ms ofis mobilyaları
 
260cmlik Oval Model Deri Kapitone Tasarım
makam masası deri yakın foto
260cmlik Oval Model Deri Kapitone Tasarım
M109

260cmlik Oval Model Deri Kapitone Tasarım

Kategori : Makam Takımları
Ürün Etiketleri : ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )
Ahşap Renk Çeşitleri
Abanoz
Abanoz
Teak
Teak

260cmlik Makam Masalı Kapitoneli Büro Makam Takımı

Bir objeye değer katan onu farklı yorumlayıp kendine has bir kavram kazandırmaktır. Simetri hatların düzlüğü ile yetinmek istemeyenler için tasarlanmış makam takımı oval hatların yumuşaklığı ve şıklığı ile ofis odalarına kendi konseptini yansıtıyor. Üründe kullanılan materyallerin çeşitliliği ve zenginliği ile makam odası konseptini tam manası ile yansıtan makam takımının en göz alıcı parçalarından bir tanesi de masanın ön perdesinde kullanılan kapitone dikişleri. Makam odalarında ayrıcalık isteyenlerin en çok tercih ettiği büro makam takımının fiyatının ekonomik olması diğer bir tercih sebebidir. Üründe, kaliteden taviz vermeden farklı materyaller kullanarak üretim maliyetleri kısılarak ürünün kendi klasmanında en ekonomik ürünler arasında olmasını sağlamıştır.

MASA
Makam Masası Genişlik: 260 - Derinlik: 120 - Yükseklik: 77 Cm ölçülerindedir. Masanın üst tablası ve ayakları 3 adet 18 Mm melamin plakanın üst üstte lamine edilmesi ile 54 Mm kalınlığı elde edilmiştir. Masanın üst tablasının oval tasarımı, tablanın yan kenarlarını iç bükey açıda üreterek ön planda tutulmuştur. Parçaların tamamının kenarları 2 Mm PVC ile kapatılmıştır. Yan PVC ler yapıştırıldıktan sonra tıraşlanması (zımparalanması) sayesinde bu işleminde hassas ayarla çalışan CNC tezgahları ile yapılması ile yan PVC kaplamaların keskin hatlarını kaybederek oluşabilecek yaralanmaların önüne geçilmiştir. Tablanın üzerinde yeri deri sümen vardır. Masanın ön perdesi 8 mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Ön perde, tablaya, ayaklara ve alt baza açılan kanallar sayesinde montajlanmıştır. Ön perdenin üzerinde, sağ ve sol kısımlarında kapitone dikişleri vardır. Kapitonelerin ara kısmında masa tablasının açısında kesilmiş ahşap ızgaralar vardır. Bu ızgaralar takımın görselliğine çok büyük katkı sağlasa da asıl amacı ön perdenin formunu koruması içindir. Ön perde masa tablasının kavisini alması için esnetilmiştir. Bu esneklik sadece yan kısımlardan desteklendiği için orta kısımda çok fazla baskı oluşmaktadır. Bu baskı perdenin orta kısmına konumlandırılmış ızgaralar sayesinde ortadan kaldırılmıştır. Perde üzerinde bulunan kapitoneler ve ahşap ızgaralar perde üzerine iç kısımdan demonte olarak vida ile bağlanmıştır. Ön perdenin alt kısmında tabla kalınlığında (54 mm) baza konumlandırılmıştır. Bu baza sayesinde masanın ayakları alt kısımlardan da sabitlenmiş olup masanın stabilizeliği garanti edilmiştir. Masanın yerle teması krom kaplamalı pingo ayaklarla sağlanmıştır. Kullanılan ayaklar hareketli olup masanın bulunduğu zeminin yamuk olması durumunda bu ayaklar sayesinde masanın düz bir şekilde kamlısı sağlanmıştır.

DOLAP
Makam Dolabı Genişlik: 275 – Derinlik: 47 – Yükseklik: 130 Ölçülerindedir. Dolabın üst tacı 3 adet 18 Melamin malzemenin bir birine lamine edilmesi ile 54 Mm kalınlındadır. Yan dikmeler 18 Mm melamin malzemeden üretilmiştir. Kapakların üzerlerine monte edilen 54 Mm kalınlığındaki klapa sayesinde yan dikmelerin 54 Mm kalınlığında olması algısı sağlanmıştır. Bu sayede dolabın ağırlığı düşürülmüştür. Üst tacın ön kısmı masa tablası gibi kavisli olarak üretilmiştir. Dolabın sağ ve solunda ikişer kapak vardır. Kapakların iç kısımlarında dosya klasörlerinin sığabileceği ölçüde üç adet raf vardır. Orta kısımda üç adet kapak vardır. Kapakların iç kısımlarında içlerine dosya klasörlerinin sığabileceği iki adet raf vardır. Orta kısımda bulunan açık rafın içine masa ile aynı görseli oluşturmak için kapitone dikişli deri panel montelenmiştir. Kapakların üzerleri, masanın üzerinde kullanılan derilerle tamamlanmıştır. Kapaklarda kullanılan menteşeler frenli ve tırnaklı menteşelerdir. Dolabın arkalıklarının yerlerine montajı kanal sistemi ile yapılmıştır. Zeminde bulunan yamuklukların giderilmesi için dolabın alt kısımlarına ayarlı pingolar monte edilmiştir.

ETEJER
Makam Etejeri Genişlik: 90 – Derinlik: 60 – Yükseklik: 77 Cm ölçülerindedir. Etejerin üst tablası 54 Mm kalınlığındadır. Üst tablada, tablanın zemini ile aynı hizada deri sümen vardır. Makam etejeri fazla yer kaplamaması için masa gibi oval olarak değil düz olarak üretilmiştir. Bu sayede etejerin kapladığı alan en aza indirilmiştir. Makam Etejeri teknik olarak Makam Dolabı ile aynı özellikte üretilmiştir.

SEHPA
Makam Sehpası Genişlik: 120 – Derinlik:75 – Yükseklik:45 Cm ölçülerindedir. Sehpanın üzerinde deri sumen vardır. Sehpanın üzerinde daha fazla kullanım alanı açılması için üst tablanın altında ikinci bir tabla vardır. Makam Sehpa teknik olarak Makam Masası ile aynı özelliklerde üretilmiştir.

KESON
Makam Kesonu Genişlik:45 – Derinlik:50 - Yükseklik: 65 Cm ölçülerindedir. Keson üzerinde üç adet çekmece vardır. çekmecelerde kullanılan raylar teleskopik raylardır. Üründe merkezi kilit kullanılmıştır. Bu sayede tek bir anahtarla yani en üst çekmece kilitlendiğinde diğer iki çekmecenin de kilitlenmesi sağlanmıştır. Takımda kullanılan keson hareketli olduğunda istenilen alanda kullanılması mümkündür. Makam Takımı minifixli demonte yöntemi ile üretilen bir takımdır. Minifixli demonte sistemi takımın birde fazla kurulup sökülmesine olanak veren bir sistemdir. Takımın demonte olmasındaki en büyük şehir dışı nakliyelerinde taşıma ücretlerinin en aza indirilmesi ve takımın taşıma işleminin rahatlıkla yapılabilinmesidir. Ayrıca kullanım esnasında veya taşıma esnasında takımın parçalarında birisinde bir sorun çıkması halinde sorunlu olan parçanın çok ucuz ve hızlı bir şekilde değiştirilmesidir.

NOT: Takımın kavisli parçalarının derinlik ölçülerin dıştan dışa olacak şekilde verilmiştir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl