ms ofis mobilyaları
30884bizi-taniyin

Kargo Teslimat ve Montaj

Kargo Teslimat ve Montaj

Mobilya çeşitleri yapısı itibariyle yer kaplayan hacimli ürünlerdir. Lojistik hizmetleri veren şirketler ise hacim ve ağırlığa bağlı olarak hizmet verdiklerinden dolayı sektörümüzde kargo ve lojistik üzerine maalesef standart bir sistem kurulamamaktadır. Ayrıca talep edeceğiniz il ilçe ve ürün grupları önceden bilinmediğinden dolayı kargo ve montaj hizmetlerini siz değerli müşterilerimiz için aşağıdaki şekillerde ücretsiz veriyoruz.

     

İstanbul ve civar iller

İstanbul içi 500 tl yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi özel araçlarımızla taşıyor, konusunda uzman montaj ekiplerimizle mekanınıza kurulumunu ücretsiz yapıyoruz.

 

İstanbul Dışı Sevkiyat ve Montaj

Türkiye içi 1000 tl ve üzeri olan siparişlerinizde ücretsiz kargo hizmeti veriyoruz. Şehir dışı alıma veya gönderime yönelik ürün grupları bulunduğu gibi ayrıca tüm ürünlerimizde şehir dışı ve şehir içi ambajlama hizmeti de mevcuttur. İstanbul dışı siparişlerinizde mobilya sektörü şartları itibariyle durum bazlı ek hizmetlerimiz olabilmektedir. Yüklü siparişler veya özel projelerde şehir dışı montaj ve sevkiyat ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

 

Lojistik ve ambar şirketleri hakkında;

Mobilya ürünlerinin hacimleri ve ağırlıkları nedeniyle bilindik kargo şirketleri mobilya sektörüne yönelik hizmeti malesef kusurlu şekilde vermektedirler. Ayrıca iller arası aktarma uygulamalarından dolayı da gönderilerin hasar görmesi malesef kaçınılmaz bir durumdur. Bu yüzden mümkün mertebe aktarma yapmayan çeşitli firmalarla çalışıyor, hemen hemen Türkiye nin bir çok iline hizmet veren kargo ve ambar illeriyle çalışıyoruz. Bu şirketlerin teslim süreleri uzaklığa bağlı olarak değişmekte olup, genel itibariyle maksimum 3 iş günü içerisinde teslim etmektedirler. Kimi zaman teslim adresinin ilgili ilin merkezinden uzak olması 1-2 gün ek süre gerektirmektedir.

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl