ms ofis mobilyaları
 
makam koltuk arka resim
Makam Koltuğu
Toplantı Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
Cayenne Modeli Başlıklı Makam Koltuk
K110

Cayenne Modeli Başlıklı Makam Koltuk

Kategori : Makam Koltukları
Ürün Etiketleri : ,

"başlıklı, monoblok kayın gövde, kol ve ayaklar alüminyum, çift kollu yatar mekanizmalı"ÜRÜN AİLESİ
K110M Makam Koltuğu
Makam Koltuğu
K110T Toplantı Koltuğu
Toplantı Koltuğu
K110YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
K110UM U Ayaklı Misafir Koltuğu
U Ayaklı Misafir Koltuğu
K111M Makam Koltuğu
Makam Koltuğu
K111T Kısa Sırt Makam Koltuğu
Kısa Sırt Makam Koltuğu
K111YM Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu
Yıldız Ayaklı Misafir Koltuğu

Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Cayenne Başlıklı Ergonomik Alüminyum Makam Patron Koltuğu

Otomobillerde en çok dikkat edilen unsurlardan biri şüphesiz araçta kullanılan koltukların ergonomisidir. Bu koltuklar ne kadar rahat olursa o kadar konforlu sürüş gerçekleşmiş olur. İşte bu başlıklı makam koltuğumuz ki hedefimiz adeta sürüş esnasındaki keyfi ofiste çalışırken de verebilmektir. Bir makam koltuğu ne kadar rahat olursa o kadar konforlu bir çalışma ortamı oluşmuş olur. Dikkat ederseniz ofisinizde hemen hemen tüm zamanı bu koltuklarda geçirmektesiniz. Bunun bilincinde olduğumuz için konforu ve ortopediyi en üst seviyede tuttuğumuz bu makam koltuğunu tavsiye ediyoruz.

Makam koltuğumuzun statüsü itibari ile sadece makam odalarında kullanılması önerilmektedir. Çünkü daha düşük bir statü ve görünüme sahip olan bir masada kullanılması görsel açıdan pek uygun olmayacaktır. Toplantı odalarında veya personel odalarında kullanılması amacı ile imal edilen, sırt kısmı makam koltuğundan kısa olan çalışma koltuğu da ayrıca üretilmektedir. Masa önlerinde, bekleme salonlarında kullanılması amaçlı yıldız ayaklı ve u ayaklı olmak üzere iki ayrı modeli bulunan misafir koltuklarını da makam koltuğumuzun ürün ailesi içerisinde üretmekteyiz.

Tasarımı bir otomobil koltuğuna benzeyen koltuğumuz çift kontra gövdeye, alüminyum kolçaklara ve ayağa, fonksiyonel mekanizmaya ve amortisöre sahiptir. Gövdesi 11mm. Kalınlığında fırınlanmış ahşap kontra üzeri deri kaplanmıştır. Ve bu kontra sırt ve oturma kısmının taşıyıcısı konumundadır. Sırt ve oturma kısımları yekpare kontra üzeri yanlarda 8cm. Orta kısımlarda 6cm. Kalınlığında 36 dansite yoğunluğunda gri sünger kullanılarak tasarlanmıştır. Sünger üzeri istenilen renk deri veya kumaş kaplaması yapılmaktadır. Spor görünümü daha modernize etmek için dilerseniz dikiş renklerini de değiştirebilmekteyiz.

Sırt üst kısmına boyun bölgesinin rahatlığını düşünerek ilave yastık ekledik. Bel kısmının rahat etmesi için döşemenin orta kısımları, oturulduğunda koltuğun vücudu kavraması için arka kısma doğru kavislidir. Diğer koltuklara nazaran bu koltuğumuzun oturma kapasitesi daha geniştir. Oturma alanı ön kısımdan aşağı kavis verilerek tasarlanmıştır. Bunun nedeni ise bacak arka kısımlarının rahat etmesidir.

Makam koltuğumuzun mekanizması sırt ve oturma kısmını aynı anda hareket ettiren makaslara sahiptir. Koltuğun yatar pozisyonda ve dik pozisyonda sabitlenmesini mümkün kıldığı gibi, beşik hareketini de gerçekleştirmemizi sağlar. Mekanizmaya bağlı olan alüminyum malzemeden üretilmiş 5 kollu ahtapot adı verdiğimiz yıldız şeklinde ayak bulunmaktadır. Bu ayağa alt kısımlardan bağlı olan tüm zemin koşullarında kullanılabilen plastik malzemeden üretilmiş olan 5 adet tekerlek bulunmaktadır.

Koltuğun uzun sırt fonu olup, gövde ile tek parça bir koltuktur. Oturumu ve kullanımı rahat, vücut yapısına uygun bir yapısı vardır. Yukarı aşağı yükseklik ayarı için amortisör kullanılmıştır. Yatar mekanizmalı olup, çift kolludur. Kollar ve yıldız şeklindeki ayakları alüminyumdur. Ürün standartta deri olarak üretilmekte olup, isteğe bağlı olarak kumaş olarak da üretilebilir. 2 yıl garantilidir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl