ms ofis mobilyaları
 
Gizli Bölmeli Vip Yönetici Takımı
ÜRÜN AİLESİ
Makam Masası
M103M
220 x 100 x 75
(1 adet)
Dolap
M103D
220 x 40 x 100
(1 adet)
Yan Masa Etajer
M103E
100 x 45 x 75
(1 adet)
Sehpa
M103S
100 x 45 x 45
(1 adet)
M103

Gizli Bölmeli Vip Yönetici Takımı

Kategori : Makam Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )

"yanlara doğru kızaklı açılan masa üst tablası, spor tasarım, istenilen renk üretilebilir"

Ebatlar :        220 cm  |     100 cm  |      75 cmTüm renkleri aç >>

Kızaklı Açılır Masa Sehpa Etajer Dolap Ve Panolu Masa

Makam Takımı modern duruşu ve keskin hatları ile kullanıcısının kurumsal kimliğini yansıtan Bir takımdır. makam takımında farklı materyaller kullanılarak ön plana çıkan görselliğin yanı sıra kullanım kolaylığı veren hareketli parçalarda en önemli detaylardan bir kaçıdır. Makam Takımının en büyük avantajlarında bir tanesi de fiyat avantajıdır. Takımda kullanılan bütün malzemeler kalite yönetmeliğine uygun standartlarda olup fiyatının minimum rakamlarda olmasıdır.

MASA
L:220 W:100 H:78 Tabla kalınlığı 10 Cm Ölçülerinde toplam beş parçadan oluşmaktadır. Masanın sağ sol ayağın iç kısımları çekme olarak değerlendirilmiştir. İki çekmece arası ara mesafesi makam koltuğunun sığabileceği ve rahatlıkla hareket edeceği bir alana sahiptir. Masanın üst tabla kalınlığının iç kısımları tablanın içinde kalacak şekilde stabilize kayıtları ile güçlendirilmiştir. Tablanın yan kayıtları ve iç kısımda bulunan stabilize kayıtları 30 Mm melamin malzemeden olup dış yan kayıtları birleşimi 45 derece gönye birleştirme yöntemi ile toplanmıştır. Tablanın bu kayıtlar tablanın üst plakasının esnememesini sağladığı gibi yan uçlardan gelen çapraz darbelerde tablanın bütünlüğü korumada çok önemli bir unsurdur. Tablanın orta kısmında bulunan deri sumen 18 Mm melamin üzerine yapıştırıldıktan sora stabilize kayıtlarının üzerine konumlandırılmıştır. Yan gövdede bulunan siyah plakalar ile ahşap desenli plakalar birbirine bağırsak bağlantı sistemi ile monte edilmiştir. Yandan bakıldığında bir birine bağlanan kısımların aynı hizada olduğu görüle bilir. Masanın çekmecelerinde frenli teleskopik ray kullanılmıştır. Makam Masasının ölçü ve renk kombinasyonu müşterimizin istediği doğrultusunda değiştirilmesi mümkündür.

DOLAP
L:220 W:45 H:105 Cm üst taç kalınlığı 10 Cm ölçülerinde toplam beş parçadan oluşmaktadır. Makam Dolabının üst taç da bulunan deri sumen ve gövdede bulunan siyah plakalar sayesinde masa ile aynı kombinasyon olması sağlanmıştır. Aynı zamanda dolap tacının iç bölümlerinde de aynı masada olduğu stabilize kayıtları vardır. Dolap modülleri 20 Cm baza üzerine yerleştirilmiştir. Kapaklarda frenli menteşe kullanılmıştır.

MASA YAN ETAJER
L:100 W:50 H:78 Cm üst tabla kalınlığı 10 Cm ölçülerinde toplan bir adet parçadan oluşmaktadır. Etajerin alt kısmında 20 Cm yüksekliğinde baza vardır. Etajerde bir adet kapaklı dolap bir adet açık raf vardır. Üst tablası dolapta olduğu gibi bütünlüğünün ve formunun korunması için iç kısımlarına stabilize kayıtları koyulmuştur.

SEHPA
L:90 W:55 H:45 Cm üst tabla kalınlığı 10 Cm ölçülerinde toplam bir adet parçadan oluşmaktadır. Sehpanın orta kısmında masa tablasında olduğu gibi deri sumen vardır. Tablanın alt kısmında gazetelik olarak kullanılan ikinci bir tabla vardır. Sehpa Makam Masasının minyatür hali olduğundan masa olan imalar prosedürlerinin hepsi Makam Sehpası içinde geçerlidir.

EK AÇIKLAMA
Makam Takımı toplam 12 adet modülden oluşmaktadır. Modüllerin her biri demonte olup takımın kurulumu hiç teknik bilgi ve el aleti gerektirmeden kolaylıkla yapılabilinmektedir. Makam Takımının mekana özel ölçülerde ve istenilen renklerde (kartela dahilinde) üretimi mümkündür. Aynı zamanda takımın üzerinde değişiklik yapmakta mümkündür.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl