ms ofis mobilyaları
 
müdür koltuğu arka foto çekim
Makam Koltuğu
Çalışma Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Uzun Sırtlı Müdür Koltuğu
K103

Uzun Sırtlı Müdür Koltuğu

Kategori : Makam Koltukları
Ürün Etiketleri : , ,
ÜRÜN AİLESİ
K100M Makam Koltuğu
Makam Koltuğu
K100S Çalışma Koltuğu
Çalışma Koltuğu
K100YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
K106M Makam Koltuğu
Makam Koltuğu
K106T Toplantı Koltuğu
Toplantı Koltuğu
K106YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
K106UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu

Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Ahşap Oval Kollu Ahşap Ayaklı Ergonomik Müdür Koltuğu

Makam koltuğunda aradığınız tüm özellikleri bulacağınız bir ürünümüzdür. Ahşap kolları ağır bir görünüm katması ile beraber sağlamlığı da simgelemektedir. Ofislerinizin konseptine uygun olması adına, kolçakların, ayağın, döşemenin ve döşeme üzerindeki dikişlerin renklerini zevkinize göre değiştirebilmekteyiz. Ahşaplarda genelde ceviz ve meşe renkleri ağırlıkla kullanılmakla beraber, deri döşemede ise koyu kahverengi ve siyah renklere sıkça rastlamaktayız. Koltuğumuzda spor bir görünüm elde etmek istiyorsak döşeme ile zıt renkte dikiş rengi seçmeliyiz. Siyah üzerine açık kahverengi, beyaz, kırmızı veya gri renkli dikişler buna birkaç örnektir.

Makam koltuğumuzdaki özelliklerin aynısını kullanarak çalışma ve misafir koltuklarını da ürettik. Personel masalarında, toplantı odalarında, banko arkalarında kullanılmasını önerdiğimiz çalışma koltuğumuzun makam koltuğundan tek farkı sırt kısmının kısa oluşudur. Çalışma koltuğunda da makam koltuğunda olduğu gibi ahşap kolçaklar, ahşap yıldız ayak ve fonksiyonel mekanizma kullanılmıştır. Misafir koltuğumuz ise çalışma koltuğu ile aynı ölçülere sahiptir. Fakat misafir koltuğunun mekanizması ve amortisör sistemi farklılık göstermektedir. Misafir koltuğunda sabit mekanizma ve konum koruyuculu mekanizma kullanılmıştır.

Makam ve çalışma koltuğunda bulunan mekanizma 2.5mm. et kalınlığına sahip çift katmanlı sacdan üretilmiştir. Üzeri elektrostatik toz boyalıdır. Boya rengi siyahtır. Mekanizmada sırt ve amortisörü kontrol etmemizi sağlayan iki adet kol mevcuttur. Sol tarafta bulunan kol sırt ayarını yapmamızı sağlayan makasları kontrol etmemizi sağlar. Bu makasları kolu kullanarak kapatıp açabiliriz. Sırt kısmının hareket etmesini sağlamak için kolu yukarı çekip kilit sistemini pasif hale getiririz. Durmasını istediğimiz açıyı yakaladığımız anda kolu aşağı iterek makasları kilitlemiş oluruz.

Mekanizmaya bağlı olan amortisör sayesinde koltuğumuz kendi ekseni etrafında dönebilme özelliği kazanmıştır. Yukarı aşağı hareketleri de amortisör ile gerçekleştirebiliriz. Mekanizmada bulunan sağ tarafta ki kolu yukarı çektiğimiz anda amortisörü kontrol edebilmekteyiz. Amortisör üst taraftan mekanizmaya bağlı olduğu gibi alt taraftan da ahşap yıldız ayağa bağlıdır. Yıldız ayak fırınlanmış ahşaptan imal edilmiştir. Alt kısımdan birbirine adapte edilmiş metal profil bulunmaktadır. Ahşap vidalar ile iki ayrı ürün birbirine monte edilir. Ahşapların üst kısmı özel işlem ile zımparalanmış, boyanmış ve cilalanmıştır. Bu işlemler ahşabın daha uzun süre hizmet etmesini, darbelere ve çizilmemelere karşı koruması ile gerçekleştirmektedir.


Bu uzun sırtlı müdür koltuğunun tekerlekleri sert zemin yapısına ve yüksek kiloya uygun olarak üretilmiştir. İç kontra yapısı kayın malzemeden üretilmiş olup özel tasarlanmış metal kalıplarda şekillendirilerek kullanıcıların vücut ergonomisi göz önünde bulundurulmuştur. Koltuğunun amortisör yapısı 4 class standartlarında yukarı aşağı hareket edebilmektedir. Müdür koltuğunun mekanizma yapısı muti-tilting özelliğiyle ileri geri hareket sağlarken istenilen konumda kilitlenebilmektedir. Koltuğun kolçakları, ayaklarda olduğu gibi gürgen malzemeden üretilmiş olup, mobilyaların rengine uygun bir şekilde renklendirilebilir. Ürünün iç kısmında 32 dansite yoğunluğunda gri sünger kullanılmaktadır. Ürünler de kullanılan suni deriler hava alabilme özelliğine sahiptir. 2 yıl garantilidir.

 

 

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl