ms ofis mobilyaları
 
Makam Koltuğu
Toplantı Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Doğal Ağaç İskeletli Vip Makam Koltuğu
K105

Doğal Ağaç İskeletli Vip Makam Koltuğu

Kategori : Makam Koltukları
Ürün Etiketleri : , ,

"gürgen ağaç iskeletli, kollar ve ayaklar ahşap, senkron mekanizmalı"ÜRÜN AİLESİ
K105M Makam Koltuğu
Makam Koltuğu
K105T Toplantı Koltuğu
Toplantı Koltuğu
K105YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu

Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Ürün ailesi: Vip (üst düzey) makam koltuğu, ahşap çalışma koltuğu, yıldız ayaklı misafir koltuğu
Ahşap ayaklı, ahşap kolçaklı, yan kısımları da ahşap makam koltuğumuz Stil sahibi mekanlar için tasarlanmıştır. 3 katmanlı gövdesi sağlamlığını, bu gövdeye verilmiş olan ortopedik form ise rahatlığını simgelemektedir. Zamanımızın çoğunu ofislerde geçirdiğimiz gerçeğini göz önünde bulundurarak ortopedikliğe önem verdik. Vücut yapısına uygun olması nedeniyle gövde iç ahşabı kavisli imal edilmiştir. Makam koltuklarında aranan niteliklerin tamamını toplayıp Stil ahşap makam koltuğunu tasarladık.


Makam koltuğumuzun gövde kısmı 3 katmanlı ahşap kontradan imal edilmektedir. Alt ve üst katmanları, 11mm. kalınlığındaki kontra üzeri deri döşemeli sünger kaplıdır. Orta katmanda ise papel üzerine cilalı plakalar bulunmaktadır. Yekpare katmanlar üzeri yumuşak süngerli deri döşemeli ped bulunmaktadır. Bu ped makam koltuğunda üç kısım halinde, çalışma ve misafir koltuklarında ise iki kısım halinde dikilmiştir. Pedin oturma kısmını ise üç koltukta da aynı şekilde üretilmiştir. Bu deri döşemelerde mekanınıza ya da zevkinize uygun olan tüm renkleri kullanabilmekteyiz. 


Stil makam koltuğunun mekanizması diğer yönetici koltuklarından farklıdır. İtalyan tarzı mekanizma kullanılmıştır. Mekanizma iki kısımdan oluşmaktadır. Üst kısmında, mekanizmanın koltuğa bağlanmasını sağlayan, gövdenin altından bağlı iki adet kalın sac ve bu sacların miller ile bağlı olduğu, mekanizmanın alt kısmında bulunan, amortisörün konik sistemle bağlı olduğu, enjeksiyon dökme demirden imal edilmiş ikinci bir parça bulunmaktadır. Diğer mekanizmalardaki makas sistemi bu mekanizma da farklı bir şekilde çalışmaktadır. Sırt ayar kolunu pasif hale getirdiğimiz anda alt kısım üst kısma doğru, koltuğa ağırlığımızı verdiğimiz anda hareket etmeye başlar. İstenilen açı yakalandığı anda mekanizma sırt kilidini aktif hale getirerek istenilen açıda sabit kalmasını sağlamaktadır. 


Ahşap stil çalışma koltuğunda ki mekanizma ise diğer makam koltukları ile genel itibariyle aynı mekanizmaya sahiptir. Fakat amortisörler aynıdır. Personel koltuklarından farklı stil makam ve stil çalışma koltuklarında kısa amortisör kullanılmaktadır. Nedeni ise; ahşap ayakların krom ya da plastik ayaklardan daha yüksek bir forma sahip olmasıdır. Avrupa standardı olan oturma yüksekliğini ayarlayabilmemiz için amortisörler kullanıldığı ayak türüne göre değişiklik göstermektedir. 


Amortisörün alt kısmına konik geçmeli sistemle bağlı olduğu boyalı, cilalı ahşap yıldız ayak bulunmaktadır. Ahşap, bir koltuğun kalitesini arttırdığı gibi sağlamlığını da en üst seviyede tutar. Gövdeye bağlı olan ahşap kolçaklar ile yıldız ayakta da fırınlanmış gürgen ağacı malzeme kullanılmıştır. Üzerine cila atılması, hem görüntü itibari ile önemlidir, hem de çizilmelere ve darbelere karşı ahşabı korumaktadır. Ahşap kısımlarda da deri döşemede olduğu gibi, mekanınıza ya da zevkinize uygun renklerde boya işlemini gerçekleştirebilmekteyiz.


Makam koltuğumuzun gövdesi gürgen ağacından imal edilmektedir. Yanlarda papel üzerine cila uygulamalı ahşap plakalar bulunmaktadır. Koltuğun sırt fon yapısı sert bel destekli bir yapıdadır. Kolları ve ayakları ahşap üzeri cila uygulamalı bir ürün olup, istenilen renklerde boyanabilir. Yatar mekanizmalı olup, istenilen kademede kitlenebilme özelliğine sahiptir. Yıldız ahşap ayak ile tekerlerin bağlandığı kısımlar metal iskeletlidir. Sert zemin yapısına uygun olup, makam odası mobilyaları için tasarlanmış bir koltuktur. Gövde üzerine rahatlık için ekstra ped uygulanmıştır. Tasarımı itibariyle dikey ve yatay dikiş şekillerine sahip olup, garanti şartları kapsamında 2 yıl garantili bir koltuktur.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl