ms ofis mobilyaları
 
Plastik Kollu Ve Ayaklı Personel Koltuğu
CL102

Plastik Kollu Ve Ayaklı Personel Koltuğu

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri : ,

"yatay çift dikişli, plastik kollu, plastik ayaklı, tekerli, çift kollu yatar mekanizmalı"Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Dikdörtgen Görünümlü Sırt Ve Ergonomik Oturak Personel çalışma Koltuğu

Klasik dizayna sahip, ergonomik ve ekonomik olması için tasarlanmış olan personel için tasarlanmış çalışma koltuğumuz 8cm.lik 36 danste süngere sahip olması nedeniyle oldukça rahattır. Sırt bölgesinde ve oturma bölgesinde bulunan kademeli dikiş detayı sayesinde klasik bir görünüme sahiptir.

İskelet kısmı 11mm. kalınlığındaki fırınlanmış kontrplak malzemeden üretilmiştir. İskelete vücudu kavraya bilmesi için oval bir form verilmiştir. Bu gövdeye özel tutkal ile 8cm. kalınlığında 36 danste gri sünger yapıştırılmıştır. Sünger üzeri de özel sıvı yapıştırıcı ile deri kaplanmıştır. Personel koltuğunun köşelerinde fitil kullanılmıştır. Bunun sebebi tasarımı gereği klasik görüntüye sahip olmasını sağlamaktır. Oturma kısmına diz arkalarının rahat etmesi için hafif bir eğim verilmiştir.

Koltuktaki kolçaklar sert plastik malzemeden üretilmiştir. Sırt ve oturma kısmının sağlamlığı açısından kolçakta esneme payını ortadan kaldırmak için sert plastik malzeme kullanılmıştır. Gövdeye alt kısımdan bağlı olan şase 2.5mm. sac kalınlığına sahip ve elektro statik toz boyalıdır. Bu şase makaslı sistemi ile yatar pozisyonda sabit kalabilmektedir. Koltuk şasenin ön tarafında bulunan helezon yaylı ufak mekanizma sayesinde beşik hareketini gerçekleştirmektedir. Bu şaseye koltuğa tam tur dönebilme, dizin zemine paralel 90°ye ayarlanmasını sağlayan gazlı hidrolik montelidir.

Plastik teleskop ile dış etkenlere karşı dayanıklılığının arttırıldığı hidrolik alt kısımdan da yıldız ayağa mors konik geçme sistem ile bağlıdır. Bu ayak polyamid malzemeden üretilmiştir. Darbelere, neme suya dayanıklı ve kolay temizlenme özelliği vardır. Klasik görünümlü koltuğumuzda görüntü formunu bozmamak adına, deri kaplama tercih etmenizi önermekteyiz. Ürün ailesinde bulunan ve masa önlerinde kullanılmasını tavsiye ettiğimiz ürünler olan plastik yıldız ayaklı misafir ile boyalı u ayaklı misafir koltuklarıyla takım halinde kullanılır. Klasik görünümlü koltuğu yine klasik görünümlü ahşap mobilyalar ile tamamlayabilirsiniz.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl