ms ofis mobilyaları
 
Kesonlu Modern Makam Takımı
kesonlu dolaplı wenge makam takımı
beyaz fon üzeri makam takımı
Makam Masası
Sehpa
Dolap
Kesonlu Modern Makam Takımı
ÜRÜN AİLESİ
Makam Masası
Makam Masası
M105M
220 x 160 x 75
(1 adet)
Sehpa
Sehpa
M105S
80 x 55 x 42
(1 adet)
Dolap
Dolap
M105D
180 x 40 x 93
(1 adet)
M105

Kesonlu Modern Makam Takımı

Kategori : Makam Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )

"tablası 48mm kalınlığında, sol veya sağ etajerli, masaya sabit kesonlu, şeritli ön perdeli, kesonlu etajerli masa, sehpa ve dolaptan oluşuyor."

Ebatlar :        220 cm  |     160 cm  |      75 cmAhşap Renk Seçenekleri
Wenge
Wenge
Maun
Maun
Armut
Armut
Napolyon Kirazı
Napolyon
Kirazı
Akça Ağaç
Akça
Ağaç
Venedik Cevizi
Venedik
Cevizi
Afrika Cevizi
Afrika
Cevizi
Abanoz
Abanoz
Elma
Elma
Beyaz
Beyaz
Bej
Bej
Siyah
Siyah
Gri
Gri
Teak
Teak
Marbella Kirazı
Marbella
Kirazı

Kesonlu Etajerli 48mm Tablalı Ofis Makam Takımı

GENEL:
Kesonlu Modern Makam Takımı hemen, hemen her takımda bulunan etejerli masa konseptini kendine özgü tasarımıyla faklılaştırarak alışa gelmiş tasarımların aksine yeni bir kavram oluşturmuştur. Makam Takımı kurumsal intibasının yanı sıra kullanım olarak da beklentilerin tamamını karşılamaktadır. Makam Takımı görselliği, kullanımı ve özellikle fiyatı konusunda kendi klasmanında olan takımlarla kıyaslandığında en çok tercih edilen takımlar arasındadır.

MASA:
Makam Masası L:220 W:160 H:75 ölçülerinde dört parçadan oluşan bir masadır. Masa tablası kalınlığı gereği belli renklerde üretilmektedir. Masa tablasının bir tarafı eter diğer tarafı üç çekmeceli kesondur. Masanın etejerinin boyu 160 Cm dir. Etejer masanın üst tablasında 70 Cm dışarı çıkartılmıştır. Bu ölçü makam koltuğunun kullanın mesafesi olduğu için ekstradan bir alan kaybı olmaz. Aksine etejerin üst tablası fazladan kullanım alanı sağlar. Etejerde kullanılan ahşaplar 30 Mm kalınlığında olup yan bantları 2 Mm Pvc ile bantlanmıştır. Etejerin ayaklarında kullanılan pabuçlar (pingolar) ayarlı olup zeminin eğriliğinden kaynaklanan sallantılar ve etejerin üst tablasında oluşan yamukluklar bu sayede giderilebilinir. Masanın diğer diğer tarafında bulunan keson üç çekmeceli olup etejerin ayak kısmında bulunan ayar pabuçları (pingolar) kesonda da mevcuttur. Kesonun çekmecelerinde kullanılan kilit sistemi merkezi kilit olup üst çekmecede bulunan bir adet kilit kitlendiğinde kalan iki adet çekmece de aynı şekilde kitlenmekdedir. Masanın üst tablası 48 Mm kalınlığında olup tabla kalınlığı 18+30 Mm malzeme bir birine lamine edilerek üretilmiştir. Masa tablasının yan banlamaları 2 Mm Pvc ile yapılmıştır. Masa tablasını kendi ölçüsü L:200 W:90 Cm dir. Tabla etejer ve kesondan 10 santim içeride konumlandırılmıştır. Tablanın etejer ve kesonla arasında 10 Cm yüksekliğinde krom kaplamalı ayaklar vardır. Masanın etejer ve kesondan 10 Cm yüksel olması ve yanlardan 10 Cm küçük olması bakıldığında masanın dikdörtgen kutu görümünü ortadan kaldırarak daha konsept gözükmesini sağlar. Masanın ön perdesinde derz kanalları vardır. Derz kanallarının içerilerine özel imalat plastik kanallar yerleştirilmiştir. Bu derz kanalları sayesinde perdenin bakıldığında daha ön palana çıkmasını sağlar.

DOLAP:
Makam Dolabı L:180 W:40 H:93 ölçülerinde iki parçadan oluşmaktadır. Makam Dolabında iki adet W:45 L:40 H:72 Cm ölçülerinde kapaklı, iki adet W:44 L:40 H:38 Cm ölçülerinde kapalı, iki adet W:44 L:40 H: 34 Cm ölçülerinde kapaksız raf vardır. makam dolabı istenildiğinde tv dolabı olarak kullanılması için dolabın üst tablasına monte edilmiş tv tablası vardır. Tv tablası ile dolabın üst tacı arasında masada olduğu gibi 10 Cm ara mesafesi vardır. Bu sayede masada oluşturulan görsel aynı şekilde dolapta da oluşturulmuştur. Makam Dolabının kapakları ve gövdesi 18 Mm üst tacı 30 Mm melamin malzemeden imal idilmiştir. Dolabın arkalığı 8 Mm melamin malzemeden olup arkalığın yan dikmelere montajı kanal sistemi ile yapılmaktadır. Dolabın yerle teması 10 Cm yüksekliğinde krom kaplamalı metal ayaklarla sağlanmaktadır.

SEHPA:
Makam Sehpası L: 80W:55 H:42 Cm ölçülerinde tek parçadan oluşmaktadır. Makam Sehpası 30 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Makam Sehpası masa ile aynı konsepte olup görsel olarak masa ile aynı görseldedir. Makam Takımı demonte sistemle imal edildiğinden nakliye taşıma gibi konularda kolaylık sağlar. Özellikle şehir dışı nakliyelerinde Makam Takımının demonte sistem olması nakliye ücretlerinin minumun rakamlarda olmasını sağlar. Makam Takımının kurulumu kolaylıkla yapılabilindiğinden ekstra montaj maliyeti çıkmamaktadır.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl