ms ofis mobilyaları
 
220cmlik Masko Ofis Mobilya Takımı
teak siyah renk ofis takımı
ofis takımı etajer kısmı çekmece görüntüsü
kablo kanal sistemi ofis masa takımı
kablo aparatı açık hali ofis takımı
220cmlik Masko Ofis Mobilya Takımı
M114

220cmlik Masko Ofis Mobilya Takımı

Kategori : Makam Takımları
Ürün Etiketleri : , ,
Fiyatı :
(güncelleniyor. lütfen teklif isteyiniz. )

"sadece sümen bölümü derili, diğer kısımlar"Ahşap Renk Çeşitleri
Abanoz
Abanoz
Teak
Teak
Marbella
Marbella

220cm Ofis Masası Sehpa Dolap Ve Konsoldan Oluşan Ofis Mobilya Takımı

Farklı bakış açılarının bir araya gelmesi ile tasarlanmış Aras Makam Takımı işlevselliği görselliğe çeviren ender makam takımlarında bir tanesidir. Makam Takımı konseptine bambaşka bir trend kazandıran Aras Makam Takımı kullanılan materyallerin çeşitliliği ile her ambiyansa uyum sağlayan bir takım. Alışa gelmiş makam mobilyası tasarımlarından kendi soyutlayarak kendi tarzı oluşturan Aras Makam Takımı ofislerinde farklı konseptler oluşturmak isteyenlerin ilk tercihi.

MASA
Masko Makam Masası Genişlik:220 CM – Derinlik:95 Cm – Yükseklik:75 Cm ölçülerindedir. Masanın geniş ölçü olan 220 Cm ölçüsüne ek olarak 25 Cm etajer çıkıntısı vardır. Etajerler birlikte masanın dıştan dışa genişliği 245 Cm ölçüsündedir. Masanın üst tablası ve ayakları 54 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Masanın üst tablası iki parçadan oluşmaktadır. İlk parçası Genişlik:200 CM – Derinlik:65 Cm ölçüsünde ahşap, ikinci parçası Genişlik:200 Cm – Derinlik:30 Cm ölçülerinde deri sümenlidir. Parçalar birbirlerine bağlantı iki parçanın masko ında bulunan bağlantı aparatları ile yapılmaktadır. Buna ek olarak tablanın alt kısmında birleşen iki parçayı desteklemek ve tablanın tamamının yamulmasını engellemek için metal profillerden imal edilmiş travers vardır. Bu travers aynı zaman masanın yan ağana da destek sağlar. Masanın ön perdesi tabya özel askı aparatları yardımı ile bağlanmıştır. Masanın diğer tarafında bulunan etajer tablası tablanın bitiminde itibaren (yönetici koltuğu kullanım alanı) 100 Cm çıkıntılıdır. Etajerin kendi ölçüsü Genişlik:180 Cm – Derinlik:60 Cm – Yükseklik:65 Cm ölçülerindedir. Etajerin masa ile olan ara mesafesi 5 Cm dir. Masko Makam Etajerinde üç adet çekmece vardır. Etajerin diğer tarafında sürgü kapaklı bölme vardır. Etajerin üst kısmında içinde Data, Internet, Telefon, ve Elektrik fiş çıkışları olan bir adet kapaklı priz kutusu vardır. Etajerin yerle teması 6 Cm yüksekliğinde zemin ayarı yapılabilinen takım için özel üretilmiş ayaklarla kesilmiştir.

DOLAP
Masko Makam Dolabı Genişlik:220 Cm – Derinlik:42 Cm – Yükseklik:90 Ölçülerindedir. Dolabın üst tacı ve ayakları 54 Mm kalınlığında üretilmiştir. Dolapta beş adet kapak vardır. Kapakların içinde dosya klasörlerinin sığa bileceği ölçüde iki adet raf vardır. Kapaklarda kullanılan menteşeler frenli ve çıtçıtlı menteşelerdir. Kapaklarda kullanılan kulplar yerleri CNC makinelerinde açılmış gömme kulplar vardır. Kapaklar ve iç gövde 18 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Dolabın arkalıkları 8 Mm melamin malzemeden imal edilmiştir. Arkalıklar montajı kanallı sistemle yapılmaktadır.

SEHPA
Masko Makam Sehpası Genişlik:90 Cm – Derinlik:60 Cm – Yükseklik:45 Cm ölçülerindedir. Masko Makam Sehpası teknik ve görsel olarak Masko Makam Takımı ile aynı özelliklerde üretilmiştir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl