ms ofis mobilyaları
 
Tasarım Fon Koltuk Minderli
CL121

Tasarım Fon Koltuk Minderli

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri : , ,
Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Krom Konik Ayaklı Tekerli Minderli Kolsuz Çalışma Sandalyesi

T sırtlı çalışma sandalyesi müşterilerinize modern mekânlar anlayışını ne kadar benimsediğinizi açıklayacak en belirgin koltuklarımızdan biridir. Modern, ilgi çekici, aerodinamik bir tasarıma sahiptir. Genellikle ofisler, kafeteryalar, marketler, müşteri portföyü fazla olup mekânı kısıtlı işletmeler için üretimine başlanmıştır. Çağa ayak uyduran teknolojilerin nimetlerinden yararlandığımız bu tasarım, petli oturma kısmı, sırtı çevreleyen arka kısmı, fonksiyonel şasesi, krom amortisörü ve tekerlekli krom yıldız ayağı ile bulunduğu mekâna gelen herkesin ilgisini çekecektir.


Pastel renkli deri ya da kumaş kaplamanın ön görüldüğü dış yüzeyi, içerisinde esnemeye ve darbelere dayanıklı çelik yapı üzeri poliüretan dökme süngeri barındırmaktadır. Oturma kısmına çıkartıp takılabilen böylelikle temizliğini kolay hale getirdiğimiz yastığı ile yumuşak bir oturum sağlayacaksınız. Oturma kısmının yan taraflarından sırta destekli bir şekilde bağlanması sonucu oluşan dayanıklılık süreci alt mekanizmaların gövdeyle bir bütün hale gelmesi ile koltuğumuzun mukavemetini arttırmış oluyoruz.

Tek kollu 3 fonksiyonlu anti shock özelliği bulunan şasesi 4mm. et kalınlığında 5cm. Uzunluğundaki galvanizli cıvatalar ile gövdeye sabitlenmiştir. Yatar pozisyon sabitlemesi, dik pozisyon sabitlemesi ve yaylanma fonksiyonlarını gerçekleştiren mekanizması tüm vücut ağırlıklarına hitap edebilmesi için 2.5mm. et kalınlığına sahip, elektro statik toz boya ile yüzeyi kaplanmıştır. T sırtlı çalışma sandalyesi mekanizmanın ağırlık kapasitesine uyum sağlaması ve koltuğun yukarı aşağı, sağa sola hareketini sağlayan 4 class standartlarında hidroliğe sahiptir.

Mekanizmada yer alan 3 fonksiyonu kontrol etmemizi sağlayan kolu aynı zamanda hidroliğinde kontrolünü sağlamamıza olanak tanır. Böylelikle yukarı aşağı hareketini gerçekleştirmiş oluruz. Hidrolik kovanı konik sistem ile kalın borulu Avrupa standartlarında üretilmiş olan krom kaplı yıldız ayağı sayesinde devrilmelere ve stabil bir şekilde durmasını sağlar.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl