ms ofis mobilyaları
 
Beyaz Metal Model Ayaklı Spor Büro Mobilya
abanoz beyaz spor ofis takımı
Beyaz Metal Model Ayaklı Spor Büro Mobilya
M117

Beyaz Metal Model Ayaklı Spor Büro Mobilya

Kategori : Makam Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )
Ahşap Renk Çeşitleri
Abanoz
Abanoz
Elma
Elma
Marbella
Marbella

Oval Beyaz Metal Model Ayaklı 3 Renk üretim Spor Büro Mobilya

Görsellikle işlevselliği kendi bünyesinde toplayan ender takımlardan birisi olan spor büro mobilya kullanılan farklı materyaller sayesinde de sıradan makam takımlarından kendini soyutluyor. Masanın üst tablasında kullanılan ovalliğin takımın karakterini yansıtması için, takımın diğer kısımlarında da kullanılmıştır. Spor büro mobilyanın parçalı tasarımı sayesinde takımda çift renk kullanmak mümkün olmuştur. Bu sayede spor büro mobilya her ambiyansa rahatlıkla uyum sağlayabiliyor.

MASA
Spor Makam Masası Genişlik:200 Cm – Derinlik:100 Cm – Yükseklik:75 Cm ölçülerindedir. Masanın üst tablası alt parçası 18 Mm, üst parçası 30 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Parçalar bir birlerine vida ve tutkal kullanarak bağlanmıştır. Tablanın iki parça olmasının sebebi tablada iki farklı renk kullanmaktır. Tablanın kullanım alanında ve önde kalan kısmında ovallik (radüs) vardır. Masanın ayakları, üst kısımları 16 Cm, alt kısımları 8 Cm ölçülerindedir. Ayakların ön, arka, ve iç kısımları 18 Mm melamin malzemeden üretilmiştir. Ayakların dışta kalan oval kısımları metalden imal edilmiştir. Ayakların ovalliklerinde metal kullanmanın verdiği avantajlar, masanın ağırlığını azaltmak ve ahşabın ovallerde kullanılan kısımların çatlama gibi sorunlarını ortadan kaldırmaktır. Masanın ön perdesinde ovalliği ayakların ve üst tablanın ovalliğine orantılı olarak tasarlanmıştır. Perdenin üzerinde üst kısımda 8 Mm kalınlığında ikinci bir tabla vardır. Bu ikinci tabla sayesinde perdede çift renk kombinasyonunu kullanmak mümkün olmuştur. Masanın stabilizeliğini sağlamak için ve formunun bütünlüğünü uzun yıllar koruması için iki ayak arasında metal profil vardır. Ayakların arasına konumlandırılan metal frofil aynı zaman da masansın yamulmasına engellemek için tablanın alt kısmında konumlandırılmıştır.

DOLAP
Spor Makam Konsol Kitaplık Genişlik:200 Cm – Derinlik:45 Cm – Yükseklik:95 Cm ölçülerindedir. Dolabın üst tacı 30 Mm melamin ve 18 Mm melamin malzemenin bir birine lamine edilmesi ile 48 Mm kalınlığındadır. Dolabın yan dikmeleri (ayakları) üst kısımları 16 Cm, alt kısımları 8 Cm genişliğindedir. Ayakların ön, arka ve iç kısımlarında 18 Mm melamin malzeme kullanılmıştır. Ayakların dışta kalan kısımları metal saçtan imal edilmiştir. Bu sayede dolap hafifletilmiş olmuştur. Dolabın gövdesi 18 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Ana gövdenin yan ayaklara bağlantısı yerden 15 Cm yüksekliğe konumlandırılmıştır. Dolapta dört adet kapak orta kısmında bir adet açık raf vardır. Rafların ara mesafesi dosya klasörlerinin sığabileceği ölçüdedir. Kapaklarda kullanılan menteşeler frenli tas menteşedir. Dolabın arkalıkları 8 Mm melamin malzemeden olup, arkalıkların yerlerine montajı kanallı geçme sistemi ile yapılmaktadır. Bu sayede dolabın tamamının demonte olması mümkün olmuştur.

ETAJER
Spor masa yardımcı etajer genişlik: 90 Cm – Derinlik:55 Cm – Yükseklik:75 Cm ölçülerindedir. Etajerin üzerinde 14,5 Cm ölçüsünde bir adet açık raf vardır. Açık rafın alt kısmında iki kapaklı bir adet dolap vardır. Spor Makam Etajerin görsel ve teknik olarak spor Makam Masası ile yanı özellik üretilmiştir.

SEHPA
spor Makam Sehpası Genişlik:80 Cm – Derinlik:60 Cm – Yükseklik:45 Cm yüksekliğindedir. Sehpanın üst tablası 18 Mm melamin malzeme ile 30 Mm melamin malzemenin bir birine bağlanması ile 48 Mm kalınlığındadır. Üst ön ve arka kısımlarında dışlara doğru olacak şekilde ovallik vardır. Sehpanın üzerinde daha fazla kullanım alanı açılması için üst tablanın alt kısmına ikinci bir tabla bağlanmıştır. Sehpanın ayakların masa ve dolapta kullanılan teknikle üretilmiştir. Sehpanın yerle teması üzerlerin krom kaplamalı zemin ayarı yapıla bilinen ayarlı pingo ayaklarla kesilmiştir.

KESON (ÇEKMECE)
Spor Makam Kesonu Genişlik:45 Cm – Derinlik:45 Cm – Yükseklik:57 Cm ölçülerindedir. Kesonda üç adet çekmece vardır. Çekmecelerde kullanılan kilit sistemi merkezi kilit olup bir tek kilitle çekmecelerin tamamının kilitlenmesi mümkün olmuştur. Çekmecede dört adet kendi eksenin etrafında tam tur dönebilen tekerlek kullanılmıştır. Bu sayede kesona kesintisiz hareket imkânı kazandırılmıştır. Spor büro mobilya tamamı ile demonte olarak üretilmiştir. Bu sayede takımın nakliyesi ve taşıması kolay hale getirilmiştir. Kullanılan demonte sistemi minifixli demonte sistemi olduğundan ürünün kurulumu rahatlıkla yapılabilinmektedir. Spor büro mobilya gerekli bütün garanti ve yeterlilik belgelerine sahiptir. Takım kartela dahilinde istenilen renkte üretilmektedir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl