir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl