ms ofis mobilyaları
 
T Modeli Kollu Plastik Çalışma Koltuk
CL105

T Modeli Kollu Plastik Çalışma Koltuk

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri : ,

"Tekerli, amortisörlü, kayın gövde, sünger üzeri deri, yatay dikişler"Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Sabit T Kolçaklı Plastik Bilgisayar Çalışma Koltuğu

Sportif kişiliğinizi yansıtan deri üzerine spor dikiş hatları ile tasarlanmış olan çalışma koltuğunu, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Ürünümüz modern ofislerinizin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Rahatlık ve konforun baz alındığı koltuğumuzu diğer koltuklardan kendini ayıran en önemli özelliklerinden biri, şık deri üzerine spor hatlı dikişler kullanılarak, çağdaş ve modern bir çizgi yakalamasıdır. Ürünümüz personel, sekreter, bilgisayar çalışma ve toplantı amaçlı kullanıma müsaittir.

Personel koltuğumuzun kaplı olduğu derinin renk seçenekleri olduğu gibi ürünün üzerinde kullanılan dikiş hatlarının da iplik renk seçenekleri mevcuttur. Ürünümüzün sırt ve oturma kısmı yekpare bir biçimde tasarlanmış olup 10 mm. kalınlığında ahşap kontrplak malzemeden üretilmiştir. Kontrplak üzerine 32 danste gri sünger ile döşetilmiştir. Süngerin üzeri renk kartelamızdan sizin seçeceğiniz deri veya kumaş ile kaplanabilir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi kullanılan dikiş hatlarının iplik renkleri değiştirilebilir. Plastik kolçakları ile spor görünüm kazandırılan ürünümüz tek kollu mekanizmaya sahip olup, bu mekanizmanın 3 ayrı fonksiyonu bulunmaktadır.
Basınçlı Gazlı amortisörü ilk oturuşta esnek ve emici bir yapıya sahiptir. Mekanizmada bulunan kolu yukarı çektiğinizde koltuğun yükseklik ayarını yapabilirsiniz. Ayrıca koltuğumuzun ileri geri sallanmasını sağlayan beşik sistemi bulunmaktadır.

Bilgisayar çalışma koltuğun altında bulunan silindir kolu ile sertlik mukavemeti yapabilir ve rahatınıza göre istediğiniz konumda ayarlayabilirsin. Amortisör, plastik yıldız ayağa konik sistem ile monte edilmiştir. Amortisörün uzun ömürlü kullanımı için plastik teleskop ile çevrelenmiş olup görüntü kirliliği ortan kaldırılmıştır. Plastik ayak koltuğunuzu istediğiniz yöne hareket ettirebilmeniz için tasarlanmış olup size vakit kazandırmakta aktif bir role sahiptir. Plastik tekerli, tilt mekanizmalı, amortisörlüdür. Papel kayın kontra gövdeli olup, sünger üzeri deri veya kumaş döşemelidir. Yatay dikiş hatları, istenilen renklerde deri veya kumaş olarak üretim imkanı mevcut olup, 2 yıl garantildir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl