ms ofis mobilyaları
 
Başlıklı Fileli Makam Koltuğu
K108

Başlıklı Fileli Makam Koltuğu

Kategori : Makam Koltukları
Ürün Etiketleri : , , ,

"kollar, bel desteği ve başlık kısmı ayarlanabilir, multi block mekanizmalı, fileli veya derili"Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Boyun Destekli Fonksiyonel Oturak Ve Sırt Fileli Makam Koltuğu

Enerjinizi yüksek mi tutmak istiyorsunuz? O zaman bu fileli koltuk tam size göre. Uzun çalışma saatlerinde enerjinizin tükenmesinin en büyük nedenlerinden biri şüphesiz rahatsız makam koltuklarıdır. Ofisinizde geçirdiğiniz zamanı daha verimli hale getirmek için tasarladığımız bu ürün bel ve boyun desteği ile tam bir tasarım harikasıdır. Muhakkak ki rahatınızı düşündüğümüz kadar ofisinizdeki statünüzü de baz aldık. Krom ayaklı fileli makam koltuğu görüntüsü itibari ile ofisinizdeki şıklığı daha belirgin hale getirecektir.

Bir fileli koltukta aranan tüm özellikleri krom ayaklı ayarlanabilir kolçaklı fileli makam koltuğumuz da bulabilirsiniz. Üzeri krom kaplı rahat ve aktif çalışmanızı sağlayan sınıfındaki en kaliteli malzemeden üretilmiş olan tekerlekler neme ve suya dayanıklı krom kaplı yıldız ayağa tekerlerin yıldız ayakta bulunan yuvaya segman vasıtası ile monte edilmiştir. Bu yıldız ayak şıklığı tamamlaması için kovanı krom kaplı olan gazlı amortisöre konik sistem ile adapte edilmiştir. Statüsü itibari ile işlevselliği ön planda tutmuş olduğumuz krom ayaklı fileli koltuğu, krom yıldız ayağın adapte edilmiş olduğu krom amortisörünün yine konik sistemle monteli tilt mekanizmaya sahiptir. Krom ayaklı fileli koltuğun mekanizması sırt ile oturak kısmını birbiri ile aynı anda hareket etmesini sağlayan makaslara sahiptir. Bu makaslar kol yardımı ile ister yaylanma özelliğini aktif ettirir ya da sırt ve oturak kısmının istenilen açıda konumlandırılmasını sağlar.

Krom ayaklı fileli makam koltuğumuzun en önemli özelliklerinden biri olan ortopedikliğini boyun ve bel desteğinin yanı sıra ayarlanabilir kolçağıdır. Bu makam koltuğumuzun kolçağı üst kısmı plastikten yumuşak bir malzeme olan poliüretandan üretilmiştir. Bu poliüretan üst kısım koltuğunuz daha yumuşak bir alanda konumlanmasını sağlar ve kolunu daha çok dinlendirir. Bu kolçağı diğer kolçaklardan ayrı tutan en büyük özelliği ise yukarı ve aşağı yönlerde hareket kabiliyetine sahip olmasıdır. Dış tarafta bulunan ayar düğmesine basılı tuttuğumuz anda farklı yüksekliklerde ayarlanabilmektedir. Bu özellik tüm vücut ölçülerine ayak uydurmasının en belirgin göstergesidir. 

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl