ms ofis mobilyaları
 
5 Parçalı Deri Aksesuarlı Büro Mobilyası
abanoz siyah deri büro mobilyası
5 Parçalı Deri Aksesuarlı Büro Mobilyası
M115

5 Parçalı Deri Aksesuarlı Büro Mobilyası

Kategori : Makam Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )
Ahşap Renk Çeşitleri
Abanoz
Abanoz
Teak
Teak

220cm Masa, Sehpa, Dolap Ve Etajerli Büro Mobilyaları

İş yerinizin ciddiyetini ve kurumsallığını konuşmadan yansıtmak isteyenler için tasarlanmış 5 parçalı büro mobilyası sade ama bir o kadar zengin duruşu ile beklentileri karşılıyor. Gösterişten uzak yalın tasarımı ve ince detayları sayesinde takım elit bir görünüm kazanmıştır. Takımda kullanılan deri sümenler sayesinde makam takımın konseptini tamamı ile yansıtan 5 parçalı büro mobilyası satış fiyatlarının ekonomik olması ile de tercih sebebi.

MASA
Büro Makam Masası Genişlik:220 Cm – Derinlik:95 Cm Yükseklik:75 Cm ölçülerindir. Masanın üst tablası ve ayakları 54 Mm kalınlığındadır. Masansın üst tablasında üç parça deri sümen vardır. Sümenlerde kullanılan derilerin üzerleri poliüretan malzemeden imal edilmiştir. Bu sayede derilerin üzerinde sürtünmeden dolayı oluşan deformasyonların önünü geçilmiştir. Masanın ayakları ile tabla arasında 30 Mm kalınlığında 15 Cm genişliğinde ikinci bir tabla vardır. 30 Mm kalınlığındaki tabla ile üst tabla arasında 5 Cm krom ayaklar vardır. Bu ayaklar sayesinde masa görsel bir detay katılmıştır. Masanın ön perdesinde üst tabla ile aynı konsepte deri sümen vardır. Ön perde 18 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Perde bakıldığında görsel olarak yapıldığı algısı olsa da ön perdenin asıl amacı masanın ayaklarının ve üst tablasının stabilizeliğini sağlamaktır. Ön perde sayesinde masanın sağa ve sola hareket ettirilmesi gibi durumlarda masanın formunun bozulmaması sağlanmıştır. Masanda kullanılan ahşaplarının kenarları 2 Mm Pvc ile kapatılmıştır. Masanın ayaklarının yerle teması üzerlerin krom kaplı zemin ayarı yapılabilen pingolarla sağlanmıştır.

DOLAP
Büro Makam Dolabı Genişlik:220 Cm – Derinlik:42 Cm – Yükseklik:120 Cm ölçülerindedir. Dolabın üst tacı ve yan dikmeleri 54 Mm kalınlığındadır. Dolabın gövdesi ve kapakları 18 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Dolapta bulunan rafların her biri dosya klasörlerinin sığa bileceği ölçüdedir. Dolap kapaklarının üzerleri masa ile aynı kombinasyonda olması için deri sümenle kaplanmıştır. Kapaklarda bulunan menteşeler frenli tas menteşelerdir. Dolabın arkalıkları 8 Mm melamin malzemeden olup arkalıkların yerlerine montajı kanallı geçme sistemi ile yapılmaktadır. Dolabın yerle teması üzerleri krom kaplı zemin ayarı yapılabilinen pingolarla sağlanmıştır.

ETEJER
Büro Makam Etejeri Genişlik:90 Cm – Derinlik:60 Cm – Yükseklik:75 Cm ölçülerindedir. Büro Makam Etajerinin üst tablası 54 Mm kalınlığında melamin malzemeden imal edilmiştir. Kapaklı ana gövde ile üst tabla arasında 5 Cm kalınlığında üzerleri krom kaplamalı metal aparatla sağlanmıştır. Kapaklarda deri kullanılmıştır. Kapaklarda kullanılan sümernler yerlerine oyma sistemi ile değil kapağın üzerine sümen olarak bağlanmıştır. Etajerin yerle teması üzerleri krom kaplı zemin ayarı yapılabilinen pingolarla kesilmiştir. Ürünün demeote olarak üretilebilinmesi için ürünün arkalıkları 8 Mm kalınlığında melamin malzemeden üretilmiştir. Bu arkalıklar yerlerine kanallı geçme sistemi ile monte edilmiştir. Etajerin yerle teması üzerleri krom kaplı zemin ayarı yapılabilinen ayarlı pingolarla sağlanmıştır.

SEHPA
Büro Makam Sehpası Genişlik:90 Cm – Derinlik:60 Cm – Yükseklik:45 Cm ölçülerindedir. Büro Makam Sehpasının üst tablası ve ayakları 54 Mm kalınlığında melamin malzemeden üretilmiştir. Büro Makam Sehpası görsel olarak masa ile yanı özelliğe sahip olması için tabla üzerine masada kullanılan deri sümen kullanılmıştır. Sehpanın formunun bozulmaması için sehpanın iç kısmında iki ayak arasında 10 Cm genişliğinde bir kayıt bağlanmıştır. Sehpanın yerle teması masada ve dolapta kullanılan ayarlı pingolarla sağlanmıştır.

KESON (ÇEKMECE)
Büro Makam Kesonu Genişlik:45 Cm – Derinlik:60 Cm – Yükseklik:60 Cm ölçülerindedir. Kesonun üzerinde üç adet çekmece vardır. Çekmecede çift açılımlı teleskopik ray kullanılmıştır. Bu sayede çekmece kasasının tamamının dışa doğru açılması sağlanmıştır. Kesonda tek bir kilitle üç çekmeceyi de kilitleye bilen merkezi kilit kullanılmıştır. Kesonun istenilen alanda kullanımına olan vermek için tekerlekli olarak üretilmiştir. 5 parçalı büro mobilyasının tamamı minixli demonte sistemi ile üretilmiştir. Üründe kullanılan materyallerin tamamı gerekli sağlamlık testinden geçmiş ve gerekli kurumlar tarafından onaylanmış ürünlerdir. Takımın tamamının gerekli bütün yeterlilik ve garanti belgeleri mevcuttur.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl